Pages:
Author

Topic: Pocetak kraja ili samo pocetak? - page 2. (Read 1719 times)

legendary
Activity: 3374
Merit: 1824
September 16, 2017, 08:19:10 AM
#8
Meni trenutna situacija odgovara. Tržište je divlje i jako se dobro može zaraditi. Da bi bar bilo tako svaki dan  Grin
Mnogi su već dosta na ovom padu zaradili. Poslednja dva dana opet se jačaju crypto valute. Sam BTC je ojačao skoro 20%.

Bitcoin je uvijek imao velike amplitude, i znao puno rasti ili padati u istom danu, to nije ništa novo.
Svaka velika vijest u medijima, koja se direktno ili indirektno tiče bitcoina (kao sad Kina ili Morgan) utiču na korisnike bitcoina.
Mnogi neiskusni korisnici počnu ''paničariti'' nakon takvih (uvjtno negativnih) vijesti i prodavati svje bitcoine a to je upravo ono što čekaju iskusni igrači i špekulanti, koji onda pričekaju da pad dođe do kraja, i onda se trend okrene, krenu nalozi za kupnju (kupuju se jeftini bitcoini) i cijena se brzo oporavi.
Sve je ovo već viđeno puno puta, i to ne samo na bitcoin marketu.
full member
Activity: 242
Merit: 104
September 16, 2017, 07:38:08 AM
#7

samo pocetak regulacije kriptovaluta ..sto je dobro

ako stvarno zabrane trgovinu i upotrebu bitcoina ..to ce stvoriti kripto mafiju , ilegalne mjenjacnice itd.
tek onda ce imati problem sa kontrolom i pracenjem stanja ..

legendary
Activity: 1932
Merit: 2270
September 16, 2017, 04:48:14 AM
#6
Osobno nemam ništa protiv regulacije ICO i sprečavanja prijevara, kinezi su zapravo napravili dobru stvar.
Ali to nije jedini razlog zašto je bitcoin pao. Bankari jedu govna sa širenjem FUDa(JP Morgan Chase) i ljudi su se očito uplašili i počeli paničariti.
Pazi sad, bitcoin je pao na $3K a koliko vidim već je na $3.8K. Očito se FUD širi sa razlogom. Pamet u glavu i ne paničariti.
full member
Activity: 588
Merit: 104
September 16, 2017, 02:58:55 AM
#5
Meni trenutna situacija odgovara. Tržište je divlje i jako se dobro može zaraditi. Da bi bar bilo tako svaki dan  Grin
Mnogi su već dosta na ovom padu zaradili. Poslednja dva dana opet se jačaju crypto valute. Sam BTC je ojačao skoro 20%.
newbie
Activity: 42
Merit: 0
September 15, 2017, 05:32:00 PM
#4
Slazem se da je i ranije bilo ovakvih promena i prirodno je da se ovakvi ciklusi ponavljaju. Moj je savet da uvek treba ostati hladne glave i ne prenagliti sa odlukama. Ako je valuta pala ispod vrednosti po kojoj ste je nabavili svakako nije logicno da je odmah prodajete. Posle prvih panicnih prodaja trgovci su uvedeli svoju priliku da zarade i na nekoj granici od 3000$ poceli da ponovo kupuju. Zato je i vrednost pocela da raste. Iskreno i ja sam kupio odredjenu kolicinu. Mislim da je neka granica izmedju 3200-3400 trenutno razumna i da ce posle odredjenog vremena bitcoin ponovo imati svoj rast.
member
Activity: 90
Merit: 10
September 15, 2017, 01:57:17 AM
#3
Meni trenutna situacija odgovara. Tržište je divlje i jako se dobro može zaraditi. Da bi bar bilo tako svaki dan  Grin
full member
Activity: 350
Merit: 102
September 14, 2017, 08:26:01 PM
#2
Bilo je već nekoliko puta sličnih situacija i na kraju se ispostavilo da su ti bile samo usputne prepreke i da je dalje opet sve nastavilo uzlaznom putanjom. Naravno prije je bilo i manje valuta, u početku samo bitcoi pa kasnije sve više, nije bilo ICOa i slično. Ali jedno je sigurno, posle problema kripto svijet je bio sve jači i masovniji. Da li će to opet biti tako ostaje da se vidi.
member
Activity: 147
Merit: 10
September 14, 2017, 07:10:50 PM
#1
Neupitno je da se radi o organiziranom napadu na bitcoin i crypto svijet od strane mocnika. No postavljam si pitanje sto mozemo ocekivati i kako reagirati u ovakvim situacijama. Radi li se o pocetku kraja ili tek jos jednom zatisju pred buru vidit cemo kroz sljedecih nekoliko tjedana...

Zanima me vase misljenje i planovi, sto, kako i zasto...?

Osobno necu ulazit s novim novcem ali ne planiram ni izlazit van... mislim da je ovo prilika za neke manje ulagace da se ukljuce no osobno ne mislim ulazit s jos novca. OVo je takoder dobra prilika da se situacija malo konsolidira. Izvrsna prilika da javnost i investitori postanu malo kriticniji prema svim tim novim startupima. Naime masovna ICO pljacka ubiti i jest jedan od glavnih razloga Kineske regulacije ICO-a i trgovine kriptovalutama.

Skandalozno je da se dnevno objavljuju i odrzavaju 2 ICO-a. To je tehnicki neodrzivo, trenutno nema dovoljno kvalitetnih blockchain ni developera a ni strucnjaka koji bi uopce mogli razviti toliku kolicinu projekata odjednom. Tu hrpu ICO-a su  primjetili marketeri i naravno u tome prepoznali priliku za brzi novac, a sve cesci piramidalni ICO bonus sistemi omogucili su besplatan marketing... sve skupa dovelo je do prijeko potrebne zakonske regulacije koja je naravno krenula iz Kine i nadam se da ce uskoro doci s odrzivom zakonskom regulativom.

Kakav show ovih dana, cista uzivancija...
Pages:
Jump to: