Pages:
Author

Topic: Paribu.com umursamazlığı - page 2. (Read 323 times)

jr. member
Activity: 90
Merit: 3
July 18, 2018, 02:23:45 PM
With all due respect ...

Söz meclisten dışarı.
Bu aynı zamanda buradaki kullanıcıların da umursamazlığı.

Yeni borsa açılır, ekibine, sistemin kalitesine, operasyonuna yeterliliğine vs bakmadan aman kullanma de. Hacim olsun sonra kullanırım de (Herkes böyle düşününce hacim nasıl artacaksa)
Hacimi şişiren yeni borsalara tamah et, hacimi dürüstçe gösterenlere itibar etme.
Eski borsa kötü çalışır, Türkiye'deki kapasite bu de, daha iyisini ne ara ne de iste.
Bu ekosistemin gelişmesi için hiç bir adım atma

Sonra da eski borsalara geri dönüşü öner (Bu arada haketmiyor değil, BTCTurk doğru adımlar attı ama bitcoin'in neden ortaya çıktığını da unutmamak lazım)

İğneyi kendine çuvaldızı başkasına demişler.

legendary
Activity: 1874
Merit: 1394
The Last Cryptocoin Burner
July 18, 2018, 01:51:32 PM
Btcturk un taktik hatası yapıp piyasayı terketmesini iyi değerlendirip piyasaya giren bu paribu borsa sitemiz her ne kadar iyi bir hacim toplasa da gösterdiği gelişimsizlik ile tam bir umutsuzluk vakası olmuş durumda. Sms yetmez google 2fa da koysanız isteklerini takmayan bu borsada, herhangi bir zamanda doğru düzgün alım satım yapmanız mümkün değil, emir veriyorsunuz allah kerim modunda kalıyor aldık mı almadık mı , o emirler neden eşleşmiyor falan hak getire. İlk yaptıkları kodlamanın üstüne bir bit veri koydular mı bilemiyoruz, zaten hacimde var umurlarında değil. Resmen  alım satım için cebelleşiyoruz, aceleniz varsa geçmiş olsun, emir verip yatacaksanız o olabilir yine de tekrar kontrol edin. Bu yazıyı umursarlarmı bilemeyiz yani cevap bile yazsalar işlem yapmıyorlar ,bunun aynısını koinim yaptı kaç yıldır suratlarına bakmıyorum hacimleri de düştü bunlarda istiyorki hacim düşsün o zaman bakarız, geçti borun pazarı moduna girmeden kıl kıpırdamıyor. Burada suçlular BTCturk ün şuanki durumu ortadayken bu borsaya prim veren kullanıcılardır, borsa lafımızı dinlemiyor üyeler dinliyorsa sizin üzerinize düşeni yapmanız lazım yoksa bu şekilde çalışan adamlara mahkum olursunuz.
Pages:
Jump to: