Pages:
Author

Topic: Paypal Crypto info - page 2. (Read 456 times)

sr. member
Activity: 378
Merit: 335
https://t.me/CRYPTOVlKING
November 08, 2020, 12:47:53 AM
#7
Samo nek rade, to ni na koji nacin ne moze nastetiti bitcoinu.


Potpuno se slazem s tobom, neka samo prave i bacaju BTC ime u mainstream sto vise, to ce donijeti hrpu exposurea i hrpu novih ljudi u kripto kad tad, a i kripto se sve vise priblizava mainstreamu po pitanju aplikacija, user friendly interfacea i slicnih stvari.Pogotovo kad je u pitanju payment i finance.
legendary
Activity: 1722
Merit: 5937
October 29, 2020, 07:31:58 AM
#6
samo da imam tu moc, napravio bi sve da baniram trenutno i zauvijek paypal bitcoinu
paypal ne zasluzuje biti dio kripto scene
Na PayPal treba gledati kao na "useful idiot" tj korisnu budalu. Dio ovih koji kupuju "bitcoin" preko PayPala ce kad tad htjeti imati pravu stvar, kad se dovoljno educiraju i onda ce odjebati to smece i uzeti BTC. Samo pomalo.


Sad vidim da neki potvrdjuju moja predvidjanja da Paypal zapravo samo sprema svoju 'crypto' valutu, i jedino se ne zna da li će to biti nekakav stablecoin vezan za fiat ili ne.
Samo nek rade, to ni na koji nacin ne moze nastetiti bitcoinu.
legendary
Activity: 2212
Merit: 7064
Cashback 15%
October 29, 2020, 07:18:27 AM
#5
i da, ovo sta paypal nudi je isto kao i revolut, kupujes bitcoin, ali prakticki kuoujes cijenu, a ne bitcoin kao takav

Pročitao sam jedan dobar komentar na netu koji kaže da će Paypal biti kao jedna velika crna rupa za Bitcoin. Kupiš tamo BTC i nikad ga više ne vidiš Smiley

Sad vidim da neki potvrdjuju moja predvidjanja da Paypal zapravo samo sprema svoju 'crypto' valutu, i jedino se ne zna da li će to biti nekakav stablecoin vezan za fiat ili ne.

 
hero member
Activity: 1652
Merit: 583
xUSD - The PRIVATE stable coin - Haven Protocol
October 29, 2020, 07:10:23 AM
#4
ljudi se na twitteru hvale kako su jednostavno kupili bitcoin preko paypal-a, to je dobro za mass adoption, ali bitcoin moze i bez paypala

samo kad se sjetim kad sam muku mucio na pocetku jos u vrijeme mtgoxa i btc-e skemerskih burzi docepati se bitcoina i litecoina i obrnuti ih nekako, pa me btc-e naravno pokrao a mtgox nije u tome uspio jer nisam tamo imao kripto za vrjeme kraha, pa sam trazio nacin kako od svoje tadasnje mizerne place odvojiti nekih 200-300 kn mjesecno i zabit ih u kripto
pa je paypal banirao sve, na ebayu vise nisi mogao kupiti kripto, govorim o malim iznosima, burze nisu kao danas imale payment gateway koji omogucava jednostavnu kupovinu kripta za par sitnih % fee-a...

samo da imam tu moc, napravio bi sve da baniram trenutno i zauvijek paypal bitcoinu
paypal ne zasluzuje biti dio kripto scene

i da, ovo sta paypal nudi je isto kao i revolut, kupujes bitcoin, ali prakticki kuoujes cijenu, a ne bitcoin kao takav
legendary
Activity: 2436
Merit: 1215
October 23, 2020, 08:36:49 AM
#3
Hoću li dobiti privatni ključ za kriptovalutu koju kupujem na PayPalu?
Imate kriptovalutu koju kupujete na PayPalu, ali nećete dobiti privatni ključ.
(Nije vaš ključ - nije vaš kripto, to znači da je Paypal vlasnik)


mislim da je ovo kljucna stvar, u principu istu uslugu nudi Skrill vec dugo vremena

Skrill je dosta manji od Paypal-a, ali se ne moze reci da je zanemarljiv (cca. 40 miliona korisnika), ipak to sto je Skrill ponudio tu uslugu nije uopste uticalo na prihvacenost kripta uopsteno, pitanje je sta ce se desiti sa Paypal-om, ako bude definisano kao odvojeni deo na nalogu, u koji treba posebno uci, prihvatiti neka nova pravila, i onda prakticno trgovati cenom, ne verujem da ce preterano veliki broj korisnika biti zainteresovan za koriscenje, uostalom videcemo, dobro je da je vest pomerila trziste iznad magicne granice od 12k

Ma da. Revolut to isto ima već dugo. Ne znam jesu li uveli lani ili ove godine, ali to je po meni bezveze. Većina ljudi će misliti kako je to super jer se ne moraju brinuti o privatnim ključevima, burzama i slično. Ali stvar je u tome da ljudi koji na taj način kupe kripto ne mogu trošiti taj kripto. A zar nije to poanta cijele adopcije?
legendary
Activity: 2156
Merit: 1151
Nil Satis Nisi Optimum
October 23, 2020, 08:15:39 AM
#2
Hoću li dobiti privatni ključ za kriptovalutu koju kupujem na PayPalu?
Imate kriptovalutu koju kupujete na PayPalu, ali nećete dobiti privatni ključ.
(Nije vaš ključ - nije vaš kripto, to znači da je Paypal vlasnik)


mislim da je ovo kljucna stvar, u principu istu uslugu nudi Skrill vec dugo vremena

Skrill je dosta manji od Paypal-a, ali se ne moze reci da je zanemarljiv (cca. 40 miliona korisnika), ipak to sto je Skrill ponudio tu uslugu nije uopste uticalo na prihvacenost kripta uopsteno, pitanje je sta ce se desiti sa Paypal-om, ako bude definisano kao odvojeni deo na nalogu, u koji treba posebno uci, prihvatiti neka nova pravila, i onda prakticno trgovati cenom, ne verujem da ce preterano veliki broj korisnika biti zainteresovan za koriscenje, uostalom videcemo, dobro je da je vest pomerila trziste iznad magicne granice od 12k
legendary
Activity: 2212
Merit: 7064
Cashback 15%
October 23, 2020, 07:47:55 AM
#1

Izvor Paypal


https://twitter.com/PayPal/status/1318930120523087873

Paypal je nedavno objavio da uskoro uvode novu uslugu i mogućnost za kupnju, prodaju i držanje Bitcoina i ostalih kriptovaluta.

U početku se planira podrška za Bitcoin, Ethereum, Bitcoin Cash i Litecoin unutar PayPal digitalnog novčanika. Usluga je omogućena kroz partnerstvo sa Paxos Trust Company.
Važno je reći da je Paypal već pribavio bitlicencu od strane New York State Departmenta, što znači da če korisnici u Americi prvi imati ovu uslugu a potom i sve ostale zemlje globalno.

Odgovori na neka interesantna pitanja sa Paypal stranice:

Koje kriptovalute Paypal podržava?
Korisnici u Americi mogu kupiti, prodati i držati na PayPalu četiri različite kriptovalute:
Bitcoin, Ethereum, Litecoin i Bitcoin Cash

Postoje li naknade za ovu sulugu na Paypal-u?
Nema naknada za transakcije prilikom kupnje,prodaju i džanje Crypta na PayPal, ali se može naplatiti marža i razlika izmedju tržišne cijene Paxosa i američkih dolara.
To može biti 0,50% ili više, a korištenjem PayPala pristajete platiti sve naknade.

Mogu li kriptovalute prebaciti i izvan PayPal-a?
Trenutno na svom računu možete držati samo kriptovalute koje kupujete na PayPalu.
Kriptovalute na vašem računu NE MOŽE se prebaciti i na druge račune na PayPalu ili izvan njega.

Hoću li dobiti privatni ključ za kriptovalutu koju kupujem na PayPalu?
Imate kriptovalutu koju kupujete na PayPalu, ali nećete dobiti privatni ključ.
(Nije vaš ključ - nije vaš kripto, to znači da je Paypal vlasnik)

Hoće li Paypal crypto biti dostupan globalno?
Trenutno je ova usluga dostupna samo u Americi.
Planira se globalno proširienje 2021. godine.

Postoji li maksimalni iznos u dolarima za PayPalovu uslugu kriptovaluta?
Maksimalno 10.000 USD za sedan dana i Maksimaln0 50.000 USD za godinu dana

Hoće li PayPal podržavati peer-to-peer (P2P) kripto trgovanje?
Ne za sada.

Mogu li koristiti kreditnu karticu da kupim crypto na PayPalu?
Ne, korisnici mogu kupovati crypto sa PayPal Cash, Cash Plus, PayPal debitnom karticom ili bankovnim računom.

Paypal Crypto stranica sa više informacija:
https://www.paypal.com/us/smarthelp/article/cryptocurrency-on-paypal-faq-faq4398

TaC:
https://www.paypal.com/us/webapps/mpp/ua/cryptocurrencies-tnc?locale.x=en_US
Pages:
Jump to: