Pages:
Author

Topic: Ölü Fiyata Düştüğünde Alınacak Coinler - page 2. (Read 441 times)

legendary
Activity: 2254
Merit: 1446
Cashback 15%
bence buraya ethereum'un yazılmaması gerekiyor. kendisini artık altcoin olarak görmeyelim ya:) bitcoin, ethereum ve altcoinler diye takılsak olmaz mı?

ether düştü mü alınır, yükseldiyse yine alınır. şayet amacınız uzun vadeli bir yatırım ise dediğim gibi düşse de kalksa da yardırabella.

litecoin: düşerse alınır ama bir şartla. tüm piyasa ile birlikte bir düşüş yaşamışsa alınır ama piyasa yükselirken bu shitcoin sınır tanımadan düşüyorsa dikkatli olmak gerekir.

neo: katılmıyorum. magmaya kadar yolu var.

waves/nano: bu iki koin bana çok garip geliyor. dibi gördükten sonra çok rahat bir şekilde yükselebiliyorlar. takibe alınmalı.

iota: kol bozuk bu yüzden kimse muhattap olmasın.

doge: bu arkadaşın fiyatı bellidir. ona göre hareket etmek gerekiyor. doğru zamanda girerseniz yatırımcısını üzmez.

ripple: asljdgfhdf şaka lan.
legendary
Activity: 1848
Merit: 1727
Be A Hope
Ufak bir yatırımla yakın zamanda değerlendirmeyi düşünüyorum, yorumlarınızdan yararlanıp güncel bi şekilde ekleme yapacağım bir sorun olmazsa

Bu yorumlar şuan için değil @Captainowl. Sadece ayı döneminde, piyasa öldüğünde düşünülebileceğimiz yatırımlar. Projesi uzun vadeli, ekipleri sağlam, kendilerini ispatlamış olan coinleri arıyoruz. Şuan güncel fiyatları yüksek olabilir. Son bir kaç haftada çok hızlı yükseldi her şey. Elinde sabırla nakit tutan yatırımcılar ayı sezonunda piyasadan toplamaya bakar. Her zaman cebinizde maliyet düşürecek miktarda nakit portföyü tutmakta yarar var.
full member
Activity: 266
Merit: 106
Ufak bir yatırımla yakın zamanda değerlendirmeyi düşünüyorum, yorumlarınızdan yararlanıp güncel bi şekilde ekleme yapacağım bir sorun olmazsa
sr. member
Activity: 1090
Merit: 261
Bence DASH LTC ve BCH de düşünce rahatlıkla alınması gerekenlerden olduğunu defalarca ispatlamış coinler.
legendary
Activity: 2072
Merit: 1138
Marketcap büyüyünce, ister istemez dominant altcoinlerin de büyük kısmı artıyor. Aynı şekilde marketcap'ı şişirmek için de altcoinler kullanışlı.. Bunların kendi aralarında parite savaşı da var yani habere falan gerek yok. Sonradan konjonktüre uygun yorum yapılıyor.
Mesela btc niye 10500'e çıktı, 9700'e indi, tekrar çıktı, tekrar indi, şimdi yine çıkıyor?! İşte arada alanlar satanlar işlem hacmi vs... Altcoinlerin de anlamsız fiyat hareketleri bunlar... Kademeler bir yandan doluyor bir yandan boşalıyor...Altcoinler de med cezir gibi gidiyor geliyor.
legendary
Activity: 1904
Merit: 1282
Bunun yanına raveni de ekleyin ne zaman 200-250 sat aralıgına düşşe kendini kısa sürede 2x yapıp yukarı atıyor ve bunu uzun zamandır yapıyor. hala ravenin bulunduğu konumun yeterli olmadığını düşünüyorum ki bence 0,2-0,3 aralığına bile gelebilir şahsi görüşümdür herhangi bir dayanağı yoktur.
legendary
Activity: 1848
Merit: 1727
Be A Hope
Biliyorsunuz sık sık "büyük balon patlıyor", "bitcoin ölüyor", "altcoin'ler shit oluyor"! İşte öyle zamanlarda alınması, toplanması, zulaya çekilmesi gereken coinler hangileri? Her ayıdan sonra gelen boğada rüştünü ispatlamış olan coinler hangileri? Bu konuda ayı sezonu için özel bir hazırlık yapalım. Bugün için değil ama ileride muhtemel ayı sezonları için mental bir analiz yapalım.

Sizce hangi altcoinler, ölü fiyata düşse bile yine bir şekilde çıkmayı başarıyor?

Yorumum:
* ETH Bence bunların başında geliyor. 80-120 dolar bandına düşse bile bir şekilde tekrardan uçmayı başarıyor. Zaten teknolojisi, hacmi ve topluluğu ile kendisine güvenmemiz gerektiğini kanıtlıyor.

* BNB, gitti gitti 14 15 dolardan bir döndü pir döndü. BNB'de hem ekibi hemde borsası ile, ayı sezonunda toplanacak bir coin.

* Neo, son 1 yılda defalarca kendini ispatladı. 8 dolardan 18 dolara, 6 dolardan 12 dolara, 8 dolardan yine 15 dolara çıkmayı başardı. Bu coin ayrıca eth ile benzer hareketler yaparak dikkatimi çekiyor. Ayı sezonunda muhakkak yatırım yapmalıyım.

* Tezos, her düştüğü çukurdan tekrar tekrar çıkmayı başaran, mahkemelerden dolayı ayağı tökezleyen fakat artık özgürlüğe doğru uçan bir platform coini. Tezos ölü fiyatlara düştüğünde artık toplayacağım söz! Seni 0,6 dolardan satan kullanıcılardan biri olduğum için utanıyorum kendimden.

Pages:
Jump to: