Pages:
Author

Topic: Pitanje permabana na forumu - page 2. (Read 444 times)

legendary
Activity: 2212
Merit: 7064
Cashback 15%
September 02, 2019, 05:41:46 PM
#11
Nisam ni ja za nikakav pritisak.

Ako je moguće gledajmo da generalno popravimo pravila foruma uz dobre sugestije, i možda zadobijemo pažnju nekog admina.

Mislim da Newbie i Brand New members imaju previše slobode i tu vidimo najviše prekršaja, ali ako budemo kopali po prošlosti može se naći prekršaja kod svih.

A moje pitanje je gde naći i pročitati pravila za unban?

EDIT:
Pogledajte koliko treba Permabana i koliko se još čeka:
https://bitcointalksearch.org/topic/please-examine-malicious-vidbit-multiple-permaban-5180863

 Roll Eyes


legendary
Activity: 1932
Merit: 2270
September 02, 2019, 04:46:23 PM
#10
Treba stvoriti javni pritisak na forumu i argumentima privući na svoju stranu što više ''utjecajnih'' članova kako bi u konačnici natjerali admine da izmjene pravila iako je za Regulusa na žalost vjerojatno prekasno, ali ćemo pomoći mnogim drugim korisnicima.
Pritisak može stvoriti kontraefekt i da vas zbog pritiska jednostavno ignoriraju. Što trebate je jedan ovakav (doduše, malo dramatičan) post https://bitcointalksearch.org/topic/m.51860707, nakon kojega se account "unbanao" sljedeći dan (bar volim vjerovati da je moj post presudio).

Što se tiče argumenata, par dobrih postova nisu dobri argumenti, mislim da ipak morate imati nekakvu reputaciju ili ljude sa dobrom reputacijom koji će vas "pogurati" - a i to je onda pitanje.

Ponavljanjem da je bio "merit source" izgledate pristrani i gledat će se da želite unban samo zbog merita što uopće nije dobro.

Također, pričanje da admini imaju nešto protiv Hrvata je glupo i nikako ne pomaže slučaju i generalno je krivo, ući ćete u nepotrebne svađe i tek onda nitko neće gledati ništa...

Recimo, kad bi dkbit98 bio banan zbog nekog starog plagiarizma imali bi dobre argumente za pobit permaban, kod regulusa nisam baš siguran. Bio je u bounty kampanji, kopirao je nečije postove ( više njih) samo za zaradu, e to je ono što je problem, recimo, da nije, vjerujem da bi bio unbanan. Možemo sad uljepšavati i pričati ovo i ono, nije htio, ovako i onako, al tak je kak je.

Iskreno, zanima me da li je razlog samo c/p ili ima još nešto zbog čega ga ne žele unbanat, baš budem napisao nešto tamo.
legendary
Activity: 3374
Merit: 1824
September 02, 2019, 02:13:12 PM
#9
Pravila su štetna jer se po njima kažnjavaju korisnici s velikim značajem, zbog neznačajnih propusta.

S tim se potpuno slažem i zato sam pokrenuo topic u kojem sam dao neke prijedloge kako bi postupak oprosta od permabana postao transpaentniji i pošteniji a u konačnici onda vjerojatno i admini više ne bi tako ''olako'' davali permaban za takve ''granične'' slučajeve.
Treba stvoriti javni pritisak na forumu i argumentima privući na svoju stranu što više ''utjecajnih'' članova kako bi u konačnici natjerali admine da izmjene pravila iako je za Regulusa na žalost vjerojatno prekasno, ali ćemo pomoći mnogim drugim korisnicima.
legendary
Activity: 2212
Merit: 7064
Cashback 15%
September 02, 2019, 09:48:32 AM
#8
Bezuspešno sam tražio izmenu raznih pravila nekoliko puta...
nešto bi trebalo pooštriti, a drugo olabaviti.
Izgleda je statistika važnija
member
Activity: 602
Merit: 54
September 02, 2019, 09:28:41 AM
#7
Pravila su štetna jer se po njima kažnjavaju korisnici s velikim značajem, zbog neznačajnih propusta.
legendary
Activity: 2422
Merit: 1207
September 02, 2019, 03:14:54 AM
#6
Nažalost moram se složiti sa prethodnim članovima. Da su admini htjeli to da riješe to bi davno bilo gotovo. Očito ih ne zanima Regulus niti naše glasanje i mišljenje. Da li Regulus još uvijek prati forum i imali on uopšte volje da se vrati nakon svega?

Ma pitanje dolazi li uopće i dalje na forum. Meni je već toliko dosadilo pisati ovdje jer zapravo se ne događa ništa zanimljivo i općenito se rijetko pojavi kakva zanimljiva tema. Da mi sad banaju račun, prilično sam siguran da bi odustao od foruma. Barem dok se ne vrati malo pozitive u kripto. Imam osjećaj da u zadnje vrijeme jedine koliko-toliko ozbiljne teme su vezane uz prijevare.
member
Activity: 686
Merit: 45
September 01, 2019, 03:26:50 PM
#5
Nažalost moram se složiti sa prethodnim članovima. Da su admini htjeli to da riješe to bi davno bilo gotovo. Očito ih ne zanima Regulus niti naše glasanje i mišljenje. Da li Regulus još uvijek prati forum i imali on uopšte volje da se vrati nakon svega?
legendary
Activity: 1722
Merit: 5937
September 01, 2019, 02:46:20 PM
#4
Pratim malo temu oko regulusa, i očito nema tu volje admina da se nešto napravi. Lakše im je ovako samo perma banat radi pizdarije I to je to.
Osim ako naravno nemaš nekog utjecajnog, onda se sve da srediti.
legendary
Activity: 2212
Merit: 7064
Cashback 15%
September 01, 2019, 12:38:26 PM
#3
čini se da to nikog ne zanima, sve dok se njemu samom ne desi...  Tongue
To posedno važi za admine,
a nekomo je izgleda bitna samo statistika
legendary
Activity: 3374
Merit: 1824
September 01, 2019, 08:29:31 AM
#2
POzivam sve koji se žele uključiti i pomoći Regulusu, da se uključe u ovu raspravu: https://bitcointalksearch.org/topic/m.52328002
i izraze svoje mišljenje o cijelom slučaju ili mojem prijedlogu za rješavanje ovakvih permabanova.
legendary
Activity: 3374
Merit: 1824
August 26, 2019, 09:52:59 AM
#1
OK ljudi
Znate da naš RegulusHr već više od pola godine čeka na ''oprost'' tj.ukidanje permabana ali da do sada nikakav odgovor nije dobio od admina.
Nakon što smo pokušavali kroz njegov ban apeal u Meti, odlučio sam podići sve na jednu drugu razinu, i predložiti transparentniji i pošteniji pristup ukidanju permabana na forumu, koji bi pomogao i Regulusu ali i drugima.
Topic je ovdje: https://bitcointalksearch.org/topic/theymos-suggestion-for-permaban-5178987
pa se slobodno uključite sa svojim razmišljanjima, prijedlozima, idejama...
Očito je da se moramo izboriti za ''jednakost'' na ovom forumu.

Pages:
Jump to: