Pages:
Author

Topic: Onaylı entry başına 5000 satoshi veren sözlük: www.iyimi.com - page 2. (Read 1274 times)

jr. member
Activity: 53
Merit: 10
düşünce ve konsept güzel. umarım beklediğiniz başarı yakalanır. tüketiciler için de güzel bir ortam olur.
newbie
Activity: 18
Merit: 0
sözlüğün yalnızca teknolojik ürünler hakkındaki başlıklardan ibaret olduğunu söylemiştiniz, "enpara", "adblock" gibi başlıklar görüyorum, yoksa teknolojik ürün kuralını yalnızca bitcoin kazanmak isteyenler için koydunuz ve normalde başka başlık açmak serbest mi ?
sr. member
Activity: 266
Merit: 250
Farklı bir konseptiniz var ancak üye sayısının belirli bir miktara ulaşması lazım ki cezbedici bir yer olsun, umarım başarılı olursunuz.
bu hedefle böyle bir kampanya düzenledik. amaç kaliteli içerikle siteyi büyütmek. desteklerinizi bekliyoruz.
sr. member
sözlükte bulunmayan başlık açılabiliyor mu ve kazanılan bitcoinler size gönderilen cüzdan adreslerine mi transfer edilecek ? hesapların onayı için azami bir entry girme şartı var mı ?
elbette her çaylak ve yazar başlık açabilir, aslında asıl istediğim de bu. herkes kendi evinde işyerinde kullandığı bildiği ne ürün varsa onunla ilgili yorum yazsın. ancak bu şekilde faydalı bir şey ortaya çıkar. bitcoinleri yazarın belirttiği adrese göneriyoruz. bunun için yazar site üzerinden özel mesajla talepte bulunuyor. transfer 24 saat içinde (genelde daha kısa sürede) tamamlanıyor. hesap onayı için 10 entry şartı var ama kaliteli ve dolu içerik giren yazarları daha erken de onaylayabiliyorum.
full member
Activity: 336
Merit: 100
Farklı bir konseptiniz var ancak üye sayısının belirli bir miktara ulaşması lazım ki cezbedici bir yer olsun, umarım başarılı olursunuz.
full member
Activity: 840
Merit: 103
Olaya karamsarca bakiyor olabilirim ama ben artik forum ve sozluk olayinin bittigini dusunuyorum. Belli forum kulturu olan insanlar buralarda takiliyor. Bilindik forumlarin bile ziyaretcileri hep dusmekte .
newbie
Activity: 56
güzel proje, tebrik ederim. üye olduk bakalım.
full member
Activity: 434
Merit: 112
güzel bir sözlük projesi olmuş. içerikleri zamanla zenginleşir. üyelik alınmıştır.
newbie
Activity: 18
sözlükte bulunmayan başlık açılabiliyor mu ve kazanılan bitcoinler size gönderilen cüzdan adreslerine mi transfer edilecek ? hesapların onayı için minimum bir entry girme şartı var mı ?
newbie
Activity: 10
Ödül verilmesi olayını bir kenara koydum. Etkili ve belirli bir kitlesi olabilecek yeni bir oluşum olarak hayat bulması dileğiyle hayırlı olsun. Verilecek satoshi'ler için "TEMA vakfına aktar" gibi bir link olsa da tıklasak. Satoshiler değerinde TL olarak vakfa aktarım yapılsa fena olmazdı. Üyelik alındı bile.
sr. member
Hayırlı olsun projeniz hocam.Domain seçimini uygun yapmıssınız akılda kalıcı tebrik ederim.Baktım ama bulamadım bir de gece modu koyarsanız siteye çok güzel olur.

Domain 2004 yılından beri bendeydi, epeydir de atıl durumdaydı. gece modu için bir temayı yakında ekleyeceğim. teşekkürler yorumunuz için.
newbie
Activity: 61
Hayırlı olsun projeniz hocam.Domain seçimini uygun yapmıssınız akılda kalıcı tebrik ederim.Baktım ama bulamadım bir de gece modu koyarsanız siteye çok güzel olur.
sr. member
Yeni bir sözlük projem var,
Teknolojik ürünlere (tv, telefon, tablet, drone v.s.) yapılan yorumlardan oluşan sözlük formatlı site.
Başlıklar sadece ürün adından oluşacak, entryler ise ürünlere yapılan yorumlardan oluşacak. Onaylanan her bir entry için 5000 satoshi veriliyor.
Entrylerin kısa ve içeriksiz olmaması gerekiyor. Çok uzun destan yazmanızı da beklemiyoruz. Kabul görebilecek örnek entryler şöyle olabilir:
https://www.iyimi.com/sony-kd49xd7005b.html?entry_id=23
https://www.iyimi.com/samsung-j7-prime.html?entry_id=32

Bedava bitcoin kampanya detayları şurada:
https://www.iyimi.com/bilgi/bedava-bitcoin-veriyoruz.html

Yazar olarak davetlisiniz. Ayrıca görüşlerinizi yazarsanız sevinirim.
Pages:
Jump to: