Pages:
Author

Topic: pao sam s' marsa ( pomoc ) - page 2. (Read 2810 times)

legendary
Activity: 1358
Merit: 1001
March 10, 2016, 02:59:19 PM
#5
Da, ako recimo na faucetima mjesecno sakupiš 2 miliona satoshija tj jednu pedesetinu bitcoina to je oko 8 dolara ili 50,60 kn mjesecno tj do dvije kune dnevno a treba ti barem dva sata da tolko sakupis svaki dan. bolje ti je umjesto toga svaki dan jednostavno odvojit tri kune i kad sakupis sto,dvjesto kuna kupit bitcoine.
legendary
Activity: 2674
Merit: 2965
Terminated.
March 09, 2016, 05:41:02 PM
#4
Realno gledano, što se tiće večine članova daleko bi bolje prošli kad bi sate provedene na forumu proveli radeći za neku satnicu i time kupujuči Bitcoin. Fauceti su gubitak vremena. Jedino pomoću čega možeš doći do nekih para (ako nemaš nekih posebnih vještina) su signature kampanje (i to tek kad budes legendary and above).
hero member
Activity: 616
Merit: 500
1BkEzspSxp2zzHiZTtUZJ6TjEb1hERFdRr
March 09, 2016, 05:09:35 PM
#3
Najbolja opcija za zaradu bez ulaganja novaca i nekih posebnih vještinati je neka od signature kampanja tu na ovom forumu. Malo se udomaći, uključi u rasprave koje te zanimaju i imaš što za dodati na temu pa u razumno kratkom roku možeš imati account dovoljnog ranka da se priključiš nekoj kampanji ipočneš zarađivati.
hero member
Activity: 565
Merit: 503
March 09, 2016, 12:16:50 PM
#2
Možeš početi sa faucetima i ovdje na forumu možeš naći posao, npr. ja radim Captcha typing u slobodno vrijeme. Svaki novi član je pozitivna stvar za bitcoin scenu. Smiley
newbie
Activity: 2
Merit: 0
March 09, 2016, 12:07:00 PM
#1
Pozdrav ekipo od skoro sam poceo malo da cackam oko bitcoina iz radoznalosti i vremenom kapiram da mi se jako svidja i da zelim da probam neke stvari. Vec par meseci se igram ali nikako da zaradim neki btc (bez davanja pravih para) pa me zanima kako ste vi krenuli da li mogu dobiti neke osnovne upute  Cool Cool
Pages:
Jump to: