Pages:
Author

Topic: Origo Network ICO Düşünceleriniz ve Fikirleriniz!(Bittrex Listelendi)01/06/2019 - page 2. (Read 243 times)

newbie
Activity: 78
Merit: 0
iyi bir proje olmalı ki bu kadar yatırımcı toplamış. wl nasıl aldınız hocam, quiz muhabbetleri dönüyordu bu proje için de. presale için min yatırım miktarı var mı?
jr. member
Activity: 169
Merit: 5
Ben bu paylastigin bilgilere bakarak iyi sonuclar cikabilir diyorum. Daha sonra ne olacagi belli olmasada su sira piyasa fena gitmiyor gibi. Ne tahmin edilirse edilsin farkli bir sonuc cikma ihtimali var. Bekleyip gorecegiz.
full member
Activity: 658
Merit: 153
Merhaba arkadaşlar Origo'nun pre-sale WL sini kaptım. Pre sale'den giricem allah izin verirse ve ether olursa.
Daha önceki yorumlarımda şu piyasada öyle ahım şahım proje olmaz ise girmem demiştim ICO'lara benim gözümde o ahım şahım proje bu Origo Network işte.
Sebebine gelicek olucak olursak

1. Yatırımcılar yani Investent Şirketleri(Capitaller)
POLYCHAIN CAPITAL, FBG CAPITAL, Kenetic, 1kx, SIGNUM CAPITAL, Nirvana Capital, ZhenFund, METROPOLIS VC, NEO GLOBAL CAPITAL(NGC), Eudemony Capital, Alternity, XRP CAPITAL, Dekrypt Capital, Satoshi Fund, ALPHABIT, AlphaCoin Fund, BA Capital, CEYUAN, COLUMBUS CAPITAL, DISTRIBUTED  GLOBAL, GBIC, COEFFICIENT VENTURES, KOSMOS, BLOCKCHAIN
Koyu ile yazılı olan Capitaller çoğu büyük coinlerin yatırımcılarıdır.

2. Advisorlar
Projede sadece iki advisor var ama ikiside yeter bu proje için

Vincent Zhou: FBG Capitalin kurucu ortağı, advisor olduğu bütün projeler çok iyi projeler boş projeler advisorlık yapmıyor.
Daha önceden advisor olduğu projeler; Zilliqa, Airswap,
Ico'su olmamış projeler; Origo Network, AERGO, Perlin Network ve Cortex

Howard Wu: Dekrypt Capitalin Kurucu ortağı ve Yöneticisidir.
Advisor olduğu projeler; Libra Credit, Origo Network, Perlin Network

Projeyi çok beğendim ama beni tedirğin eden noktası 30 Milyon Dolar HARDCAP'leri olması piyasanın durumu belli çoğu ico, ico fiyatının altına çıkıyor malesef çıkmaz dediklerimiz bu projede çıkabilir mi ico altın tek korkum o ama bu kadar sağlam capitaller ile ico altı çıkması çok düşük diye tahmin ediyorum genede 30 Milyondan dolayı bi tedirğinlik yaşıyor insan.

Burdada Yukardaki Capitallerin daha önce yatırım yaptıkları coinlerin resimleri bulunuyor.

Sizlerde fikirlerinizi belirtirseniz sevinirim arkadaşlar.
Pages:
Jump to: