Pages:
Author

Topic: Olası ekonomik kriz ve btc - page 2. (Read 294 times)

sr. member
Activity: 1064
Merit: 350
October 02, 2022, 07:37:28 AM
Açıkcası ben de pandeminin başındakine benzer bir durumun oluşmasını olağan görüyorum insanlar ilk başta panikle paralarını borsadan çekecektir ama daha sonra krizin gerçek boyunun anlaşılmasıyla(beklediğim gibi bir kriz olursa pandemi döneminde bolca dağıtılan paraların da yol açtığı enflasyon hala akıllarda yer edecektir)insanlar kripto paralara ve altın gibi değerli madenlere yönelecektir diye tahmin ediyorum.
legendary
Activity: 2198
Merit: 2570
Chancellor on Brink of Second Bailout for Banks
October 02, 2022, 06:25:44 AM
İçinden geçtiğimiz süreç giderek 2008 krizi ortamına benzemeye başladı. Deutsche bank, Credit Suisse gibi bilinen finans şirketleri hakkında söylentiler de giderek artıyor. Güçlü bir kriz ortamına girecek olursa yol haritanızı belirlediniz mi ?

Bildiğiniz üzere bitcoinin doğuşu ve güçlenmesinde 2008 krizinin tetikleyici etkisi var. Bitcoin ile ilgili öngörüleriniz neler ?

Kişisel olarak fiyat bazlı konuştuğumuzda pandemi dönemiyle benzer bir etki bekliyorum. İlk başta acemi yatırımcılardan güç alan ciddi bir düşüş ki bu bence en hızlı toparlanmayı ve küresel piyasalardan ayrışmayı beklediğim için daha çok BTC alma fırsatı demek olacak.
Pages:
Jump to: