Pages:
Author

Topic: İnternet cafem var cpu ile kar edermiyim - page 2. (Read 3050 times)

legendary
Activity: 1484
Merit: 1000
yav artık millet cepten oynamıyor mu okeyi internet kafeye gelip okey oynayan var mı hala mantığı nedir Cheesy
okey oynamasa bile film izliyor bütün gün facede milletle sohbet ediyor sırf cafede pc başında oturup bütün gün telefonla konuşan bile var cpu %90 hep boş yani boşda kalan cpuları kullansam kar edermiyim diyorum. bilgisayarları çok paraya aldım millet güye bf4 falan oynuyucaktı Cheesy  Grin Ziyan oldu
vallahi abi yeni nesil alayını telefondan yapıyor onlar dinazorlardır ve nesilleri günden güne azalarak bitecektir ileriye dönük bir şey düşünüyosan playstation,
karaoke, guitar hero falan yap yakında okul falan var mı, kapıyada fazla pavyonvari olmamakla birlikte.

bu tarz bi tabela Cheesy mekanın ortamlarda adı olur en azından
newbie
Activity: 4
Merit: 0
yav artık millet cepten oynamıyor mu okeyi internet kafeye gelip okey oynayan var mı hala mantığı nedir Cheesy
okey oynamasa bile film izliyor bütün gün facede milletle sohbet ediyor sırf cafede pc başında oturup bütün gün telefonla konuşan bile var cpu %90 hep boş yani boşda kalan cpuları kullansam kar edermiyim diyorum. bilgisayarları çok paraya aldım millet güye bf4 falan oynuyucaktı Cheesy  Grin Ziyan oldu
legendary
Activity: 1484
Merit: 1000
newbie
Activity: 4
Merit: 0
Bilgisayarların işlemcisi 3.6 Ghz. Ekran kartları nvdia gtx 9800

Millet genelde sabahtan akşama kadar okey oynuyor sadece açık olan bilgisayarlarda cpu kullanarak mining yapabilirmiyim yani getirisi olurmu?
Bir kez toplu olarak denedim ancak elektirik parası kurtarmadı şimdi sadece açık olanlara yapsam nasıl olur diyorum öyle ahım şahım bir beklentim yok tabiki mesela 10 bilgisayar günde 10 saat %80 cpu ile çalışsa (işlemci gücü yukarıda) 1 ayda kaç para getirisi olur. elektirik parasını ve cihaz yıpranmalarını hesaba katmayın
Pages:
Jump to: