Pages:
Author

Topic: Paribu çöktü - page 2. (Read 1697 times)

newbie
Activity: 37
Merit: 0
October 14, 2017, 11:48:43 AM
Zaten bir boka yaramıyordu iyi olmuş. İçeride btc'si falan kalan arkadaşlara geçmiş olsun inşallah kısa sürede düzelir sizde çekip kurtulursunuz o lanet siteden.

şu an için en aktif ve sıkıntısız olan siteyi bokladınız ya tebrikler .

Yakın zamanda forumda dönen yeni bir borsayla ilgili gelişmeler var gibi . Bakalım yakın zamanda etkili sağlam adımlarla geleceğini söyleyen 2-3 arkadaş var. Onları takibe aldım. Onların aktif olana kadar Paribu tercihim. Son 2 gündür btc emirlerinin güncellemesi 6 sn iken dünden bu ya paribu da bu süre 20 sn ' ye çıktı . Aşırı rağbet var o yüzden bu tarz problemlerin olması çok normal.

Herkese aynı hizmeti verecekler diye bir şey yok hocam Bana görede en sıkıntılı sitelerden birisi. İnşallah canınız yanmaz, bende yeni gelecek olan borsaları takipteyim inşallah kimseyi üzmeyen her sorunu anında çözen bir oluşum ortaya çıkartırlarda hepimiz mutlu oluruz..
legendary
Activity: 1036
Merit: 1001
October 14, 2017, 11:35:51 AM
Zaten bir boka yaramıyordu iyi olmuş. İçeride btc'si falan kalan arkadaşlara geçmiş olsun inşallah kısa sürede düzelir sizde çekip kurtulursunuz o lanet siteden.

şu an için en aktif ve sıkıntısız olan siteyi bokladınız ya tebrikler .

Yakın zamanda forumda dönen yeni bir borsayla ilgili gelişmeler var gibi . Bakalım yakın zamanda etkili sağlam adımlarla geleceğini söyleyen 2-3 arkadaş var. Onları takibe aldım. Onların aktif olana kadar Paribu tercihim. Son 2 gündür btc emirlerinin güncellemesi 6 sn iken dünden bu ya paribu da bu süre 20 sn ' ye çıktı . Aşırı rağbet var o yüzden bu tarz problemlerin olması çok normal.
full member
Activity: 196
Merit: 100
October 14, 2017, 11:35:43 AM

Niye neyi varki ? Açıldığından beri kullanıyorum en ufak bir sıkıntı yaşamadım gayet hızlı ve arayüzü kolay.

Siz problem yaşamamış olabilirsiniz ama ben bir çok problem yaşadım hocam. En büyüğünüde üye olma konusunda.
Defalarca üye olmama rağmen onay maili gelmedi. Aynı maille tekrar tekrar beni üye yaptı ama hiç bir zaman aktivasyon mailini göndermedi sistemleri. Mail attım dönen olmadı falan filan. Sizin anlayacağınız bir sürü tantana yaşadım. Umarım hiç bir zaman sorun yaşamazsınız hocam.
legendary
Activity: 1596
Merit: 1014
October 14, 2017, 11:31:10 AM

Niye neyi varki ? Açıldığından beri kullanıyorum en ufak bir sıkıntı yaşamadım gayet hızlı ve arayüzü kolay.
newbie
Activity: 37
Merit: 0
October 14, 2017, 11:18:21 AM
full member
Activity: 424
Merit: 103
October 14, 2017, 11:15:22 AM
Kısa kesintileri çok fazla kafaya takıyorsunuz.Adamların işi zaten zor güvenlikti,hızlı piyasa hareketi,hacim,gelen paralar çıkan paralar ticketler..Bence biraz anlayışı olmak gerekiyor.
full member
Activity: 1050
Merit: 210
Crypto Trader
October 13, 2017, 05:50:37 AM
Site şu anda açıyor saat 12:45

işte cloudfare falan açtılar ise siteyi zorlayan vardırda.bu tip firmalar kıl oluyor adamlar işi bileni işe almazlar takozları işe alırlarsa işte siteleri böyle zart zurt çalışır. Grin bir bakarsın kapanır işin düşer bekle dur yani. Grin
Şahsen bana 5.000 usd nakit versinler sitelerine ne yapacaklarını sıra ile anlatsam ve dediğim sistemi uygulasalar zittin sene siteyi kapatamazlar saldıranları kast ediyorum..tabii o işte masraflı ama zaten paranın amk koyuyorlar.
yani sistemi 5-10 bin usd harcasan paramı derler adama. Grin
paribu ve diğer borsalar ayda  kaç para kazanıyorlar komisyondan Allah bilir. Grin
full member
Activity: 224
Merit: 100
October 13, 2017, 05:27:36 AM
Site şuan açık,
Cloudflare'da "under attack" modunu açmışlar, tickerdan veriyi zor alıyorum arkadaş Sad
legendary
Activity: 1086
Merit: 1014
Bitcoin Trader
October 13, 2017, 04:57:11 AM
site suanda kapalı

hayırlı olsun paribu kullanıcılarına

geri gelicektir.
full member
Activity: 854
Merit: 109
Trident Protocol | Simple «buy-hold-earn» system!
October 13, 2017, 04:41:45 AM
Geri düzelecekti kardeşim için ferah olsun birşey olmaz coinine
sr. member
Activity: 505
Merit: 252
October 13, 2017, 04:39:10 AM
Beyler siz giriş yapabiliyor musunuz?
içerde bitcoinim kaldı umarım sıkıntı olmaz
sr. member
Activity: 505
Merit: 252
October 13, 2017, 04:38:11 AM
Site zaten çok yavaş çalışıyor dünden beri şimdide giriş bile yapamıyorum google'da siteye giriş yapmaya çalıştığımda  paribu bekleniyor diye bekliyorum bekliyorum sonunda site 502 hatası veriyor
Pages:
Jump to: