Pages:
Author

Topic: >>>🔥🔥🔥Playkey (PKT) yüksek potansiyel! (hidden gem)!!!🚀🚀🚀<<< - page 2. (Read 567 times)

member
Activity: 294
Merit: 11
Açıkcası proje güzele benziyor ama ben tam olarak anlayamadım belli şeyleri biraz daha araştırma yapmak gerekir diye düşünüyorum.Fiyat da makul bir seviyede aslında alınabilir ilerde 5x falan yapabilir gibi duruyor

Sistem şöyle işliyor. Steam gibi oyun satın alıyorsunuz ve uygulama ile internet üstünden oynuyorsunuz. Yani download yapmadan internet hızınız iyiyse oyunu indirmeden oynamış oluyorsunuz. Steam'de olduğu gibi cloud sistemiyle de save edip kaldığınız yerden devam ediyorsunuz.
member
Activity: 250
Merit: 13
Dextrust.org #Defi
Açıkcası proje güzele benziyor ama ben tam olarak anlayamadım belli şeyleri biraz daha araştırma yapmak gerekir diye düşünüyorum.Fiyat da makul bir seviyede aslında alınabilir ilerde 5x falan yapabilir gibi duruyor
sr. member
Activity: 434
Merit: 250
★YoBit.Net★ 1400+ Coins Exchange
Şuan bulunduğu borsa hacim olarak öyle ahınşahım bir borsa değil. Daha hacimli bir borsaya girerse 5x bile yapabilir
full member
Activity: 616
Merit: 108
Geçen seneden mgo gibi bir facia var. Gerçi farklı sebeplerle değerini bulamadı ama büyük bir borsaya girmeden yatırım yapmam. (HitBTC de küçük)
member
Activity: 93
Merit: 10
Etherdelta nedense hem kullanış hemde güven açısından cazip gelmiyor, coinexchange.io dan hesap açtım bu borsa ile ilgili olumsuz bilgiler var mı? bi 100$ lık alayım diyorum x10 tutarsa güzel olur.

coinexchange.io ' yu geçen yıldan beri bi kaç defa kullandım herhangi bir sıkıntı yaşamadım şimdi poloniexten doge gönderdim sorunsuz bir şekilde hesaba geçti.
member
Activity: 93
poloniexte 100 dolarım vardı proje ilgimi çekti , coinexchange.io ya gönderdim alayım bende dursun köşede.
member
Activity: 137
Merit: 29
Playkey benim katıldığım ilk ico. İcodan sonra kötü bir düşüş yaşadı, buna bir de ethereum'un yükselişi eklenince epey bir zarar etmiştim. İco da 1 ethereuma 287 token vermişlerdi. İco sonrası etherdelta'dan 1 eth ile 1000 token alınabiliyordu. Bu süreçte bir miktar maliyet düşürmek için almıştım ama unutmayın ki ekip oldukça yavaş çalışıyor. Yükselecekse bu bir yıldan önce olmayacak.
Ekip telegram kanalında şu anda borsalarla anlaşmaya çalışıtığını belirtiyor.Aslında bu haliyle bile çok rahat 2x yapar.Ama proje ilerler ve piyasalara girerse kısa sürede güzel bir ivme yakalayacaktır.Umarım iyi bir kazanç elde edersin.

Fiyat grafiğine baktım % 200 düşüş yaşamış en yüksek fiyattan sonra. O fiyatlara gelse bile yeter aslında. Proje harika zaten ekip yavaş çalışsada gerceklestirecektir.
Kısa sürede yükselecektir.Şubat ayında güzel şeyler gerçekleşecek.Benimde beklentim var.

Oyun tabanlı bir projelerin başarılı olması beklenir genelde. Desteklediği oyun sayısının çok alması faydalı olacak. Playkey uygulamasını indirdim, inceleme yapıyorum. Oyun oynayanlara tcoin kazanma şansı verilse tadından yenmez.
Bu proje birçok oyun tabanlı projeden çok daha iyi kanaatimce.İncelemeniz iyi olur.Projenin çalışır olması ayrıca bir güzellik.
full member
Activity: 798
Merit: 106
👉bit.ly/3QXp3oh | 🔥 Ultimate Launc
Fiyat grafiğine baktım % 200 düşüş yaşamış en yüksek fiyattan sonra. O fiyatlara gelse bile yeter aslında. Proje harika zaten ekip yavaş çalışsada gerceklestirecektir.
full member
Activity: 980
Merit: 152
Playkey benim katıldığım ilk ico. İcodan sonra kötü bir düşüş yaşadı, buna bir de ethereum'un yükselişi eklenince epey bir zarar etmiştim. İco da 1 ethereuma 287 token vermişlerdi. İco sonrası etherdelta'dan 1 eth ile 1000 token alınabiliyordu. Bu süreçte bir miktar maliyet düşürmek için almıştım ama unutmayın ki ekip oldukça yavaş çalışıyor. Yükselecekse bu bir yıldan önce olmayacak.
member
poloniex den 100$ eth göndereyim etherdeltaya dedim 10$ kesinti yapıyor sizcede fazla değil mi? en uygun şekilde etherdelta ya nasıl para göndeririz.
Maalesef poloniex bu şekilde.

Oyun projeleri arkasında oyuncu kitlesi varsa tutuyor fakat bu coin dolaşımdaki miktarı ile başlıbaşına yükselme potansiyeli olan bir coin.Market cap değeri çok düşük 10 x yapabilme potansiyeli var birde oyuncu kitlesi olursa daha bile yukarıları görebilir
Hem miktar hem ekip iyi.Projede güzel bir proje olduğu için tutacağını düşünüyorum.

yav arkadşalar oyle bir yaklaşmışsınız ki olaya.
sanki hiç duyulmamış efsane bir fikir gibi.
15 sene geçmişi var herhalde stream gaming in.
hiçbir yenilik getirmeden nasıl rakip olacaklar liquidsky,gamefly,playstation now gibi platformlara?
yatırım tavsiyesi vermek haddime değil sadece iyi araştırıp oyle yatırımınızı yapın diye yazıyorum.

Öncelikle güzel eleştiriniz için teşekkürler.Ben yukarıda da belirttim pek oyun oynayan bir insan değilim.Bu yüzden çok fazla birşey söyleyemem.Ama araştırdığı kadarıyla blockchain sektörü için yapılmış güzel bir proje.Gerek oyuncular gerekse de madenciler için.İş yapmayan milyar dolarlık coinlere göre bu bence fiyat olarak çok ama çok uygun.En azından hazırda çalışan bir projesi var.

Takip etmekte fayda var. Total supply sayesınde potansiyeli yüksek görünüyor. Paylaşım için teşekkürler.
Ben teşekkür ederim.Ayrıca bütün duyuruları takip etmek için bu telegram kanalına katılabilirsiniz => https://t.me/playkey_ICO_ann

Geçen 6 doları geçmişti. O fiyatlara tekrar gelecektir. Bir miktar alıp kenarda tutmakta fayda var.
Muhtemelen çok yakın bir zamanda 10$ geçecektir. Ekip şu anda birçok borsa ile iletişim halinde.Bittrex girebilir.Ekip her aşamasını kullanııcılar ile paylaşıyor.
Takip için sizlerde bu telegram kanalına katılabilirsiniz => https://t.me/playkey_ICO_ann

Eskiden vardı böyle bir şey. Ekip iyi çalışırsa steam gibi tutar bu. İnternet hızı sürekli artıyor internet üstünden oynanabilir zamanla. Projesi olan coinlerde ilerleme olursa uçar ama iyi bir şey yapamazlarsa da batar. Bence geleceği var.
Proje doğru şekilde ve doğru zamanda gerçekleşirse dediğiniz gibi tutar.Şu anda bant genişliği sürekli artıyor.Ayrıca ekibin projeyi batıracağını düşünmüyorum.Zira haftalık raporlarla kullanıcıları bilgilendiriyorlar.İyi bir ekipleri var ve işlerine sadık gözüküyorlar.Bende iyi bir geleceği olduğunu düşünüyorum.

Proje içerik bakımından bayağı güzel. İnsanlar online ortamda birçok oyunu oynama imkanı bulacak.
Güncelleştirmeler ve yapılacak ekler ile ben de projenin daha da güzel olacağını düşünüyorum.
member
Activity: 756
Merit: 16
Proje içerik bakımından bayağı güzel. İnsanlar online ortamda birçok oyunu oynama imkanı bulacak.
member
Activity: 294
Merit: 11
Eskiden vardı böyle bir şey. Ekip iyi çalışırsa steam gibi tutar bu. İnternet hızı sürekli artıyor internet üstünden oynanabilir zamanla. Projesi olan coinlerde ilerleme olursa uçar ama iyi bir şey yapamazlarsa da batar. Bence geleceği var.
member
Activity: 476
Files.fm - Store, Share and Sell Files
Geçen 6 doları geçmişti. O fiyatlara tekrar gelecektir. Bir miktar alıp kenarda tutmakta fayda var.
member
Activity: 378
Merit: 20
Takip etmekte fayda var. Total supply sayesınde potansiyeli yüksek görünüyor. Paylaşım için teşekkürler.
sr. member
Activity: 2100
Merit: 418
yav arkadşalar oyle bir yaklaşmışsınız ki olaya.
sanki hiç duyulmamış efsane bir fikir gibi.
15 sene geçmişi var herhalde stream gaming in.
hiçbir yenilik getirmeden nasıl rakip olacaklar liquidsky,gamefly,playstation now gibi platformlara?
yatırım tavsiyesi vermek haddime değil sadece iyi araştırıp oyle yatırımınızı yapın diye yazıyorum.
full member
Activity: 179
Merit: 100
Augmented Reality World Discovered
Oyun projeleri arkasında oyuncu kitlesi varsa tutuyor fakat bu coin dolaşımdaki miktarı ile başlıbaşına yükselme potansiyeli olan bir coin.Market cap değeri çok düşük 10 x yapabilme potansiyeli var birde oyuncu kitlesi olursa daha bile yukarıları görebilir
newbie
Activity: 102
Merit: 0
poloniex den 100$ eth göndereyim etherdeltaya dedim 10$ kesinti yapıyor sizcede fazla değil mi? en uygun şekilde etherdelta ya nasıl para göndeririz.
member
Online tabanlı oyunlarımı destekleyecek sadece, indirmeden oynamak için gpu a abanmayacakmı biraz karışık geldi bana. Kickcoin uzerınden yapılmamışmıydı bunun icosu ben karıştırıyormuyum yoksa
Hayır ciddi oyunlarıda destekliyor. Websitesinden ücretsiz demoları inceleyebilirsiniz playkey.net

Oyunu indirmeden oynamak çok iddialı olmuş. Tüm oyunlar için mi geçerli? Yoksa LOL tarzı oyunlardan mı bahsediyor? Gidipde witcherı indirmeden oynama şansımız varsa güzel ama bunun içinde sağlam bir internet bağlantısı gerekir diye düşünüyorum.
Aynen öyle oyunları indirmeden oynuyorsunuz isterse 100gb'lik oyun olsun zaten kendi sitesinden ciddi oyunlara bakabilirsiniz. playkey.net

Etherdelta nedense hem kullanış hemde güven açısından cazip gelmiyor, coinexchange.io dan hesap açtım bu borsa ile ilgili olumsuz bilgiler var mı? bi 100$ lık alayım diyorum x10 tutarsa güzel olur.
Coinexchange.com'da olur farketmez. Yakında zaten HitBTC girecek.Eğer uzun vadeli düşünüyorsanız oraya geçirebilirsiniz.

imza kampanyasından gelen bir miktar var elimde projeyi de oldukça beğendim bu yüzden bekletiyorum iyi yere geleceğine inanıyorum
Bende incelediğimde iyi yerlere geleceğine kesinlikle inandım.İyi bir yatırım yaptım bende.HODL  Wink

Bir hayli potansiyel gördüğüm proje özellikle fiyasko olmuş gaming coinlerinden sonra. Bu cloud gaming hala hak ettiği yere gelemedi.
Bu arada etherdelta kullanmakta bir sakınca yoktur, private keyinizi girmeden yeni cüzdan yaratıp ona göndererek işlem yapıp çekerseniz bişey olmaz.
dediğiniz gibi birçok coin bu sektörü batırdı.Ama bu projenin çok ciddi yerlere geleceğini düşünüyorum.Demosunu incelemediyseniz incelemenizi tavsiye ederim.

Cheesy az önce demoları denedim çöp bir laptopla inanırmısınız ben hayatımda böyle birşey görmedim Cheesy
Resmen mafia 3 ü sıfır kasma ile oynadım yahu Cheesy arada bir gecikme oluyor ama dediğiniz gibi internet yüzünden.
Ama bu zamanda böyle mükemmel bir deneyim yaşadım hala etkisindeyim yani Cheesy
Bende uzun bir zamandır oyun oynamamıştım.İlk tecrübe ettiğimde kesinlikle proje'nin çok iyi olduğunu düşünmüştüm.Sizin gibi böyle şaşırmıştım.Hesap ettim normal bir internet cafe'den daha ucuza geliyor bu tür bir sistem.Çocuklarımızı internet cafelere göndereceğimize evde bu sistemle oynamasının daha sağlıklı olacağını düşünüyorum.Ayrıca birçok ebeveyinin benim fikrime katılacağını düşünüyorum.Fiyatı çok pahalı değil şu an için. İleride daha da düşecektir kanaatimce.
member
Activity: 336
Merit: 17
Bir ara 6.3 dolara kadar yükselmişti. Elimde bi 300 tane vardı. satmadim  birax daha yükselir diye. Neyse yine yükselecektir  beklentim o yönde .
legendary
Activity: 1666
Merit: 1030
Abi proje harika duruyor valla yada ben bu konuda cahilim.
Tamam steam falan kullanıyorum ama oyunu  indirmeden  oynamak bana çok farklı geldi.Sen konuyu baya araştırmışsın belli bu konu içinde teşekkür ederim.
Tek merak ettiğim performans yani nasıl oluyorda bizim pc mizin kaldıramadığı oyunları 60 fps gibi mükemmel bir
 performansta oynayabiliyoruz?

Öncelikle teşekkürler.Proje dediğiniz gibi gerçekten çok iyi.Oyun sektörü ve madenciler için çok mükemmel bir proje.
Sistem şu şekilde işliyor.Oyunlar Playkey'in sunucularında yüklenmiş halde bulunuyor.Madencilerin ekran kartları ve işlemcilerini kullanarak bu performansı sizin bilgisayarınıza getiriyor.
Aslında bu proje çok daha fazla ileriye de götürülebilir. Oyun haricinde örnekleri mevcut olmakla birlikte. Siz sanki bir VPS kiralamış gibi alıp kullanıyorsunuz.Tek farkı bunu hiçbir şekilde hissetmiyorsunuz.

Cheesy az önce demoları denedim çöp bir laptopla inanırmısınız ben hayatımda böyle birşey görmedim Cheesy
Resmen mafia 3 ü sıfır kasma ile oynadım yahu Cheesy arada bir gecikme oluyor ama dediğiniz gibi internet yüzünden.
Ama bu zamanda böyle mükemmel bir deneyim yaşadım hala etkisindeyim yani Cheesy
Pages:
Jump to: