Pages:
Author

Topic: PHISHING ALERT Sahte btcturk kopya sitesi yapmışlar - page 2. (Read 352 times)

member
Activity: 630
Merit: 37
vay piç kuruları üşenmemiş uğraşmışlar 2fa yapmayan hesapları kolaylıkla soyabilirler bu yöntemle fakat 2fa olduğunda şifre bilseler bile hikaye umarım insanlar düşmemiştir bu çakallığa başlığı sürekli yukarıda tutup insanların görmesini sağlamak gerektiğini düşünüyorum siteyi şikayet edebileceğimiz bir yer var mı acaba arkadaşlar ?
member
Activity: 263
Merit: 11
Para Basan Adam
Hocam bence konuya kocaman harflerle  PHISHING ALERT vs yazın.  forumda üye olmayan bilmeyen bir sürü insan da giriyor hasbel kader tıklar eder,  burada milletin reklamını yapmayın. başka insanlarında parasının çalınmasında çorbada tuzunuz olmasın..

siz bu linki buraya kouyorsunuz,  burada yorumlar vs yazılınca google da üst sıralara çıkacak bu domain, sadece bu forum da değil, direk olarak domaini üst sıralara alıyor google bu tip algoritmalarla

ya kötü niyetlisiniz. bunu buraya danışıklı dövüş gibi atıyorsunuz.

ya da kötü niyetli değilsiniz öylesine paylaştınız, 2 sinde de phishing olduğunu belirtmeniz lazım forumda phishing paylaşmak yasak.
Kesinlikle haklısın o açıdan bakmamıştım, başlığı güncelliyorum
legendary
Activity: 1820
Merit: 1123
Başlık ve içerik yanlış anlaşılmaya çok müsayit. Bilgilendirmek güzel elbette ama uyarı koyun ve sitenin dolandırıcı olduğunu vurgulayın. Ayrıca link ekleyerek hit kazandırmış oluyorsunuz. Merak edenler girip bakacaktır. Bilen var bilmeyen var! BTCTürk'ün burada yetkilileri vardı. Sanırım bu siteyle ilgili bir yasal girişimde bulunurlar.
jr. member
Activity: 476
Merit: 2
Şansını denemiş garibanlar ne yapsınlar. Ama bunlara para kaptıran vardır bak adım gibi eminim.
hero member
Activity: 1078
Merit: 696
Hocam bence konuya kocaman harflerle  PHISHING ALERT vs yazın.  forumda üye olmayan bilmeyen bir sürü insan da giriyor hasbel kader tıklar eder,  burada milletin reklamını yapmayın. başka insanlarında parasının çalınmasında çorbada tuzunuz olmasın..

siz bu linki buraya kouyorsunuz,  burada yorumlar vs yazılınca google da üst sıralara çıkacak bu domain, sadece bu forum da değil, direk olarak domaini üst sıralara alıyor google bu tip algoritmalarla

ya kötü niyetlisiniz. bunu buraya danışıklı dövüş gibi atıyorsunuz.

ya da kötü niyetli değilsiniz öylesine paylaştınız, 2 sinde de phishing olduğunu belirtmeniz lazım forumda phishing paylaşmak yasak.
member
Activity: 380
Merit: 31
gerizekalılar btcturk girşi die domain ismimi olur.

blcturk falan yapıp link koy bak onu belki yerlerde bu ne böyle
member
Activity: 263
Merit: 11
Para Basan Adam
Hadi kaynagi goruntule dediniz ve html icerigi kaptiniz....

guzelce image, css, js yollarinida base'lediniz...

giris yapmak isteyen kisinin bilgilerinide kayit altina aldiniz ...

buraya kadar tamamda Authenticatotden nasil gececeksiniz Huh

genede basarili bir dolandırıcılık girişimi Smiley

btcturkgirisi. com/

Pages:
Jump to: