Pages:
Author

Topic: Plaza Systems (PLAZA) - Genel Tartışma ve Fikir Konusu - page 2. (Read 381 times)

sr. member
Activity: 630
Merit: 252
Imzaya gırcek proje yok neredeyse, sylonı cok sevmeyenlerdenım ben ama bakalım bu seferlık proje hosuma gıttıgı ıcın baska da gırecek kampanya pek olmadıgı ıcın sylonın kampanyasına gırdım.
hero member
Activity: 1624
Merit: 624
bounty'sine katıldım bende çokta bir beklentim yoktur çok fazla yığılma var. sylon yönettiğinden mütevellit icoya etki edermi bilemiyorum cedex'in imzasının bitimine de az kaldı yorumlarda güzel aslında imzasına da girebilirim yetişirsem

Cedex kampanyası oldukça uzun bir süredir aktif olarak görülüyor forumda. İlk zamanlar girenler perişan olmuştur fakat projenin sağlam olduğuna dair ümitler ve yorumlar da fazla. Umarım Plaza kampanyası da Cedex kampanyası da başarılı olacaktır.
full member
Activity: 364
Merit: 102
bounty'sine katıldım bende çokta bir beklentim yoktur çok fazla yığılma var. sylon yönettiğinden mütevellit icoya etki edermi bilemiyorum cedex'in imzasının bitimine de az kaldı yorumlarda güzel aslında imzasına da girebilirim yetişirsem
full member
Activity: 364
Merit: 100
ben öyle aham şaham bir şey göremedim projede açıkçası. logosunu etrafta fazlaca görmenizin sebebi bounty managerin sylon olmasından kaynaklı. insanlar bu adama güvendikleri için kampanyaya katılıyorlar. kampanya katılımcısının fazla olması projenin iyi olduğu anlamına gelmez bence. yanılıyor da olabilirim. belki de benim göremediğim bir şey vardır.
hero member
Bence de takipte kalmakta fayda var, presaleden sonra ne toplandığını vesaire yazıcaklardı diye biliyorum hala presale devam ediyor mu emin değilim fakat nekadar para toplandığını bir görmek lazım yatırım yapmak veya bounty programlarına katılmak için.

Kesinlikle, yatırım tutarlarını görmedikçe yeni yatırım yapmak pek mantıklı olmaz.
full member
Activity: 406
Bence de takipte kalmakta fayda var, presaleden sonra ne toplandığını vesaire yazıcaklardı diye biliyorum hala presale devam ediyor mu emin değilim fakat nekadar para toplandığını bir görmek lazım yatırım yapmak veya bounty programlarına katılmak için.
hero member
Başarıya ulaşacak değişik bir projeye benziyor, biraz white paper ı okudum başarılı buldum

Bakalım sonuç ne olacak, henüz kampanyasına katılamadım fakat takip içerisindeyim.
full member
Activity: 336
plaza koini ben açıkçası beğeniyorum, one pager ı okudum, zaten 1 sayfa bir şey, oldukça güzel açıklamışlar
newbie
Activity: 294
Merit: 0
Başarıya ulaşacak değişik bir projeye benziyor, biraz white paper ı okudum başarılı buldum
full member
Activity: 658
Merit: 153
İmzası benim açtığım kampanyalar listesinde mevcut bakmak isteyenler girmek isteyenler bakabilir ben beğendim projeyi umarım kazandırır.
https://bitcointalksearch.org/topic/mza-ve-dier-kampanyalar-listesi-her-gun-guncellenecek-160418-2978840
member
Activity: 378
Merit: 11
sylonun neredeyse tüm kampanyalarına katıldım bakalım 3-5 bir şey gelir diye ama member ve altını almadığı kampanyalar çok saçma bazı konularda rütbe ayrımı yapılmasından nefret ediyorum
member
Activity: 152
Merit: 10
ImmVRse | Disrupting the VR industry
Sylonun yönettiği bi proje daha.Adam işini güzel yapıyor arada hak yediğini duydum ama benim başıma gelmedi.tek sevmediğim yanı herif alt rütbelere gıcık oluyor galiba.memberları ya kabul etmiyor yada çük kadar stake veriyor.member ve legendary arasında tam 10 kat haftalık stake farkı var plaza bountysinde.o yüzden girmedim.belki haklı ama artık rütbe atlamak imkansız biraz daha esnek olmalı bence
legendary
Activity: 1554
Merit: 1334
Sylon'dan dolayı imzasına girdim. Proje de fena değil. Bir geleceği olur mu emin değlim açıkçası. Bekleyip göreceğiz.
full member
Activity: 938
Merit: 115
Bende twitter kampanyasına katıldım ama proje için değil sylon yönettiği için açıkçası Cheesy Rapor sistemi olmadığı için nerde sylon orda ben

Katılıyorum. Ben de Sylonun tüm kampanyalarını takip ediyorum ve katılıyorum. En güzel yönü raporlama olmaması. Bu arada ilk kez twitter kampanyasına katıldım, bakalım nasıl olacak.
jr. member
Activity: 252
Merit: 5
Bende twitter kampanyasına katıldım ama proje için değil sylon yönettiği için açıkçası Cheesy Rapor sistemi olmadığı için nerde sylon orda ben
full member
Activity: 406
Plaza şuan riskli bence, kaç para toplandığını vesaire yazmayan projeleri sevmiyorum, neyi kimden saklıyorsunuz yani koyun gitsin ne diye böyle bir gariplik yapıyorlar anlamıyorum fakat nekadar yatırım yapıldığını bilmeyen bisürü yatırım yapmak isteyen adamı da kaybediyorlar böyle.
hero member
Teşekkürler konu için  BitcoinTurk. Ben de twitter kampanyasına katıldım dediğin gibi imza kampanyasına da bir çok kişi katıldı. Bakalım getirisi nasıl olacak?

Çok fazla token kazandıracağını düşünmüyorum bu kadar katılım ile fakat çıkan token değerli olursa USD bazında güzel kazançlar sağlanacaktır.
member
Activity: 252
Merit: 13
sosyal kampanya projesine bende katıldım. Şu sıralar revaçta katılımda artmaya başladı umarım gönlümüzden geçenleri kazanabiliriz de güzel bir rakam elde edebliriz
member
Activity: 112
Merit: 10
İlgiyi de üzerine toplamış ve getirisi güzel olacagını dusundugum projelerden biri bilgilendırme ıcın tesekkur ederim.Sosyal medya kampanyasına katıldım umarım yanıltmaz.Piyasa hali hazırda durdugu nokta belli güzel bir çıkış yaşayacagını dusunuyorum
sr. member
Activity: 1764
Merit: 345
Teşekkürler konu için  BitcoinTurk. Ben de twitter kampanyasına katıldım dediğin gibi imza kampanyasına da bir çok kişi katıldı. Bakalım getirisi nasıl olacak?
Pages:
Jump to: