Pages:
Author

Topic: Ocak ayına kadar en az 1 dolar seviyelerine geleceğini düşündüğünüz coinler ? - page 2. (Read 1513 times)

sr. member
Activity: 987
Merit: 254
bence 1 dolara gelecek coinler unify ve wings, unify'i güzel pumpladılar 3 gündür ve road map deki görevleri yaparlarsa 1 doları bile katlarlar gibi gözüküyor.
wings'in değeri zaten yüksek 1 dolara yaklaşır kısa bir zamanda
full member
Activity: 602
Merit: 120
Bu konuda kimse garanti bir şey söyleyemez herkes sadece tahmin ve hislerini söylütorlar ama gerçekten inandıgınız coin varsa basın parayı alın gitsin sonuçta ne olur ki.. Ama çok riskli bir durum... Bitcoinin bile sürekli artacağı meçhulken.. Altcoinler de böyle bir tahmin bulunmak ne biliyim zordur..
full member
Activity: 168
Merit: 100
stratis kore borsasina ekleniyor, bence stratis, elimde hic yok ama gecen hafta %20 zararla cikmistim, tekrar girmem, ytd Smiley
full member
Activity: 840
Merit: 103
Status(snt) olabilirde olma ya dabilir. Sanirim en fazla 0,10$ olmustu. 1$ = 30x + fazlasi demektir. Bitcoin 5000$ i gecerse 400e inme ihtimali var.
Ethereum developer conferance (Devcon3) universal sponsoru ve gelecek ayin basina dogru bir duyuru felan yapacaklarmis sanirim.
https://ethereumfoundation.org/devcon3/
https://www.reddit.com/r/statusim/comments/72l1ov/status_is_excited_to_be_named_the_exclusive/
sr. member
Activity: 560
Merit: 251
newbie
Activity: 56
Merit: 0
Bende yeni başlayan biri oalrak küçük yatırımlar yapmak istiyorum bu tip coinlere ama herhes farklı bir şey söylüyor. Hangisini seçeceğim konusunda kararsız kalıyorum.
hero member
Activity: 981
Merit: 500
DIV - Your "Virtual Life" Secured and Decentralize
Weves ve Stratis 1 dolara düşmesin de sonra ağlamayalım. Şaka bir yana son fork muhabbetinde ethereum da 314 dolardan 289 dolara kadar bir geriledi. Aklım çıktı, Ağustos ayında olduğu gibi 200 dolar seviyelerine gerileyecek zannettim bir an. Bu kadar tepe taklak çakılınca canım sıkıldı bir anda. Neyse ki sonradan toparladı.
member
Activity: 224
Merit: 10
Bu gidişle bu sayfadan bize  Ocak ayına kadar en az 1 dolar seviyelerine geleceği düşünülen bir coin adı çıkmayacak anlaşıldı.  Sayfanın başlığını ''Ocak ayına kadar 1 dolar  seviyelerine düşecek coinler''  olarak değiştirelim en iyisi.
full member
Activity: 252
Merit: 100
The future is your Genome
Monetha ve WeTrust diye düşünüyorum .

WeTRUST sene sonunda çok rahat olacaktır . ROSCA sistemi kullanıldıkça tamamen fiyatlara yansıyacaktır . Ekip biraz bu aralar ya yoğun çalışıyor sanırım çok fazla açıklama yapmıyorlar . Ama sürekli takipteyim . Değerlendirebilirsiniz.

Wetrust'a ben de güveniyorum ama çok sert düştü vitalik bir tweet atmıştı 10kya çıkmıştı değeri şimdi yine 2 günde 6kya düştü  Sad
legendary
Activity: 1036
Merit: 1001
Monetha ve WeTrust diye düşünüyorum .

WeTRUST sene sonunda çok rahat olacaktır . ROSCA sistemi kullanıldıkça tamamen fiyatlara yansıyacaktır . Ekip biraz bu aralar ya yoğun çalışıyor sanırım çok fazla açıklama yapmıyorlar . Ama sürekli takipteyim . Değerlendirebilirsiniz.
full member
Activity: 1302
Merit: 115
Pepemo.vip
Elimde bir miktar Monetha var. Gönül ister Monetha bir çıkış yakalasın ama şuan Stratis'in grafiği iyi gibi görünüyor.
full member
Activity: 728
Merit: 151
Arkadaşlar merhaba

Evet sizce hangi coinler böyle olabilir ve neden

Sia,xvg,signatum,ada,substratum, digibyte ,loopring ,einsteinum,elixir,monetha,unify ,nxt syscoin,nem,ebtc,bitshares,wings,ripto bux

Bunlar için ne dersiniz

Çok teşekkürler şimdiden

Coin adetlerinden dusunursek bana göre şahsi fikrim dgb sia verge elixir ada 1 dolari göremez. Milyar adet üretilen coinlerden 1 dolari gören oldu mu biri varsa lütfen hatirlatsin. Marketcap in inanilmaz yukselmesi gerek. Verge 120 150 arasi seyrediorken 1 dolar demek 20k demek 20k olmasi hayalden öte değil.

anlıyorum peki bu coinin şu andaki mevcut üretilmiş adetine nerden bakabiliyoruz coinmarketcap adresinde?

ben baktım mesela verge coine

marketcap:         Circulating Supply:                max supply
$73,114,477          13,409,472,280 XVG           16,555,000,000 XVG
15,144 BTC

sizin dediğiniz kısım circulating oluyor sanırım

peki circulating supply ın düşük olduğu coinler 1 dolar potansiyeli taşıyor olabilir mi

ya da hangi değere bakmamız gerekiyor market cap değeri düşük olanlara mı bakmalıyız ?
member
Activity: 137
Merit: 29
Edgeless şu aralar alım fırsatı veriyor.

Bir coin değil ama eğer Ocak 2018' e kadar 1 dolar seviyesini görecek en sağlam token hangisi diye sorarsanız Edgeless derdim. Son yükselişinden sonra fiyatı uygun düzeye indi.

Hangisi alım fırsatı vermiyor ki Smiley
Yanlız gerçekten bu aralar boşta param olsa altcoinlerin çoğuna ciddi bir şekilde girecektim.Neyse artık önümüzdeki forklara bakacağız. Cheesy
Buradan çıkaracağımız tecrübelerle daha güzel kazançlar elde ederiz umarım.
anu
legendary
Activity: 1218
Merit: 1001
RepuX - Enterprise Blockchain Protocol
Edgeless şu aralar alım fırsatı veriyor.

Bir coin değil ama eğer Ocak 2018' e kadar 1 dolar seviyesini görecek en sağlam token hangisi diye sorarsanız Edgeless derdim. Son yükselişinden sonra fiyatı uygun düzeye indi.
full member
Activity: 405
Merit: 104
Bu gidişle Stratis ocak ayına akadar 1$ seviyesine gelecek  Cheesy
full member
Activity: 378
Merit: 103
member
Activity: 137
Merit: 29
Sağlam bir coin var bende ama 25 Ekimden sonra açıklarım.Takipte kal.Güzel olacak...
hocam bu fork olayı varmış deneyimli arkadaşlar 15 20 ekim gibi çoğu coin dibi göreceği için tam alım fırsatı diyorlar açıklasaydınız şimdiden iyidi yani .)

Bekleyen o kadar kişi var.Açıklamam haksızlık olur.Ama daha erken öğrenmek istiyorsan takipte kal...
legendary
Activity: 2156
Merit: 1069
Arkadaşlar merhaba

Evet sizce hangi coinler böyle olabilir ve neden

Sia,xvg,signatum,ada,substratum, digibyte ,loopring ,einsteinum,elixir,monetha,unify ,nxt syscoin,nem,ebtc,bitshares,wings,ripto bux

Bunlar için ne dersiniz

Çok teşekkürler şimdiden

Coin adetlerinden dusunursek bana göre şahsi fikrim dgb sia verge elixir ada 1 dolari göremez. Milyar adet üretilen coinlerden 1 dolari gören oldu mu biri varsa lütfen hatirlatsin. Marketcap in inanilmaz yukselmesi gerek. Verge 120 150 arasi seyrediorken 1 dolar demek 20k demek 20k olmasi hayalden öte değil.
member
Activity: 233
Merit: 10
bana görede dgb guzel bi atak yapcak gibi
full member
Activity: 728
Merit: 151
Sağlam bir coin var bende ama 25 Ekimden sonra açıklarım.Takipte kal.Güzel olacak...
hocam bu fork olayı varmış deneyimli arkadaşlar 15 20 ekim gibi çoğu coin dibi göreceği için tam alım fırsatı diyorlar açıklasaydınız şimdiden iyidi yani .)
Pages:
Jump to: