Pages:
Author

Topic: Önemli Tether güven vermiyor - page 3. (Read 663 times)

jr. member
Activity: 224
Merit: 4
October 03, 2018, 02:41:29 AM
Ramazan Kurtoğlu, dünyada dolar krizi yaşanacağı söyledi. güvenli liman altın diye ekliyor. Tethere güvenmiyorsan, dolara da aynı kanaatin varsa altın alırsın olur biter. Yalnız tether patlarsa milyarlarca dolar müthiş zarar eden olacak. bitcoin satıyorsun, karşılığında sana tether veriyor. o zaten token. fiziki bir para değil.
legendary
Activity: 2072
Merit: 1138
October 02, 2018, 08:05:35 PM
güvenli liman diye birşey yok! dolar da gümleyecek birgün, biz de ölecez, kıyamet de kopacak. "hayatı fazla ciddiye almayın, nasıl olsa içinden sağ çıkamayacaksınız" nfk

bitcoin balon ozaman patladı satın kandırıldık btc bitecek bir gün

aynı nehirde iki kez yıkanılmaz, değişim mecburidir. panik odasında da yaşasak o odanın içine ikinci bir panik odası da inşa etsek asla güvende olamayız. bu bağlamda evet bitcoin de bitecek bir gün! anlatmak istediğim şey şu: tetherle işlem yapan adam al-sat yapıyordur, sürekli tetherde kalacaksa gider dolar alır zaten, dolar da sürekli inip çıkıyor o zaman TL'ye geçelim, TL de inip çıkıyor, altına geçsek altın da öyle vs vs...

Kardeş başlığı iyi saptirdin. Cevap vermek adetim değil ama banane alıp sattigindan Smiley tetheri kullanıp kullanmadigindan. Tether olayı can sıkıyor millet dikkatli olsun diye başlık açtım. Kaç zamandır gündemde son olarak bankaları sıkıntıya girmis. Sen ise  gelip dolarda çökecek demişsin altına gecsek altın düşüyor demişsin  sen ciddi misin ? Tether nerede dolar altın nerede

e aynı şeyi söylüyoruz! kriptonun doları tether çökebilir demişsin ben de aynı şeyi söylüyorum evet çökebilir. $2.807.332.129 değerinde $2.798.966.296 USD günlük volume olan ve işlemde 2. sırada yer alan bir tokenın bile garantisi yok! dolara gelince ben demiyorum, hatırı sayılır adamlar söylüyor. Ama burada bir antiparantez, "olabilir"in olana kadar bir manası yok çünkü olmamış. dolar geçenlerde 7.1'lerde şimdi 5.9'larda yarın 3'e 5'e de düşebilir 10'a da çıkabilir. altın yıllar önce 1800 dolardı şimdi 1200 dolar ons fiyatı...btc 100 dolar olacak diyen de var 1 milyon dolar olacak diyen de! kısaca her an her yerde başımıza bir iş gelebilir. ben de bu olasılık hakkında yorumumu yazdım. 7.1'den 10 bin dolar alan adam şu anda 12 bin tl zararda ise tether'in patlamasıyla da insanlar zarar edebilir. tether patlarsa diğerlerinin hali nice olur değinmedim bile Wink 
member
Activity: 1011
Merit: 65
October 02, 2018, 07:25:08 PM
güvenli liman diye birşey yok! dolar da gümleyecek birgün, biz de ölecez, kıyamet de kopacak. "hayatı fazla ciddiye almayın, nasıl olsa içinden sağ çıkamayacaksınız" nfk

aynı nehirde iki kez yıkanılmaz, değişim mecburidir. panik odasında da yaşasak o odanın içine ikinci bir panik odası da inşa etsek asla güvende olamayız. bu bağlamda evet bitcoin de bitecek bir gün! anlatmak istediğim şey şu: tetherle işlem yapan adam al-sat yapıyordur, sürekli tetherde kalacaksa gider dolar alır zaten, dolar da sürekli inip çıkıyor o zaman TL'ye geçelim, TL de inip çıkıyor, altına geçsek altın da öyle vs vs...

Kardeş başlığı iyi saptirdin. Cevap vermek adetim değil ama banane alıp sattigindan Smiley tetheri kullanıp kullanmadigindan. Tether olayı can sıkıyor millet dikkatli olsun diye başlık açtım. Kaç zamandır gündemde son olarak bankaları sıkıntıya girmis. Sen ise  gelip dolarda çökecek demişsin altına gecsek altın düşüyor demişsin  sen ciddi misin ? Tether nerede dolar altın nerede
legendary
October 02, 2018, 07:02:24 PM

jr. member
Activity: 140
Merit: 2
October 02, 2018, 06:49:13 PM

legendary
October 02, 2018, 06:30:22 PM
member
Activity: 1011
Merit: 65
October 02, 2018, 06:13:52 PM
Tetherde olan arkadaşlar dikkatli olsun ilginç ilginç haberler okuyorum ya dolara geçin ya da güvenli limanlara yerli borsaların tether eklemesi beni düşündürüyor.

Tether de son olarak banka krizi gündeme geldi. Dikkatli olunması gerek.
Pages:
Jump to: