Pages:
Author

Topic: Onur Gözüpek ile Kripto Para Günlüğü - page 2. (Read 568 times)

newbie
Activity: 16
Merit: 0
Bir tane'de ben paylaşıyım Smiley biraz değişik bir kanal
https://www.youtube.com/watch?v=naciuMBajcM&t=4s
member
Activity: 210
Merit: 10
Tanımadığım isimlerdi paylaşım için teşekkürler. Türkçe olarak iyi açıklamalar ve analizler yapan kaynaklara ihtiyacımız var. Takibe aldım
hero member
Activity: 1288
Merit: 592
In #Bitcoin me trust
@mstfprcn hocam 15 dakkadır gülüyorum:) onur hocam 4 saniye havada asılı kalsın ben de izmirden istanbula uçarak gelirim Smiley

Ben havada 4 saniye asılı kalırsam senin yüzerek gelmen gerekmez mi? Uçakla ben de gelirim Smiley

not: bilmeyen arkadaşlar bu dürtmeyi sanal zannedebilir. değil arkadaşlar bildiğin yan sandalyeden dürtüyor adamı tamamen gerçek  Cheesy

Doğru söze ne denir? Dirseği yapıştırdı resmen Smiley Ama genel olarak videolar için yapılacak yorumları merak ettiğimden çok müdahale etmek istemedim. Biz orada, haberleri kendimizce yorumlamaya ve bunu herhangi bir kullanıcıyı yönlendirmeden yapmaya gayret ediyoruz. Soruların çoğu, "sen ne düşünüyorsun?" ya da "senin bu konu hakkındaki yorumun nedir?" şeklinde. Bu nedenle bazı arkadaşların taleplerini karşılamıyor olabiliriz, o arkadaşlardan da özellikle öneriler gelirse memnun oluruz...
member
Activity: 195
-
youtube artık günümüzde oldukça bilgilendirici bir platform olmaya başladı ve kısa kısa 10 ar dk lık videolar yapmak oldukça faydalı oluyor
member
Activity: 252
Merit: 11
rakıyı da iyi içer Smiley millete waves aldırmaz, waves i icodan itibaren takip edip , teknolojisisne ve roadmap ine güvenir, elektrikli arabaları da sever, ha bilmeyenler için BTC Türk te çalışır, ayrıca verdiği bilgileri herkes verir diyenlerede şöyle diyim bu adam hiç bilmeyenlere anlatıyor, bir nevi, o yüzden basit sade bir dil kullanmasından doğal bişey olamaz, ki kendisi teknik kısmınada hakimdir. hava da 4 saniye falan durabiliyomş diye de duydum anacak henüz teyit edemedim, en kısa sürede kendisiyle bunu tartışacağım.

not: kendisini dürrtüm, gelip buraya da yazar birazdan Smiley havada 4 saniye durduğu iddalarının yanıtını merak ediyoruz.

@mstfprcn hocam 15 dakkadır gülüyorum:) onur hocam 4 saniye havada asılı kalsın ben de izmirden istanbula uçarak gelirim Smiley

not: bilmeyen arkadaşlar bu dürtmeyi sanal zannedebilir. değil arkadaşlar bildiğin yan sandalyeden dürtüyor adamı tamamen gerçek  Cheesy
newbie
Activity: 280
Merit: 0
Böyle isme açılmış olarak hayranlık temalı başlıkları doğru bulmuyorum, ama videoların bir yerde toplanması açısından güzel olmuş
sr. member
Activity: 1470
Merit: 449
@onurgozupek Hocam teşekkür ederim güzel yorumlarınız için. Ayrıca Mesut bey ve sizden ricam şu arkadaki yeşil perdenin biraz ayarlaması. Bazı videolarda yüzünüzün yarısı yeşil perdenin azizliğine uğruyor.

Yeni video çıktı geldi arkadaşlar sıcak sıcak buyrun. Smiley

https://www.youtube.com/watch?v=dfpsNZTqpEE&t=0s
jr. member
Activity: 196
Merit: 2
PLATIO - Smart Banking Ecosystem
Youtube üzerinde takip ettiğim birkaç kanal var bu arkadaşı da ekleyeyim. Zaman ayırarak emek harcayan bu tarz insanları takdirle karşılıyorum. Gerçekten güzel bir hizmet yapıyorlar.
full member
Activity: 560
Merit: 113
İngilizce bilmeyenler ve yeni başlayanlar için iyi olabilir, diğer pro'lar eskiler için zaman kaybı çoğu izleyebileceğiniz türk video'lar hatta yanlış kararlar almanıza bile neden olabilir.
sr. member
Activity: 630
Merit: 251
🤖UBEX.COM 🤖
biraz göz gezdirdim boş vaktim olduğunda inceleyeceğim videoları detaylı bir şekilde bu sıralar pek fırsat bulamıyorum paylaşımlarınız için teşekkürler hocam 
sr. member
Activity: 370
Merit: 250
Donanım haberi görünce bi çekiliyorum ama bilgi neredeyse alacaksın hacı. İzlemekte fayda var zira türkçe kaynak çok az. Ben kendilerini tanımam ama ilk video baya iyi olmuş
member
Activity: 137
Konu için teşekkür ederim ve Onur GÖZÜPEK mutlaka takıp edılmesı gereken bır ınsan bılgısı ve mantıgı dogrultusunda gereklı olan herseyı aktarıyor.Kendısı egoıst bır ınsan degıldır asla kıbırlı vs bırısı de olmadı kı cana yakın bır ınsandır.Sorulan soruları cevaplar ve her hafta duzenlı ıcerık uretmeye ozen gosteren bırısı olmustur.Umarım sureklı devamı gelırde yenı bılgıler katarız kendımıze.
full member
Activity: 252
Merit: 103
onur bey baya bilgili ve bizim piyasayla ilgli bir arkadaş güzel paylaşımları güzel bilgilendirmeleri oluyo burdan onur beye teşekürlerimi sunmak isterim ve bu konuyu açtığın için sanada teşekürler dostum
hero member
Activity: 1288
Merit: 592
In #Bitcoin me trust
Merhaba, videoların bir konu başlığında derlenmesi güzel olmuş. Teşekkürler @jopen

Genel olarak geçtiğimiz haftanın konuları arasında önemli gördüklerimizi mümkün olduğu kadar kişisel yorumlarımızı paylaşarak aktarıyoruz. Fiyat ya da kripto para analizi yapmıyoruz. Kullanıcıların bizim yorumlarımızla işlem yapmasına neden olacak yorumlardan özellikle kaçınıyoruz.

İçerikle ilgili her türlü görüş ve öneriye açığız. Forum üzerinden veya Twitter'dan program hakkındaki görüşlerinizi paylaşabilirsiniz...
hero member
Activity: 700
Merit: 553
rakıyı da iyi içer Smiley millete waves aldırmaz, waves i icodan itibaren takip edip , teknolojisisne ve roadmap ine güvenir, elektrikli arabaları da sever, ha bilmeyenler için BTC Türk te çalışır, ayrıca verdiği bilgileri herkes verir diyenlerede şöyle diyim bu adam hiç bilmeyenlere anlatıyor, bir nevi, o yüzden basit sade bir dil kullanmasından doğal bişey olamaz, ki kendisi teknik kısmınada hakimdir. hava da 4 saniye falan durabiliyomş diye de duydum anacak henüz teyit edemedim, en kısa sürede kendisiyle bunu tartışacağım.

not: kendisini dürrtüm, gelip buraya da yazar birazdan Smiley havada 4 saniye durduğu iddalarının yanıtını merak ediyoruz.
sr. member
Activity: 672
Merit: 306
bildiğim kadarıyla bitcointalk'da da takılıyor. arada post attığını görüyorum. nick name'i ismi ile aynı
full member
Activity: 1011
Merit: 128
Radix-The Decentralized Finance Protocol
Onur Gözüpek'i bilgilendirmeleri açısından seviyorum. Ama waveste çok ısrarcı olması beni biraz üzüyor. Çok duygusal yaklaşıyor, aşk gözünü gör etmiş adeta  Grin Portfoyunu sürekli paylaşıyor çok hoşuma gitmese de benim için idare eder bir portfoy
full member
Activity: 218
Merit: 100
son zamanlarda izlediğim en güzel videolardan biri diyebilirim. her dataya dikkat ederek tane tane açıklamış herşeyi. yeni bir kullanıcı bu videoyu izlese bazı şeyleri çok rahat anlar. hiç zorluk çekmez. tebrik ederim. paylaşım içinde tşk.
full member
Activity: 630
Merit: 102
Twitter dan tanıyorum Onur hocamızı. Gayet kaliteli bir hocamızdır kendisi ben de severek takip ediyorum. Normalde youtube alışkanlığım pek yoktur ama konusu denk gelmişken 1 videosunu izleyeyim bari  Grin
jr. member
Activity: 532
Merit: 1
Paylaşılan kanalları takipe aldım. Zamanım oldukca izleyeceyim. Teşekkür ederim.
Pages:
Jump to: