Pages:
Author

Topic: İnternetten sonra ki en büyük devrim, Blockchain olabilir mi ? - page 2. (Read 1406 times)

member
Activity: 77
Merit: 10
Kesinlikle devrim niteliğinde bir buluş. Birçok sektör için kullanılacağını öngörmekteyim.
hero member
Activity: 896
Merit: 519
Sadece kripto para olarak değerlendirirsem internetten sonraki en büyük devrim olduğuna inanmam güç. Çok yeni bir teknoloji ve aslında kendi başına bir teknolojisi yok diyebilirim ama internet ağı başlıbaşına bir teknolojidir. Ancak nerelere doğru gideriz bizi daha neler bekliyor blockchain alt yapısının temeli gelişime çok açık pek çok alanda entegre edilerek kullanılabilir. Alt yapıdan ziyade fikir çok iyi alt yapı sürekli kendisini değiştirecektir.
newbie
Activity: 42
Merit: 0
IBM blockchain icin milyarlarca usd kaynak ayirdi ve bu alanla ilgili surekli patent basvurusu yapiyor. Bankalar, buyuk kurumlar ayni sekilde.

Google ve Microsoft BlockChain developer ariyor, hem de yuksek rakamlarla. Devir blockchain devri!

Turkiyede gec te olsa uyanmalar basladi, bilinclenme olusuyor. Summitler, genelgeler, devletin ise el atmasi guzel gostergeler.

Bir de bitcoin le blockchain karistirilmasa!
sr. member
Activity: 518
Merit: 250
henüz halen çok yeni sayılabilecek bir teknolojidir blokchain. bundan 10 sene sonra nerelerde olabileceğini de kestirmek o kadar güç ki. şimdi ben size 10 sene sonra türkiye'deki tüm noterlerin blockchain kullanmaya başlayacaklarını söylesem beni döversiniz burada. ama çok çok daha ötesi gerçekleşebilir 10 sene sonra...

Niye dövelim arkadaşım artık bu bir Blockchain gerçeği, hayatın her alanında olacak, haklısın Noterlerde kullanacak ve de çok memnun kalacaklar.
full member
Activity: 163
Merit: 100
Zaten şuanda bile blokcchain için 2. internet deniliyor. Çok büyük gelişmeler olacak ileride
anu
legendary
Activity: 1218
Merit: 1001
RepuX - Enterprise Blockchain Protocol
henüz halen çok yeni sayılabilecek bir teknolojidir blokchain. bundan 10 sene sonra nerelerde olabileceğini de kestirmek o kadar güç ki. şimdi ben size 10 sene sonra türkiye'deki tüm noterlerin blockchain kullanmaya başlayacaklarını söylesem beni döversiniz burada. ama çok çok daha ötesi gerçekleşebilir 10 sene sonra...
sr. member
Activity: 518
Merit: 250
 İşin uzmanları Blockchaini zaten bir devrim olarak nitelendiriyor, internetten sonraki en büyük devrimdir bence de. Yeni bir dönemin eşiğindeyiz şu anda.
full member
Activity: 224
Merit: 100
Bence en buyuk devrim olmasa da blockchain cok buyuk bir devrim o gercek.İleride bir cok noktaya entegre edilecegini dusunuyorum.
sr. member
Activity: 672
Merit: 277
CAT.EX Exchange
Bence Blockchain rahat 100 yılın en iyi buluşu olacaktır.Bir çok alana yayılacağına inanıyorum.Tüm kayıtlar burada tutulup kolay bir şekilde ulaşılabilecektir.(Mesela tapular,belgeler,diplomalar vs).En önemli özelliğide HİLE karıştırılamaması ve geçmişi değiştirememe özelliğidir.Mesela 10 yıl önce hangi arsanın kaça satıldığını herkes görebilecektir.

Ve en can alıcı nokta bu işin yani Blockchainin para birimide Bitcoindir Smiley
full member
Activity: 504
Merit: 103
Bununla ilgili yazıyı başka bir sitede daha okumuştum. Bence girebileceği her yere girecek blockchain teknolojisi. Bankalar başta olmak üzere blockchain teknolojisini benimseyip kullanmak zorunda kalacaklar. Bu teknolojiyi reddederlerse eğer silinip giderler. Zaten birçok ülkede blockchainle ilgili araştırmalar da başladı. Bizim ülkede bunların içerisinde yer alıyor ama ne kadar hızla ilerlerler bilinmez.
member
Activity: 504
Merit: 10
Devletlerin yoğun ilgisi;
Her yapının blockchain tabanlı olmaya doğru kayması.. yeni bir devrim olabilir mi ?

https://www.kriptoparahaber.com/blockchain-sakaya-gelmez-blockchain-ile-hersey-mumkun/
Pages:
Jump to: