Pages:
Author

Topic: Öss soruları patlamış vatana millete hayırlı olsun - page 2. (Read 558 times)

newbie
Activity: 75
Merit: 0
bir sınavda da buna benzer haberler ve soru işaretleri olmadan geçse n'olur sanki? insanı çıldırtana kadar devam ediyorlar. 1 dakika geç kalan sınava alınmıyor güvenlik önlemi adı altında. yazık etmeyin artık bu ülkenin gençlerine.
jr. member
Activity: 154
Merit: 3
bu konunun üstüne titizlikle gidilmeli. insanların gelecekleri bu sınavla değişiyor, şekilleniyor. devlet yetkililerinin bu konuda hassas davranması şart.

devlet hiç bir şey yapmaz. devlet dediğin artık hükümet zaten. Kendi çıkarları doğrultusunda olduktan sonra her şeye göz yumarlar. olan sana olur bana olur.
newbie
Activity: 84
bu konunun üstüne titizlikle gidilmeli. insanların gelecekleri bu sınavla değişiyor, şekilleniyor. devlet yetkililerinin bu konuda hassas davranması şart.
jr. member
Activity: 238
Tht ve ayt kısmını bulabilen varsa link atabilir mi arkadaşlar bana ? veya buraya atsın ben bakarım teşekkürler.

soruları sormuşsan http://osym.gov.tr/pdf/tyt_yks2018.pdf burada mevcut sorular.

Bununla ilgili herhangi bir çalışmaya girilmedi herhalde. Gerçi ülkemde araştırılmasını beklemek bile saçmalık olur.
newbie
Activity: 44
Tht ve ayt kısmını bulabilen varsa link atabilir mi arkadaşlar bana ? veya buraya atsın ben bakarım teşekkürler.
member
Activity: 62
Merit: 10
sınavda soruların çalınması normal sınav sistemi kalkmalı herkes düzgün eğitim almalı
jr. member
Activity: 182
hala nasıl soru patlatılıyor şaşıp kalıyorum okadar önlem alınıyor  yinede çalınıyorsa bunda başka şeyler ararım artık

eğer öyle bir şey varsa (ki olmaması şaşırtır beni) patlatma değil bu. sorular bir gruba servis ediliyor. Öyle çok düşünülecek bir şey değil.
bu arada sorular açıklanmış. incelemek isteyenler için
http://osym.gov.tr/pdf/tyt_yks2018.pdf
legendary
Activity: 2310
Merit: 1028
Provakasyonda olabilir, gercekten bir işler yapilmis da olabilir. Tek taraftan bakmamak lazim ama şu bir gercek artik insanlarin guvenini iyice zedelediler. Sadece sinav degil her turlu mulakat memur alimlar vs.. hepsinden pis kokular geliyor. Ne yapilip edilip bu kokusmus duzenin degismesi gerekiyor. Yoksa bu ulkeden hic bir cacik olmaz ve olmayacak!
jr. member
Activity: 134
Merit: 1
ben anlayamadım cevap c cevap e yazıyor soruların altında bu bir porvakasyon olabilir...
newbie
Activity: 77
çalınmasa şaşırırdık. her yerde bir emek hırsızlığı var zaten ama bu sınav sorularının çalınma olayı ekstra can sıkıcı.
newbie
Activity: 28
önünü alabileceklerini sanmıyorum yazık ya o kadar sınava girip emek verdik millet bedavaya istediği yere yerleşiyor
member
Activity: 322
Merit: 11
Hatırlıyorum da ilk sınav ertelenmesinin 1999- 2000 senesiydi sanırım  sebebi öss sorularının kolilerden sınavdan önce açıldığının tespit edilmesi ve soru paketlerinin üzerinde kan lekelerinin tespit edilmesiydi ve sınava 1 gün kala sınav iptali yapılmıştı ama şimdi bakıyorum sorular sınavdan önce bir kemerin bile batıda içeri sokulması sorun olurken soru kitapçıklarının resimleri çekilebiliyor bunlar yayınlanıyor ve sınav iptal edilmiyor yazık emeklere ,  yazık bu ülkeye yazık okumaya  çalışana !

artık Türkiye'de suçu kimin işlediği önemli. Suçu işleyene göre ceza verilmiyor veya bazı davranışlar suç olmasa bile kişiler onlardan dolayı mahkum edilebiliyor. Bazıları eski türkiye'den dem vuruyorda devamlı sanırım yeni türkiye eskiyi aratacak bize.
newbie
Activity: 13
Yazık o kadar gencin emeğine insanlar hayatını adıyor sınava ama sonuç ihmal kul hakkı mı diyelim artık yazık ödenmez bu kadar insanın vebali
newbie
Activity: 210
ya yıl olmuş 2018 hala bunlarla mı uğraşacağız gerçekten yazık bize..onda insanın emeğiyle oynamayı nasıl göze alabiliyorlar ya..gerçekten ülkemiz iyice kötüye gitmeye başladı..
newbie
Activity: 56
Yazıklar olsun beee, haramdır haram binlerce çocuğumuzun hakkı var orada yazıktır be ! allah görüyor şüphesiz op biliyor bu kul haklarının hesabını elbet soracaktır size
hero member
Activity: 1582
Merit: 520
Hatırlıyorum da ilk sınav ertelenmesinin 1999- 2000 senesiydi sanırım  sebebi öss sorularının kolilerden sınavdan önce açıldığının tespit edilmesi ve soru paketlerinin üzerinde kan lekelerinin tespit edilmesiydi ve sınava 1 gün kala sınav iptali yapılmıştı ama şimdi bakıyorum sorular sınavdan önce bir kemerin bile batıda içeri sokulması sorun olurken soru kitapçıklarının resimleri çekilebiliyor bunlar yayınlanıyor ve sınav iptal edilmiyor yazık emeklere ,  yazık bu ülkeye yazık okumaya  çalışana !
full member
Activity: 504
Merit: 120
Cevapların toparlanmasında bir sıkıntı yok. Girdiğimiz dönemlerde bizde toplanır çıkarırdık soruları ve cevaplarını. Sınav kağıdı dediğiniz kağıtta sınav kağıdı değil Cheesy Cevap anahtarı tarzı birşey yapmışlar işte. Tamam sorular çalınıyor bu ülkede ama sahte şeylerle bunları kanıtlamaya çalışmak saçma. Bunlardan önce de çalınıyordu sorular şimdide çalınıyor sonrakiler geldiğinde de çalınacak. Gerçi artık soruları çalmaya çok ihtiyaçları yok, istedikleri kişileri istedikleri üniversiteye sınavsız rahatça sokuyorlar zaten Cheesy
newbie
Activity: 128
hala nasıl soru patlatılıyor şaşıp kalıyorum okadar önlem alınıyor  yinede çalınıyorsa bunda başka şeyler ararım artık
sr. member
Activity: 616
Merit: 342
Bu zamana kadar çalınmadı mı bu sorular. Her sınavda çalındı çalınmaya devam ediyor ve çalınacakta. Ne dürüstüz ne namuslu. Başkalarının haklarını çalmaya da bayılıyoruz. Sınav sorularını çalmayla bitmiyor bu daha sonra torpiller başlıyor yine geçiyorlar öne. Mülakat diyorlar yine kendi keyiflerine göre insanların gelecekleriyle oynuyorlar.
sr. member
Activity: 658
Merit: 252
Ne bekliyordunuz ki. Türkiye burası. Katakulli çevirmeden ya da hata yapmadan bir iş olmaz. Olan emeğiyle bir yerlere gelmeye çalışan başarılı insanlara oluyor. Hem kendileri kaybediyor hem de ülkemiz kaybediyor.
Pages:
Jump to: