Pages:
Author

Topic: Öngörüm o ki Bitcoin Core çökecek Bitcoin Cash 100.000 dolara ulaşacak - page 2. (Read 349 times)

member
Activity: 135
Merit: 10
Decentralized Transportation Solution
Bu değer bana fazlasıyla uçuk geldi. Bitcoindeki dalgalanmalar bu tarz söylentilere sebep oluyor.
Ancak ben Bitcoinin birinciliği kaptıracağını, Bitcoin Cash in 100.000 dolara ulaşacağını düşünmüyorum.
full member
Activity: 1302
Merit: 115
Pepemo.vip
Bitcoin ne zaman yalpalanır gibi olsa bu tip Bitcoin Cash söylentileri ortaya atılıyor ancak Bitcoin ancak çooook uzak bir zaman diliminde yerini başka bir koine kaptırabilir
sr. member
Activity: 868
Merit: 259
Monetizing Mobile Engagement Data
Bch'nin 100.000 Dolar olacağını düşünmüyorum açıkçası. Zaten herkes tarafından kabul edilen anapara'nın Btc olduğunu bilmeyen var mı ki? Ayrıca en düşük fee 5 Dolar demişsin ama ben 5 Doların altında da Btc gönderimi yapabiliyorum. Nasıl olacak o iş?
legendary
Activity: 2072
Merit: 1138
BTC düşer BCC artar dengelerler, marketcap neredeyse hiç düşmüyor, yarın birgün yine bcc düşer btc artar ama bir yerden sonra insanlar "bcc artık bu fiyatın altına gelmez" dediklerinde bcc'yi siler geçerler gibi geliyor bana, ethereum gibi satoshi bazında düşmeye mahkum. tabii bunun için yerine ikame edilecek bir ürün bulmaları gerekiyor, yeni birşey mi bulurlar yoksa hali hazırdaki bir coin-tokenı mı parlatırlar agaların keyfine bağlı...ytd
member
Activity: 633
Merit: 15
tek istedikleri elinizdeki orijinal Bitcoinleri ele geçirmek Smiley aman dikkat edin
sr. member
Activity: 672
Merit: 277
CAT.EX Exchange
Geçen de bch çıkacak btc yenilecek demişlerdi.Btc 5500 $ düşmüştü , bch 2400 $ çıkmıştı.Ondan sonra btc durmaksızın 20 k $ gördü bch 1200-1300 $ arası gezdi.Şimdi ki durumda ortada,bence aynı şey olacak:)
full member
Activity: 406
Merit: 189
Görünen o ki Bitcoin çökmek üzere son olarak Steam'de ödeme almayı durdurdu zira şuan en düşük fee 5 dolar anında onay için 20 doları gözden çıkarmanız şart. Bitcoin Coresporcular dikkat etsin. Bitcoin Cash bu ay 10.000 dolar olabilir.

forumda takip ettiğim yegane kişi, müthiş öngörüleri ile ufkumu açıyor  Cheesy
ilahi  @hhk1045 sen beni güldürdün Allah da seni güldürsün ne diyim.
hero member
Activity: 644
Merit: 504
Görünen o ki Bitcoin çökmek üzere son olarak Steam'de ödeme almayı durdurdu zira şuan en düşük fee 5 dolar anında onay için 20 doları gözden çıkarmanız şart. Bitcoin Coresporcular dikkat etsin. Bitcoin Cash önümüzdeki aylarda 10.000 dolar olabilir.

YTD.

Edit: Bitcoin lightning network güncellemesi başarılı olursa çok daha farklı senaryolar yaşanabilir. ( Yazdıklarımın tam tersi gibi )

YTD.
Pages:
Jump to: