Pages:
Author

Topic: [OFFTOPIC] εκλογες πλανηταρχη - page 2. (Read 6142 times)

legendary
Activity: 1064
Merit: 1003
ξεχαστε το π.χ. και μ.χ.
τωρα θα λεμε π.τ. και μ.τ. εποχη Tongue
δεν επεσα απο τ συννεφα αλλα δεν πονταρισα πανω του, γαμωτο Grin
full member
Activity: 294
Merit: 101
Η Αμερική όμως είναι Αγγλία; Brexit κλπ κλπ ! 

Όλα είναι ανοικτά , γι'αυτό βάζουν ακόμη και την μάνα του να τον καταγγείλει ότι την παρενοχλεί ! Αν ήταν η Χίλαρυ μπροστά τόσο άνετα δεν θα τον κυνηγούσαν τόσο πολύ! 
legendary
Activity: 3416
Merit: 1142
Ιntergalactic Conciliator
δεν πιστεύω να έχουμε εκπλήξεις. Η αμερική δεν είναι Ελλάδα και οι δημοσκοπήσεις τους εκεί είναι τουλάχιστον κοντά στην πραγματικότητα.
legendary
Activity: 1064
Merit: 1003
οσο πλησιαζουμε τις εκλογες και μετα τα debates (οπου η χιλαρυ πατησε τον τραμπ κατω σα σκουληκι)  Grin
ολα δειχνουν πλεον οτι παμε για ανετη επικρατηση της χιλαρυ οπου ειναι και πολιτικα ορθο!
σαν θυμιζει κατι η ολη φαση?
λεω σοβαρα να τζογαρω υπερ τραμπ!
legendary
Activity: 1064
Merit: 1003
εχουν σκυλιασει. αλλα δεν θα επρεπε οι δημοσκοπισεις να δνουν 1ο τον τραμπ. κατι περιεργο γινεται!
επισης δεν ειναι περιεργο ο καθε υποψηφιος του ιδιου κομματος να βαζει τρικλοποδια στους συνυποψηφιους του.
legendary
Activity: 3416
Merit: 1142
Ιntergalactic Conciliator
το κλίμα πάντως στην Αμερική πολώνετε και μετά και τα γεγονότα με τα email του wikileaks που έβγαλαν τις ραδιουργίες της Clinton εναντίον στον Sanders το πράγμα γίνετε όλο και ποιο υπερ του Trump. Θα τις είδατε φαντάζομαι τις δύο δημοσκοπήσεις που βγάζουν τον Trump πρώτο.
Από τι φαίνεται η Clinton όχι μόνο δεν έχει ρεύμα αλλά δεν είναι και καθόλου αρεστή στους δικούς της οπαδούς. Δείτε τι έγινε στην ομιλία του Sanders που πήγε να προτείνει την υποστήριξη της Clinton

https://twitter.com/CNNPolitics/status/757630045322084356
legendary
Activity: 3416
Merit: 1142
Ιntergalactic Conciliator
Αν οι εκλογές άλλαζαν κάτι θα ήταν παράνομες  Grin
(παλιό αλλά καλό)

μην το γελάς.. το έχουμε δει να γίνετε σε αρκετές περιπτώσεις
hero member
Activity: 815
Merit: 500
Αν οι εκλογές άλλαζαν κάτι θα ήταν παράνομες  Grin
(παλιό αλλά καλό)
hero member
Activity: 812
Merit: 1000
αυτα με τα wikileaks τα εχω δει κι εγω και δεν ξερω τι να πιστεψω!
μου θυμιζει λίγο κατι τριανταφυλοπουλους-εισαγγελατους που κατασκευαζαν-διαστρεβλωναν ειδησεις για δικο τους οφελος!
τρεχα γυρευε.
βεβαια ορισμενοι ειναι τοσο φανατικοι εναντιον του τραμπ που θα εβαζαν ακομα και τον πουτιν για US προεδρο  Grin
ok, o βουτσας εγινε μπαμπας στα 80+. τωρα τα εχω δει ολα  Shocked
legendary
Activity: 3416
Merit: 1142
Ιntergalactic Conciliator
εχουν αγριεψει τα πραματα με τις εκλογες στο αμερικα.
εχουν βγει καποια emails για την χιλαρι πολυ "βρωμικα" οπως κια για τον τραμπ που λενε οτι ειναι δαχτυλος του πουτιν!!!!
εχω παρει τα ποπκορν εδω και μερες και παρακολουθω  Grin
δεν υπαρχει κανας αλλος να κατεβει με αλλο κομμα? ανεξαρτητος?

εδώ κατηγορούν το wikileaks ακόμα και τον αντωνόπουλο είδα να το κάνει ότι έχει πολιτική ατζέντα.
hero member
Activity: 616
Merit: 500
Θα κατεβω εγω.
legendary
Activity: 1064
Merit: 1003
εχουν αγριεψει τα πραματα με τις εκλογες στο αμερικα.
εχουν βγει καποια emails για την χιλαρι πολυ "βρωμικα" οπως κια για τον τραμπ που λενε οτι ειναι δαχτυλος του πουτιν!!!!
εχω παρει τα ποπκορν εδω και μερες και παρακολουθω  Grin
δεν υπαρχει κανας αλλος να κατεβει με αλλο κομμα? ανεξαρτητος?
newbie
Activity: 1
Merit: 0
spam bot είναι γιαυτό γράφει έτσι Tongue
Δεν τολμάω να ανοίξω το link που έχει.
Lol δεν είμαι ένα bot spam που λέω απλά τι είναι στο μυαλό μου... Ευχαριστώ
legendary
Activity: 3416
Merit: 1142
Ιntergalactic Conciliator
spam bot είναι γιαυτό γράφει έτσι Tongue
Δεν τολμάω να ανοίξω το link που έχει.
legendary
Activity: 910
Merit: 1000
@SBakey Ανάθεμα και αν καταλαβαίνει κανείς τι στον Π@%$# γράφεις, ψάχνω να βρώ το "Downvote" αλλά δεν το βρίσκω...
legendary
Activity: 1064
Merit: 1003
http://libertyblitzkrieg.com/2016/07/22/thoughts-on-trumps-speech-why-i-cant-vote-for-him-and-why-he-could-win/
εξαιρετικη αναλυση της ομηλιας του τραμπ!
εστω και ενα μικρο κοματακι να διαβασετε αξιζει τον κοπο να καταλαβετε πως λειτουργουν οι λαικιστες και οι κολωτουμπες της ιστοριας.
βεβαια εμεις εδω εχουμε τον nο1  Tongue
legendary
Activity: 3416
Merit: 1142
Ιntergalactic Conciliator
παιδια μην μπερδευστε. που την ειδατε την ελευθερια λογου οταν η χρυση αυγη ειναι αποκλεισμενη απο ολα τα καναλια?
επισης μην παμε και στο αλλο ακρο και ψαχνουμε δικαιολογιες για επιβολη λογοκρισιας!
(η προπαγανδα, η πλυση εγκεφαλου, η ανοησια και η βλακεια ανηκουν στην ελευθερια λογου)

αν και πιστεύω ότι και οι ίδιοι δεν πάνε για να συντηρούν τον μύθο τους του και καλά κυνηγημένου από το σύστημα νομίζω θα πρέπει να τους έβγαζαν σε κάθε ευκαιρεία για να καταλάβει και ο κόσμος πόσο ηλίθιοι είναι οι φασίστες. Αν έχετε παρακολουθήσει ομιλία του Μπαρμπαρούση δεν θα σας μείνει άντερο  Grin
hero member
Activity: 812
Merit: 1000
παιδια μην μπερδευστε. που την ειδατε την ελευθερια λογου οταν η χρυση αυγη ειναι αποκλεισμενη απο ολα τα καναλια?
επισης μην παμε και στο αλλο ακρο και ψαχνουμε δικαιολογιες για επιβολη λογοκρισιας!
(η προπαγανδα, η πλυση εγκεφαλου, η ανοησια και η βλακεια ανηκουν στην ελευθερια λογου)
legendary
Activity: 3416
Merit: 1142
Ιntergalactic Conciliator
πάντως και αυτό που είχαμε δεν ήταν ελευθερία λόγου αλλά προπαγάνδα από μεγάλη μερίδα διαπλεκόμενων επιχειρηματικών συμφερόντων .
Pages:
Jump to: