Pages:
Author

Topic: Onların dolarları varsa bizim de Allahımız var - page 2. (Read 267 times)

member
Activity: 630
Merit: 37
dolar az önce 6.85 i gördü bu amına koduğumun aptalları halen tehlikenin farkında değil
newbie
Activity: 140
Merit: 0
zalimin zulmü varsa sevenin allahı var desede olurmuş.din bizim en zayıf noktamız adamlarda bunu kullanmayı biliyorlar.allah kitap vs diyip halkı uyutup ceplerini dolduruyorlar.bunu bir akp'liye anlatamazsın çünkü bunlar hep ameriganın oyunu.amk sanki ülkede ekonomiden anlayan adam kalmamış gibi gidip damadını ekonomi bakanı yaptı.yakında kur 10 lirayı görürse şaşırmam

hala farkedemedi damadını hiç kimsenin umursamadığını. Eskiden mehmet şimşek hangi ortamda olursa olsun bir açıklama yapınca dolar bir nefes alırdı piyasa bir rahatlardı. Bu damat konuşunca piyasa ya hız kesmeden devam ediyor ya da daha da hızlanıyor. O açıklamayı ben çıkıp yapsam belki de piyasada daha çok etki uyandırır.
legendary
Activity: 1218
Merit: 1000
zalimin zulmü varsa sevenin allahı var desede olurmuş.din bizim en zayıf noktamız adamlarda bunu kullanmayı biliyorlar.allah kitap vs diyip halkı uyutup ceplerini dolduruyorlar.bunu bir akp'liye anlatamazsın çünkü bunlar hep ameriganın oyunu.amk sanki ülkede ekonomiden anlayan adam kalmamış gibi gidip damadını ekonomi bakanı yaptı.yakında kur 10 lirayı görürse şaşırmam
jr. member
Activity: 196
Merit: 4
Sıkıştıkları yerde, Allah din kitap peygamber. Bizim halkımız mal nasıl olsa inanıyor böyle şeylere. Doları 6.20 lira gördüm ya 10 lira olsun yine ses seda çıkmaz.
full member
Activity: 411
Merit: 134
Bu kanıda olanlara gelsin , Allah'ınıza kurban o zaman  Smiley

Haa dolar 5.60 ath yaptı bu arada, gözünüz aydın.İstiyorsanız dolarlarınızı yakmaya başlayabilirsiniz.Fakat önümüz kış, o zaman yakın da bir faydası olsun.
full member
Activity: 672
Merit: 110
aynen arkadas.ülke yasanmaz hale gelmek uzere.twitterda hala gerızzekalılar dolar 10 tl olsun vatanımız yerınde dursun dıo.be mal dolar 10 tl olsa aclıktan vatanını degıl karını kızını bıle satarsın  .allah kımseyı aclıkla terbıye etmesın ama ınsallah doalr en yuksek sevıye neyse oraya cıksın bu fakırlerın zengınlerden cok korudugu akepe sayesınde aclıktan gebersınler.belkı adam olurlarrrr
legendary
Activity: 1218
Merit: 1291
Türkiye'de iyi niyetli insanlar, yardımsever insanlar enayi yerine konuluyor, bunun dışında insanlarda hala bir orta çağda kalmışlık var, metrobüse binerken sıra olmayı bilmezler, önce inenlerin inmesini beklemezler, kaldırımda yürüyemezler, hatta araba kullanmayı bile bilmezler, yol vermezler, alt tarafı araba kullanacaksın ama her pazar günü oturduğum caddede en az üç yüksek sesli tartışma çıkıyor, adam gecenin üçünde motoru son ses gazlıyor, arabalar kırmızı ışık yanarken bile kornaya basıyor, her şeyi geçtim ülkede cemaatler fink atıyor, insanlar mezhep adı altında batıl inançlara inanıyor, herkes dış güçler vb hayallerle halisünasyon görüyor, hatay'da künefe dagitiliyor adamlar elleriyle künefe yiyiyor hadi karınları aç tamam diyorum denizli'de havlu dagitiliyor millet havluyu alirken birbirini eziyor.

Ülkede sevdiğim tek şey beyti sarma, iskender ve nargile.. Hayatımdan memnunum ama bilemiyorum büyüdükçe bu ülkenin bana uygun olmadığını düşünmeye başladım. Üniversiteden mezun olduğum anda Türkiye'de aylık 10 bin lirayı, Romanya gibi düşük-orta düzey bir avrupa ülkesinde aylık 5 bin liraya bok temizlemeyi tercih ederim.

bu ülkede millet 1600 liraya toprağın altına giriyor la? öldüklerinde de fıtrat deniyor.

siyasetçiler, şeyhler mersodan inmezken ben 1600 liraya milkshake içmem.

böyle kültürsüz ülke yok, kadın görünce 10 dk kitlenirler, göte göt demez büyütürler, ilk defa görmüş gibi hayale kapilirlar, hiçbir şeyi tadında bırakmazlar atatürk bizi kandırmış biz ne atatürk'ü hakediyoruz, ne asiliz, ne kültürlüyüz, ne zekiyiz, ne ahlakliyiz. Atatürk bize latin alfabesini itelemeseydi insan bile değilmişiz lan biz ne beter bir milletmişiz amk. istanbul'da denize giren 1 kiz başına 30 dikizci erkek düşer. bu insanlar içimizden, birilerinin abisi babasi vs. ulkede pedofili almis basini gitmis, taciz tecavuzu de geçtim aşırı derecede ensest eğilim var, ensesti de geçiyorum belli bir kesimde  osmanli'dan kalma rezil bir oğlancilik külturu var.

yazarken utaniyorum ama 90lardan sonra ülke bok.

vay aq başimiza tas yagacak peygamberler araplara değil bize gönderilse yeridir.
full member
Activity: 672
Merit: 110
allahla kıtapla kandırdıkları kitlelerı oldukca bole salakca acıkla yapacaklardır.gorcez bakalım allahları kurtaracak mı.
sen her seyı sat tarımı bıtır hayvancılıgı bıtır.samanı soganı marulu bıle ithal et ..butun parayı betona yatır sonra allahımız var de asıktır ordan
sr. member
Activity: 1470
Merit: 449
Artık gerçekten akıl almıyor. Ya eskiden diyordum bu kadar oyu falan alıyor ya benim bilmediğim bişeyler var amk diye kendimi sorguluyordum. Şimdi bu ne?

Şimdi arkadaş Kuran'ı hatim etmiş birisi , şunu bilmiyor mu? İmanın şartlarından bir tanesi de Kitaplara İnanmak değil mi? Şimdi ALLAH birdir, bunu inkar etmemişimdir hiç zaman. Onlarında ALLAH diye tabir ettikleri TANRI'ları var. (Edit: Şimdi troll herifler çıkacak bak tanrılar demişsin diye, diğer 3 kitap'dan bahsediyorum kıt beyinli embesil) Benim görüşüm Dini sömürenlere karşı olmuştur hep.

Koskoca Cumhurbaşkanı böyle bir açıklama yapması? İnanın yatacak yerleri yok... Hepsinden şikayetçi olacağım yevmü'l-hisâb da...

https://www.cnnturk.com/sm/turkiye/son-dakika-cumhurbaskani-erdogan?utm_content=buffer03a4f&utm_medium=social&utm_source=twitter.com&utm_campaign=buffer

Pages:
Jump to: