Pages:
Author

Topic: OKEX'ten 16 Coin'e Delist - page 2. (Read 302 times)

legendary
Activity: 2072
Merit: 1138
December 10, 2019, 03:09:41 AM
Off ugh acımadı kiii😂 insolar binance'ta da işlem görüyor galiba öyle hatırlıyorum. Win dediği bizim Wink galiba, Tron ağındaki kumar projesi... Tokenstars'ı da duydum sadece, gerisini bilmiyorum 🤷‍♂️
Phi hocam dur naptın yaa.🙂Paribu coin ekliyor, ne güzel derken büyük borsalara "alayını çıkart" demek olmaz. Ben de ufaklardayım şu an, belli mi olur, bugün küçük bir coin, yarın milyar dolar olur. Neo ilk çıktığında market cap 5 milyon dolardı, 10-15 billion oldu

Hayir, bence değil. Bizim WIN olarak bahsettiğin WIN’in uzun hali WINk. Bu Win Token olmalı.
Evet haklısın win token.👍🏻 Wink değil yani...

Phi hocam tamam eski ve işlerliği kalmayanlar delist edilsin ama daha yeni görücüye çıkan bir sürü proje var, onlar bari dursun😉
legendary
Activity: 1554
Merit: 1334
December 10, 2019, 03:06:45 AM
Off ugh acımadı kiii😂 insolar binance'ta da işlem görüyor galiba öyle hatırlıyorum. Win dediği bizim Wink galiba, Tron ağındaki kumar projesi... Tokenstars'ı da duydum sadece, gerisini bilmiyorum 🤷‍♂️
Phi hocam dur naptın yaa.🙂Paribu coin ekliyor, ne güzel derken büyük borsalara "alayını çıkart" demek olmaz. Ben de ufaklardayım şu an, belli mi olur, bugün küçük bir coin, yarın milyar dolar olur. Neo ilk çıktığında market cap 5 milyon dolardı, 10-15 billion oldu
Ben temizlikten yanayım.

Coinmarketcap verisi
Cryptocurrencies:  4.914

Coingecko verisi
Coins: 6268

6 bin küsür coin/token bir şekilde bir borsada alınıp satılıyor. Böyle bir piyasada beklediğimiz yükselişlerin gelmesi çok zor. Çünkü para aşırı dağılıyor.
Toplam 100 dolar var diyelim, 6.000'e bölünce çıkan sonuçlar 500'e bölünce çıkan sonuç çok farklı Smiley

Paribu'ya eklemesin demiyorum, Paribu olsun BtcTürk olsun eli yüzü düzgün işleri ekliyorlar en azından. Binance ve Okex'te hiç duymadığımız yüzlerce şey alınıp satılıyor. Azalarak bitmesini temenni ediyorum bu adını sanını duymadığımız coinlerin.

2017 döneminde ico çılgınlığı yaşanırken hepsi milyonlarca dolar toplayıp çatır çatır yiyen projeler bunlar. En az toplayanı 3-4 milyon dolar topluyordu. Düşünebiliyor musunuz toplanan paraları? Ne güzel yediler o paraları. Yendi bitti hala bu projelerin yaşaması saçma. Ölsün gitsin bitsin hepsi Smiley
legendary
Activity: 1218
Merit: 1291
December 10, 2019, 02:50:08 AM

Hayir, bence değil. Bizim WIN olarak bahsettiğin WIN’in uzun hali WINk. Bu Win Token olmalı.
legendary
Activity: 2072
Merit: 1138
December 10, 2019, 02:39:11 AM
legendary
Activity: 1554
Merit: 1334
December 10, 2019, 02:17:49 AM
Söz konusu altcoin’ler; OFCOIN (OF), ugChain (UGC), Merculet (MVP), UCOT (UCT), IPChain (IPC), Olympus Labs (MOT), Insolar (INS), RealChain (RCT), CIChain (CIC), TokenStars (ACE), CAI.TODAY (CAI), Delphy (DPY), Hi Mutual Society (HMC), LightChain (LIGHT), SelfSell (SSC) ve WinToken (WIN). Bu altcoin’lerle ilişkili toplamda 34 işlem çifti, 14 Aralık TSİ 09.00’dan itibaren platformdan liste dışı edilecek.

Açıklamada, liste dışı edilecek olan varlıkları elinde tutan kullanıcıların bunları en kısa sürede diğer platformlara veya cüzdanlara çekmeleri gerektiği, çekim işlemleri için 31 Aralık TSİ 09.00’a kadar süre tanınacağı kaydedildi.

https://uzmancoin.com/okex-temizlik-16-altcoin/

Çok da ehemmiyetli coinler değilmiş. Zaten baştan bunlar Okex'te neden listelenmiş bunu sorgulamak lazım.
Piyasadaki büyük borsaların (bence ilk 20) topluca bir delist başlatması gerekli bence. Bunlarda elde edecekleri geliri diğer adam akıllı coinlerden yine elde ederler her türlü. Çöp projelerden kurtulmamız ümidiyle...
Pages:
Jump to: