Pages:
Author

Topic: Onay 4 Gün Geçti Ne olacak? - page 2. (Read 444 times)

newbie
Activity: 25
Merit: 0
December 13, 2017, 05:25:03 PM
Teşekkür ederim arkadaşlar.

Yapacak bir şey yok bekleyeceğim artık.
Benim  transferin acelesi yoktu beklerim ama bence burada sistemde bir eksiklik var. Hadi benim acelem yok1beklerim  peki acelem olsa ne yapacaktım?
Ben bunu hata ve bilgi eksikliğinden yaptım;hatamı gördüğüm anda sistem bana bir çözüm yolu sunmalıydı, mesela eksik kalan fee ücretimi ödeme imkanı sunarak işlemi yeniden önceliklli işlemler arasına almalıydı.
Bu arda fırsatçılığa yol açmadan uygun miktarda ödeme alıp problemin halledilmesi gerekir.
Not: Sistemi tam bilmediğimden belkide bu benim söylediklerimin sistem açısından bazı sakıncaları vardır, bilemiyorum.
Her şerde bir hayır vardır!

Saygılar

sr. member
Activity: 543
Merit: 250
Orjinal üyelik ToRiKaN banlanalı asır ol
December 13, 2017, 04:57:55 PM
Hocam düşük fee ücreti ödediğiniz için geç onaylanacaktır çünkü madenciler yüksek fee ücretli blokları onaylamaya daha istekliler şu aşama da beklemekten başka bir çareniz yok maalesef.
sr. member
Activity: 672
Merit: 277
CAT.EX Exchange
December 13, 2017, 03:31:14 PM
Doğrulanmamış işlem diyor, başka iç kimsenin başına gelmedi mi.
ama bunu bir şekilde geri çekebiliyor olmanız gerekiyor
Bitcoin işlemleri geri çevrilemez.Konu sahibi arkadaşım rica ederim.Benimde çok başıma geldi panik yapma bekle,ya cüzdanına geri gelir yada attığın cüzdana gider başka seçenek yok Smiley
newbie
Activity: 12
December 13, 2017, 03:20:39 PM
 Doğrulanmamış işlem diyor, başka iç kimsenin başına gelmedi mi.
ama bunu bir şekilde geri çekebiliyor olmanız gerekiyor
newbie
December 13, 2017, 02:59:51 PM
Ferhat teşekkür ederim.
Şu bir gerçek bu konulara  hakim arkadaş çok yok. Olan arkadaşlarda o kadar çok soru oluyor ki hem yetişemiyor hem de bıkıyor.

Not: 5. gün  benim onaydan tık yok. Sad

Her gün gün sayacağım bakalım ne zaman bitecek.
sr. member
Activity: 672
Merit: 277
CAT.EX Exchange
December 12, 2017, 05:51:33 PM
Benim bildiğim eğer onay almaz ise geri cüzdanına döner panik yapmana gerek yokZ
newbie
December 12, 2017, 05:43:14 PM
Bilen bir Allah ın kulu görmedi mi? Sad((
newbie
December 12, 2017, 03:16:24 PM
Selam arkadaşlar,
Bir miktar BTC aldım ve PC deki cüzdana (Multibit) gönderdim. Sonra tekrar  borsadaki hesabıma göndermem gerekti. Yeniyim ve  bu işlemi ilk defa yapıyordum, dolayısıyla ne Fee ücretinden ne de  Shatosi/bayt oranından haberim vardı. Bütün BTC leri borsaya yollarken bazı uyarılar çıktı ama anlamadım; ben daha çok MultiBit de   ücret istiyor gibi düşünüp küçük bir miktar 0.00011040 BTC mıktar bıraktım ve gönderdim.
Bugün üçüncü gün bitti ve hala bir onay yok. Borsanın destek hizmetlerine yazdım; bizimle alakası yok “blockcahin.info” dan takip edin diyor.  Sonra borsamdaki hesabımın üzerinden transfer detaylarına  girdim. FeesRate(BTC/KB)=0,00057500BTC yazdığını gördüm. Anladığım kadarıyla ödemem gereken ücret bu iken ben 0.00011040 BTC  ödedim.

ŞİMDİ MERAK ETTİKLERİM:

1-Bu hesabın akibeti ne olacak ne yapmalıyım.
2-Bunu tekrar cüzdan hesabıma(MultiBit) gönderip yeterli Fee ücretini ödeyip borsaya gönderebilir miyim?
3-Borsa hesabım üzerinden detaylara ulaştığımda  “ Transaction   Accelator” diye bir bölüm var oraya  girdiğimde beni https://pushtx.btc.com sitesine yönlendiriyor ve 62dolar gibi bir ücret istediklerini düşünüyorum. İngilizce olduğu için çoğunu anlamıyorum.  Buralara  para vs yatırmak çözüm olur mu?
4-Yardımcı olacak arkadaşlar  İngilizce bilmiyorum ve sanal para olayında çok yeni olduğumu unutmayın.
Teşekkür ederim.

Blockchain deki bilgilerin ne anlama geldiğini bilmiyorum, tecrübeli arkadaşlar lütfen yardım eder misiniz?

https://blockchain.info/tx/25d2875a6d34cc99f604a0ac6226b92203dda6af66064545228a543de7ea470c
Pages:
Jump to: