Pages:
Author

Topic: فارسی (Persian) - page 31. (Read 405223 times)

full member
Activity: 137
Merit: 112
April 26, 2016, 05:32:08 PM
salam

Slack baraye Iran Bitcoin ghablan sakhte shode bood vali be dalile fa-aliate kam ye modati baste bood.
dar soorati ke alaghe be modiriatesh darin ya mikhain join shin email addressetun ro befrestin ta baratun invitation befrestam.

https://iranbitcoin.slack.com

dar zemn khode site e btctalk.com ham forum e kamelan farsi dare baraye doostani ke mikhan dar zamine bitcoin, blockchain va digar arzhaye majazi goftogoo konan.

newbie
Activity: 42
Merit: 0
April 20, 2016, 05:01:47 PM
Ba Salam be hamegi.

Man ye chat baraye Iraniha ke alaghe be Bitcoin ya cryptocurreny haye dige daran dorost kardam, rooye platforme Slack.
Esmesh hast CryptoIran.

Harki khast too in chat join beshe ye direct message behem bezane ba emaileshoon ke invite be team ro befrestam.

Merci
full member
Activity: 222
Merit: 100
March 22, 2016, 05:28:05 AM
Salam,

Man yek soal dashtam az hamegi, Mikhastam bedoonam shoma dar morede yek serivici ke shoma betoonid yek mablaghe kame BTC bedin baraye inke yek aks ro baraye shoma digitaly naghashi kardan, Masalan Profile Picture.

Montazere nazaratoon hastam.

Merci.

Services

Mituni inja ye post bezari mablaghet ro moshakhas koni motmaen'am kheili'a javabe postet ro khahand dad.
shayad hata choone'am betooni bezani bahashun takhfif begiri!

Jobs4Bitcoin
inja ham mituni ham agahi bezari ham barresi koni shayad already kasi ro peyda koni ke gofte inkar ro baraye mablaghe sabet'ee anjam mide!

moafagh bashi!
newbie
Activity: 42
March 21, 2016, 06:51:23 PM
Salam,

Man yek soal dashtam az hamegi, Mikhastam bedoonam shoma dar morede yek serivici ke shoma betoonid yek mablaghe kame BTC bedin baraye inke yek aks ro baraye shoma digitaly naghashi kardan, Masalan Profile Picture.

Montazere nazaratoon hastam.

Merci.
full member
Activity: 222
Merit: 100
March 16, 2016, 09:03:58 AM
نکته جالب اینه که بیت‌کوین یه بازار جهانی‌ چندین میلیارد دلاریِ با دسترسی‌ آزاد برای کل نوع بشر

و تنها چیزی که تو این تردِ زبان فارسی دربارش صحبت می‌شه شرط‌بندی و طاسِ

و بیت‌کوین صرفاً بخشی از سهم کل بازار کریپتو کارنسی آرو داره

اگه صحبت صرفاً بازیِ : خوب اشتباه از من بوده و به ادمین ترد پیشنهاد می‌کنم تیتیر ترد رو عوض کنند که مردم سردرگم نشن

اگر صحبت جمع کردن بیت‌کوینِ من به شخصه می‌تونم حداقل به ۵ راه مختلف فکر کنم که به کمترین سرمایه یا حتا هیچ سرمایه ای‌‌ نیاز نداره

و صرفاً بعد اقتصادی بیت‌کوین (یا هر کریپتو کارنسی دیگه) یکی‌ از ابعاد قابل بحث این نوع درائی‌های مجازیِ

hero member
Activity: 508
Merit: 500
Jahaha
March 09, 2016, 12:54:27 AM

باسلام

این تاپیک را برای فارسی زبان ها راه اندازی می کنم
امیدوارم استقبال خوبی بشود و شاهد افزایش فعالیت فارسی زبان ها در بیت کوین تالک باشیم

من یه ایده تو زمینه بازی تاس با بیت کوین دارم کسی علاقه مند هست؟

ای دی برنامه چت دارد بدهد با هم چت میکنیم اطلاعات بیشتر میدهم

سایت های تاس بیت کوین خیلی زیاد هستند. حتما یه جستجویی بکن که ببینی ایدت تکراری نباشه.
newbie
Activity: 1
March 05, 2016, 01:00:40 PM

باسلام

این تاپیک را برای فارسی زبان ها راه اندازی می کنم
امیدوارم استقبال خوبی بشود و شاهد افزایش فعالیت فارسی زبان ها در بیت کوین تالک باشیم

من یه ایده تو زمینه بازی تاس با بیت کوین دارم کسی علاقه مند هست؟

ای دی برنامه چت دارد بدهد با هم چت میکنیم اطلاعات بیشتر میدهم
hero member
Jahaha
February 26, 2016, 08:09:41 AM
newbie
Activity: 56
February 23, 2016, 05:07:04 AM
https://bitcointalksearch.org/topic/--1370231

دوستان به تایپیک پیش بینی بازیهای داغ روز سر بزنید و نظرات خودتون رو بگید,به امید موفقیت تمام فارسی زبانان

newbie
newbie
hero member
Jahaha
newbie
February 19, 2016, 03:52:37 PM
اگه جایزه بدن که خیلی خوبه Wink

اگه نتیجه رو دقیق پیش بینی کنی جایزه میدن دیگه,
jr. member
Activity: 58
Merit: 10
ramin jackson is cool
February 19, 2016, 03:44:08 PM
اگه جایزه بدن که خیلی خوبه Wink
newbie
February 19, 2016, 03:31:29 PM
بچه ها این فروم یه قسمتی داره برای پیش بینی بازیهای ورزشی,اگه درست بگی,بیت کوین جایزه بهت میدن
جدی کجاس ارش جان؟

ttps://bitcointalk.org/index.php?board=71.0   هرجا دایرکت بت دیدی کلیک کن برو اخرین صفحه,بازیارو پیش بینی کن
دیدم رفتم ولی بازی پیدا نکردم

باید صبر کنی بازی جدید بزارن,منم منتظرم,بازی جدید بزارن.
jr. member
ramin jackson is cool
February 19, 2016, 03:11:32 PM
بچه ها این فروم یه قسمتی داره برای پیش بینی بازیهای ورزشی,اگه درست بگی,بیت کوین جایزه بهت میدن
جدی کجاس ارش جان؟

ttps://bitcointalk.org/index.php?board=71.0   هرجا دایرکت بت دیدی کلیک کن برو اخرین صفحه,بازیارو پیش بینی کن
دیدم رفتم ولی بازی پیدا نکردم
newbie
February 19, 2016, 02:50:09 PM
جدی کجاس ارش جان؟

jr. member
ramin jackson is cool
February 19, 2016, 02:44:29 PM
جدی کجاس ارش جان؟
newbie
February 19, 2016, 02:36:30 PM
jr. member
ramin jackson is cool
February 19, 2016, 02:31:22 PM
حدودا هر چهارصد هزار تا ساتوشی یه دلاره,حداقل برداشتم بیست هزار تا ساتوشیه.
من الان 296 ساتوشی دارم با این وضع من 20 سال دیگه به زور .5 دلار جمع میکنم  Grinبهتره بیخیال شم
خخخخ باید همزمان تو چندتا سایت مشابه فعالیت کنی,تازه بعدش که جمع کردی رو یه بازی خوب شرط ببندی,بلکه یه چیزی دستت بگیره,

اره راس میگی
Pages:
Jump to: