Pages:
Author

Topic: Piyasanın Parlayan Yıldızı Credits (Tren kalkıyor) - page 5. (Read 811 times)

sr. member
Activity: 1064
Merit: 350
Credits güzel bir proje olarak gözüküyor yakından takip etmeye başlıcam ama biraz geç kalındı gibi ico zamanında takip etmek lazım bu tarz coinleri güzel pump yapmış
sr. member
Activity: 308
Merit: 250
direk hardcap yapan projeler boyle hemen patlama yapabiliyor. insanlar icodan alamadiklari icin borsadan almak zorunda kaliyorlar. heriflerde saglam is yapiyorlar.
newbie
Activity: 210
Merit: 0
bu kadar kisa surede bu kadar artan bi coin/token mutlaka kar satisi yiyecektir. tren kalkiyor diye acele etmeyin. daha adam gibi bi borsaya bile girmemis.

Hocam adam gibi bir borsaya girdikten sonra ah vah ediyoruz zaten. En fazla 1.20 dolarları gördü ve düzeltip 70-80 cent arasına sabitledi kendini. Bu günlerde 100 bin tps'yi ıspat videosu yükleyecekler. Onu yükledikten sonra bir daha bu fiyatları görebileceğimizi zannetmiyorum.
Zz
legendary
Activity: 1820
Merit: 1077
bu kadar kisa surede bu kadar artan bi coin/token mutlaka kar satisi yiyecektir. tren kalkiyor diye acele etmeyin. daha adam gibi bi borsaya bile girmemis.
full member
Activity: 252
Merit: 100
The future is your Genome
Credits'in kar satışı yemesi olasaydı ve şuan fiyatı 1 doların altına düştü.Ama uzun vadeli olarak bakacak olursanız credits'in bu fiyatların çok üstüne çıkabileceğini düşünüyoruım.
full member
Activity: 504
Merit: 120
Yatırımcılarına çok iyi kazandırmış zaten. Birçok yatırımcı elindekini satıp çıkacaktır. Yükseldiğini gören piyasanın yenileri de onlardan alıp uzun bir süre boyunca tekrar yükselmesini bekler. Piyasanın döngüsü hiç değişmiyor.
jr. member
Activity: 72
Merit: 6
RepuX - Enterprise Blockchain Protocol
Piyasaya çıktıktan sonra ilk yukselişini güzel yapmış. ICO fiyatlarına kadar geileyeceğini düşünüyorum. Yuksek fiyatlara çıkabilir bu ebeple izlemekte fayda var.
sr. member
Activity: 968

Şimdiye kadar iyi yükselmiş. Bence artık yükseleceğini pek düşünmüyorum .
sr. member
Activity: 448
Merit: 264
Bu patlak piyasada bu kadar yükselmişse sakattır arkadaşlar ben olsam kesinlikle girmem yakında dönecektir zaten yerine, bildiğiniz pump coini olmuş üzerinde oyun oynanan coinlerin bir geleceği olamıyor
newbie
Activity: 210
Merit: 0
Alpha versiyonunda 100.000 tps'e ulaştıklarını resmi olarak açıkladılar.

https://medium.com/@credits/developers-journal-our-new-regular-column-2b1db5d8ab42
sr. member
Activity: 434
Hiç düşünmeden bırakırım milletin eline, gerçekten iş yapmayacak bir proje ve şimdiden 10 kata kadar kâr imkanı sunmuş.. Bu fiyatlardan alanlar kâr falan beklemesin, icodan girenler şu an vurgun yapıyor helal olsun diyecek pek bir şey yok.
full member
Activity: 424
Merit: 103
Şu ortamda yürümesi çok zor yapabileğinin en iyisini yapmış görünüyor.Alt piyasa resmen can çekişiyor.icodan girdiğimiz bir çok proje şuan yine neredeyse ico fiyatına geldi.Beğenmedik 5x leri şimdi kara kara düşünüyoruz.Ortam çok kötü 1 dolar çok iyi fiyat buralardan tekrar aşağı gelmesi daha muhtemel görünüyor.Alt party bu sene başlarmı o bile belli değil.Dikkatli olmakta fayda var bence..
sr. member
Activity: 883
Merit: 262
şişirecekleri kadar şişirdiler şimdide dumplıyorlar x100 x1000 olabilceğini sanmıyorum takım çok zayıf
member
Activity: 448
Merit: 17
70 cent şuan imzasıda iyi gitti icodan 3-4x le çıktı galiba dahada artar hacim artarsa piyasada iyi kazandırır bu coin olunca
full member
Activity: 398
Merit: 118
Creditsin Bountysine girmeyi 1-2 günle kaçırdım cok üzüldügüm bi bounty oldu çünkü giremedim %400 bi pump oldu diye biliyorum dehşet bi rakam
full member
Activity: 392
Merit: 101
credits valla çok dandik bir koin, zaten parayı vuranlar vurdu şimdi cilalıyorlar aynı iota gibi sikecekler cahil insanları,  araştırma yapmadan girmeyin her habere inanmayın.
member
Activity: 280
Merit: 10
credits te tren çoktan kalktı bence, şu an ki fiyatları şişik buluyorum, bence 50 centlere hızla düşebilir
hero member
Activity: 1078
Merit: 696
fiyat oldukça yükselmiş, yani şu an da 1 dolar seviyeleri yüksek, ama tutarsa fırlar tabi orası ayrı
member
Activity: 336
Merit: 17
Uzun vadede belki bu dediğiniz rakamlara ulaşabilir belki. ama x100 de baya abartili degilmi sizce. Hadi tamm 10-20 olma ihtimali yüksek bana gore.  Bir düzeltmeden sonra tekrar yükselme ihtimali yüksek.
full member
Activity: 336
Merit: 111
Hocam herkese de fiyatlanmis falan gibi gelmis ben de bu sekilde dusnuyordum ama biraz fiyati geri cekilebilir ve sonra yine bu konumuna rahatlikla gelebilir gibi duruyor o yuzden biraz izlemeye alacagim
Pages:
Jump to: