Pages:
Author

Topic: Piyasa Tekrar Ayıya Girerse Alınacak Coin/Tokenler - page 3. (Read 460 times)

jr. member
Activity: 52
Merit: 3
Bu söylenenler genelde hem işini sağlamak almak hem 2-3x görsün tarzında öneriler. Yüklü girdikten sonra mantıklı öneriler tabi Doge olayında iş biraz inada bindi 1 doları görmesi her kripto para ile ilgilenen kişinin hayali, Benim aklımda TRX ve BTT var tabi boğa öncesi seviyelere iner ise en ağzından piyasayı tokatlamadan önce bunlar 10-20x üstünü tekrar görür diye düşünüyorum umudum BTT 'nin bir lirayı görmesi Cheesy
hero member
Activity: 1904
Merit: 795
Elimde olanlara ekleme yaparım diye düşünüyorum.

BNB : %50
SOL : %30
ETH : %10
ALGO : %5

Geri kalan %5 lik kısım günlük olarak trade yapabileceğim miktar. 
full member
Activity: 1018
Merit: 146
ayıda stake bakardım öncelikle, ayı zamanda değer artmasada adet artsın. cake en ön plana çıkan bu koşullarda.kesinlikle 100$ altı bnb toplamaya çalışırdım bu yaz 25 den aldıklarımı kaybettim hep beklentim 100 idi aştı gitti.shitlerin kralı doge ve gizli gizli hareket eden dent.ve tabiki hala hareket etmesede tronu göz ardı etmemek lazım. borsa paralarınıda es geçmemek lazım bnb'e ek ftt-ht-gt öne çıkanalr gözümde birde güzel 1 2 ido platformu bunalrdan sadece gözüme çarpan dao ve pols var 1$ altı alış biriktirme seviyesidir bana göre.son olarak $ türevleri bunlarda hazırda bekleyip  stake ile birim kasarken piyasa hareketlendiğindede aksiyon almak hızlı olur bu da güzel bir seçenek. global düzenlemeler gelmezse bana göre 750b$ altı ayıdır bana göre düzenlemeler gelir shitler piyasadan silinirse 400b$ altını beklerim.
member
Activity: 1008
Merit: 19
Backed.Finance
Ayının geldiğini hala düşünmüyorum ama diyelim ki girdi alacağım coinler, Uniswap,dot,cake,etc,ltc,neo ve bnb olacaktır bu şekilde bir alımla başlarım.
legendary
Activity: 2422
Merit: 1358
Dipten kesinlikle toplayacağım coinler, öncelik sıralı liste:
1. Bitcoin, 2. BNB, 3. Ethereum: Malum açıklamaya gerek yok.
4. Doge: Her boğada acayip katlama yapıyor düşük risk yüksek de kazanç.
5. Ripple: Dogenin biraz daha yavaş versiyonu.
6. Pancake, 7. 1inch, 8. Uniswap: Kesinlikle tükenip gideceğini düşünmüyorum, mükemmel sistemleri var.
9. Solana, 10. Serum: Geleceği çok parlak bu chain ve üstündeki projenin.
11. Chiliz: her şeye rağmen önü açık bir proje.
12. KCS gibi borsa token ları: Boğada artıyorlar.
13. Litecoin, 14. Ada: Bunlar da Doge ve Ripple gibi rastgele artıyor.
15. Polkadot: Hoş proje.
16. Vechain: Kurumsal bağlantıları var iyi olabilir.

Riskli olarak da tamamen kendim bulduğum 17. Moonbeam.

Ve yeni çıkacak iyi projelere akarım.
sr. member
Activity: 1090
Merit: 261
sr. member
Activity: 1442
Merit: 256
Benim aklımda ilk etap ta doge var. Tabi Ayının en şiddetli hissedildiği zamanlarda azar azar toplamak lazım. Bu piyasa da dip diye bir şey yok. Marianna çukuru gibi bir şey dip denilen yer. O yüzden ben doge ve hot toplayacağım ledger wallete atıp artık ne kadar beklenecekse beklemeye koyulacağım.
full member
Activity: 333
Merit: 103
2018'in aynısı gerçekleşti ve piyasa çöktü diyelim. Sonrasında uzun bir ayı sürecine girdi. Bu sefer hazırlıksız yakalanmamak için alınacak Coin/Tokenları listeleyelim. Unutmayalım bunlar uzun dönem için.

Benim listem :

1. Doge ( Musk'ın ayı gelse bile rahat bırakacağını sanmıyorum bunu )
2. Uni/Pancake ve türevleri ( Batması imkansız borsaların )
3. Genel olarak sağlam ama yüksek coin arzına sahip olanlar. ( SC ve Holo gibi )
4. İlk 100'de ki sağlam projeler ( Eos, Dash, Waves, Monero gibi )
Pages:
Jump to: