Pages:
Author

Topic: Papara ile netflix youtube spotify de %50 ilade n11 %5 eklendi - page 3. (Read 546 times)

legendary
Activity: 1386
Merit: 1231
Paparayla iyiki önceden yolum kesişmiş. Cashback sistemi gerçekten efsaneve gitgide cashback verilen sayfalar ve siteler çoğalıyor. 3 4 gün öncede efsane reklamla bütün kanallarda yerini almıştı.
legendary
Activity: 2254
Merit: 1446
Cashback 15%
Paparanin en güzel kampanyası bence eczane alışverişlerinde %50 anında para iade etmesi. Aylık olarak en fazla 25 TL iade ediyorlar. Kitap kampanyası da var ama bütün bankalarda mevcut. Netflix, Spotify da şu an diğer bankalarda mevcut ama bu kartlara sahip olmayanlar icin güzel bir ayrıcalık. Ben uzun zamandır mobil uygulamasını kullanıyordum. Eskiden kart ücreti vs olduğu için kartı almamıştım ama onu da çektim. Kapkara şekilli bir kart.
member
Activity: 278
Merit: 53
Dün alışverişlerim vardı neden söylemediniz? Cheesy %5 %5 dir. Güzel kampanyalar yapmaya başladılar.
legendary
Activity: 1904
Merit: 1282
Arkadaşlar listeye n11'de keklenmiş haberiniz olsun istedim. Bu adamlar bu kadar reklam yapacak bütçeyi nereden buluyorlar anlamadım. Acayip reklam  yapıyorlar.
legendary
Activity: 1554
Merit: 1334
zaten karentina günlerinde evdeyiz netflix'i %50 daha ucuza almak istemezmisiniz?

Lan adamların bedava reklamını yaptım.

cep telefonuna  papara yı kuruyorsunuz kart isterseniz evinize yolluyorlar ama bunun için karta gerek yok sanal kart ekliyorsunuz hesabınıza para yolluyorsunuz ve sanal kart ile ödemeyi yapıyorsunuz. söylemelerine göre

Üstelik Netflix, Spotify ve Youtube Premium harcamalarının her ay 10 TL'ye kadar yarısı bizden.

ben beğendim para paradır iade iadedir diyorum. zaten daha önceden burada avantajx i de paylaşmıştım.

https://www.papara.com/

Böyle her ay deyip 2-3 ay sonra iptal ediyorlar ve biz para yatırmaya devam ediyoruz haberimiz olana kadar. Bu işin kralı enpara yıllardır spotify ve netflix gibi bir çok dijital içerik sağlayıcıda çok cazip iadeler yapıyor.

2020 sonuna kadar devam edeceği beyan edilmiş papara sitesinde

legendary
enparada ayın enparalı olma şartı var hoş ben birkaç günde ayın en paralısı oluyorum ancak öğrenci arkadaşlar için zor cepten 2 işlemle 10 lira iade almak güzel bir durum bence.
sr. member
Activity: 868
Merit: 265
★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!
zaten karentina günlerinde evdeyiz netflix'i %50 daha ucuza almak istemezmisiniz?

cep telefonuna  papara yı kuruyorsunuz kart isterseniz evinize yolluyorlar ama bunun için karta gerek yok sanal kart ekliyorsunuz hesabınıza para yolluyorsunuz ve sanal kart ile ödemeyi yapıyorsunuz. söylemelerine göre

Üstelik Netflix, Spotify ve Youtube Premium harcamalarının her ay 10 TL'ye kadar yarısı bizden.

ben beğendim para paradır iade iadedir diyorum. zaten daha önceden burada avantajx i de paylaşmıştım.

Böyle her ay deyip 2-3 ay sonra iptal ediyorlar ve biz para yatırmaya devam ediyoruz haberimiz olana kadar. Bu işin kralı enpara yıllardır spotify ve netflix gibi bir çok dijital içerik sağlayıcıda çok cazip iadeler yapıyor.
full member
Activity: 266
Merit: 106
spotify 3 aylık beleş sürümünü kullanmaktayım eğer beğenirsem paparayı kullanarak yine yarısını beleş kullanıcam adamlar beni bulup tepeme binerse yeridir kendimi ölücü gibi hissettim Cheesy aslında böyle başlıkları bir arada toplayıp Sıcak fırsatlar gibisinden paylaşabiliriz Cheesy
legendary
Activity: 1554
Merit: 1334
Eğer böyle bir şey varsa, ben tercih edebilirim Netflix için. Şu anki Netflix tarife ücretleri 18, 30 ve 42 TL. Ben 30 TL olandan kullanıyorum. 10 TL iade iyiymiş. Ne kadar süre devam edecekleri de önemli elbette. Papara kullanmıyorum ama araştırayım biraz. Sağolasın hocam.
2020 sonuna kadar devam edecekler. Papara anasayfasında bilgi var. Papara'ya 30 tl yatırıp sanal kart oluşturup netflix aboneliğinizi bu kartla alırsanız 10 tl iade  oluyor 20'ye almış oluyorsunuz.
legendary
Activity: 1820
Merit: 1123
Eğer böyle bir şey varsa, ben tercih edebilirim Netflix için. Şu anki Netflix tarife ücretleri 18, 30 ve 42 TL. Ben 30 TL olandan kullanıyorum. 10 TL iade iyiymiş. Ne kadar süre devam edecekleri de önemli elbette. Papara kullanmıyorum ama araştırayım biraz. Sağolasın hocam.
legendary

cep telefonuna  papara yı kuruyorsunuz kart isterseniz evinize yolluyorlar ama bunun için karta gerek yok sanal kart ekliyorsunuz hesabınıza para yolluyorsunuz ve sanal kart ile ödemeyi yapıyorsunuz. söylemelerine göre

Pages:
Jump to: