Pages:
Author

Topic: Otobüsler sıkışık mı? Yolculuklar üst üste mi gerçekleşiyor? - page 2. (Read 242 times)

sr. member
Activity: 1442
Merit: 256
Yine yerel yönetimleri karalamk için yapılmış yanlı bir davranış. Kimin faydası var bu tür paylaşımların. Halkın perişanlığının önünü kesmesi gereken yönetimin baltalamaları sonucunda oluşan bu görüntüler yine onların ayıbını gösterir.

türkçenden bir şey anlaşılmıyor ama twitter kullanıcısının bu paylaşımı yerel yönetimleri baltalamak amacıyla yaptığını mı söylüyorsun?

otobüs sefer sayılarının artırılmasıyla çözülecek basit bir mevzuyu savunman çok garip...

Önümüzdeki ilke seçimde bu saçma gelen öneriyi iktidar hayata geçirecektir. Durumu bir de bu açıdan değerlendirin derim. Fabrika açma konusu iktidar zaten habire fabrika açıyor toplu açılışlar yapıyor. İş ilanlarına başvuruların sonucunda durum ortada.

gerçeği sen "muhtarlara yardımcı teklifi"ni bile bir şekilde savunmuşsun. Smiley tamam sözümü geri aldım. Smiley

Kızma hocam başlık açıyorsun yorum alıyorsun. Türkçe beğenmiyorsun. Nasıl davranmamız gerkektiğini yazıyorsun. Ne dememi bekliyorsun peki. Fikrim bu. Hoşuna gitmiyorsa da.

Hocam sizde post atmadan önce yazdığınızı kontrol edin bence. Ben de okudum ama bazı cümleniz de ne demek istediğinizi anlamadım doğrusu.
Bazen bende de oluyor anlatmak istediğimi tam iyi ifade edememiş oluyorum. Cümle devrik oluyor vs
Yanlış anlamayın sakın. Sadece bir tavsiye.
legendary
Activity: 2184
Merit: 1131
mevsim değişiyor ve havalar güzelleşmeye başlıyor, şu ortamda toplu taşıma araçları rahatlasa bile farklı tercihler oluşturmak daha iyi olabilir. mesela, elektrikli bisiklet tercihi ile kişisel olarak daha iyi bir korunma sağlanabilir. bunların katlanabilen, ergonomik tasarımlara sahip modelleri falan da var.

legendary

Hocam farkındamısın gurup içinde yorum yapanları geriye dönük yazdığı yorumlarla suçlama çaban var. Bence sen bu tavrından vazğeç. Açtığın başlığa sadık kal. Yargılama makamı değilsin. Konular içinde değişik şekilde kırdığın pek çok kullanıcı arkadaşı gördüm. Önce bu kırma işini yapıyorsun sonr da dönüp gönül almaya çalışıyorsun.

1- lütfen off-topic post atmayalım sevgili kardeşim.

2- söylenilen şey, geçmişte (özellikle yakın geçmişte) söylenilen başka bir şey ile çelişiyorsa, orada t u t a r s ı z l ı k oluşur sevgili kardeşim.

3- kimse kimseyi suçlamıyor, sen suçluluk psikolojisi içerisine giriyorsan o ayrı; o benim bileceğim iş değil. ben kimseyi kırmıyorum, kimsenin de gönlünü almaya falan çalışmıyorum.

edit: yine de söylediklerini dikkate alıp değerlendireceğim (nezaketinden dolayı), teşekkürler.
sr. member
Activity: 1666
Merit: 300
Milletimiz yasaklara o kadar çok aldırıyor ki kısıtlama varken bile mutlaka dışarı çıkmadan yapamıyorlar.  Grin  Hafta sonu çalışmak durumunda olan insanların virüse yakalanma tehlikesi de iyice artıyor haliyle. Sefer sayılarını artırmaları mantıklı bir hareket olabilir bence de. En azından bu derece doluluk olmaz.
hero member
Activity: 1204
Merit: 623
Kızma hocam başlık açıyorsun yorum alıyorsun. Türkçe beğenmiyorsun. Nasıl davranmamız gerkektiğini yazıyorsun. Ne dememi bekliyorsun peki. Fikrim bu. Hoşuna gitmiyorsa da.

est. benm kızmam gibi bir şey söz konusu değil, zaten yazının içinde gülen emojiler mevcut, ayrıca ben kızsam ne olur, kızmasam ne olur?

her muhtara yardımcı verildikten sonra işsizlik sorunu çözülecekse, sıkışık otobüs seferleri üzerinden yerel yönetimleri(?) baltalayan insanların problemleri çözülecekse problem yok. Smiley

Hocam farkındamısın gurup içinde yorum yapanları geriye dönük yazdığı yorumlarla suçlama çaban var. Bence sen bu tavrından vazğeç. Açtığın başlığa sadık kal. Yargılama makamı değilsin. Konular içinde değişik şekilde kırdığın pek çok kullanıcı arkadaşı gördüm. Önce bu kırma işini yapıyorsun sonr da dönüp gönül almaya çalışıyorsun.
legendary

est. benim kızmam gibi bir şey söz konusu değil, zaten yazının içinde gülen emojiler mevcut, ayrıca ben kızsam ne olur, kızmasam ne olur? her muhtara yardımcı verildikten sonra işsizlik sorunu çözülecekse, sıkışık otobüs seferleri üzerinden yerel yönetimleri(?) baltalayan insanların problemleri çözülecekse problem yok. :)
hero member
Yine yerel yönetimleri karalamk için yapılmış yanlı bir davranış. Kimin faydası var bu tür paylaşımların. Halkın perişanlığının önünü kesmesi gereken yönetimin baltalamaları sonucunda oluşan bu görüntüler yine onların ayıbını gösterir.

türkçenden bir şey anlaşılmıyor ama twitter kullanıcısının bu paylaşımı yerel yönetimleri baltalamak amacıyla yaptığını mı söylüyorsun?

otobüs sefer sayılarının artırılmasıyla çözülecek basit bir mevzuyu savunman çok garip...

Önümüzdeki ilke seçimde bu saçma gelen öneriyi iktidar hayata geçirecektir. Durumu bir de bu açıdan değerlendirin derim. Fabrika açma konusu iktidar zaten habire fabrika açıyor toplu açılışlar yapıyor. İş ilanlarına başvuruların sonucunda durum ortada.

gerçeği sen "muhtarlara yardımcı teklifi"ni bile bir şekilde savunmuşsun. Smiley tamam sözümü geri aldım. Smiley

legendary

gerçeği sen "muhtarlara yardımcı teklifi"ni bile bir şekilde savunmuşsun. :) tamam sözümü geri aldım. :)
hero member
legendary

otobüsler covid üretim çiftliği gibi çalışıyorasdasfdasfasfafa.
Pages:
Jump to: