Pages:
Author

Topic: Poți face bani din airdrop??? - page 2. (Read 892 times)

full member
Activity: 322
Merit: 100
June 18, 2018, 04:42:59 PM
#34
salutare, da poti face bani cu airdrops-uri, dar vei fi recompensat cu destul de putine monezi dupa mult timp de participare in campanie, asa ca eu zic ca aceste airdrops-uri sunt bune pt newbie, pentru ca nu sunt acceptati in campanii de semnaturi
member
Activity: 195
Merit: 11
Learning more every day
June 17, 2018, 06:15:45 AM
#33
Poti face ceva bani.. dar depinde ce prinzi. Eu am prins cateva airdropuri foarte bune.. dar depinde si cand vinzi apoi:)
newbie
Activity: 41
Merit: 0
June 16, 2018, 09:28:56 AM
#32
sunt bani gratuiti daca pot zice in asa mod,aplici la airdrop si astepti tokenii proiectului dupa care le poti vinde
newbie
Activity: 112
Merit: 0
full member
Activity: 322
Merit: 100
June 13, 2018, 02:15:33 PM
#30
eu iti recomand sa incerci sa faci traduceri, acolo sunt cei mai multi bani din bounty-uri sau in campanii de semnatura, unde se castiga ok, dar la fel iti ocupa destul de mult timp
full member
Activity: 322
Merit: 100
June 13, 2018, 02:14:03 PM
#29
salutare, poti face bani din airdrop-uri, dar foarte greu si foarte putini. eu intr-o luna am facut vreo 10 dolari. multa munca nu este, dar iti ocupa ceva timp si atentie
newbie
Activity: 6
Merit: 0
June 10, 2018, 09:58:57 PM
#28
da , cu delay aprox 100-1000$ pe luna . Delay e 3-4 luni.

Free money Smiley)

iti recomand sa vezi postul asta urmaresti ->  whitelist/waitlist/airdrops , te inscrii .. si astepti free tokens/coins

https://bitcointalk.org/index.php?topic=2552575.0;all



spune-mi te rog si mie lincul cu airdrops, ca-ci ceea ce ai scris nu se intelege. MS
member
Activity: 76
Merit: 101
June 08, 2018, 02:56:15 PM
#27
Din cate am inteles se pot face bani din airdrops dar parerea mea ramane ca bounty-urile sunt mai ok daca ai timp , daca nu airdrop-urile sunt ok si ele.Practic castigi ceva pentru cateva minute.
newbie
Activity: 28
Merit: 0
April 21, 2018, 03:38:31 PM
#26
Presupun ca majoritatea tin de tokens si monedele primite la airdrops/bounties, nu?
Aud multi care fac dump una-doua.
full member
Activity: 321
Merit: 102
April 19, 2018, 05:58:24 PM
#25
Da, poti face bani din airdrop si daca te tii de treaba poti chiar sa strangi o suma frumusica. Treaba cu airdropurile e ca nu trebuie sa faci nimic complicat sau care sa dureze cateva zeci de minute. Iti ia in medie 4-5 minute, depinde de fiecare, pentru a castiga de la 2-3$ pana la sute de dolari.
E important sa aveti si refferali mai ales la cele airdropuri care arata bine si au potential. Chiar si daca invitati doar 2-3 prieteni câștigul tau se dubleaza sau chiar tripleaza.
newbie
Activity: 196
Merit: 0
April 19, 2018, 12:11:02 PM
#24
Unul dintre cel mai bun exemplu este Ontology .1000 de tokens tot ce aveai de facut era sa te inscrii la Whitelist.
jr. member
Activity: 92
Merit: 1
April 12, 2018, 12:28:52 AM
#23
Pot spune foarte sigur ca da, poti face bani din airdropuri! De exemplu, eu nu am investit niciodata resurse monetare in aceasta piata a criptomonedelor, tot ceea ce am reusit sa acumulez pana acum fiind doar din airdropuri si din actiunile pe care le-am intreprins pentru a participa la aceasta, adica prin punerea in joc a timpului liber. Deci da, se poate
newbie
Activity: 47
Merit: 0
February 28, 2018, 08:02:50 PM
#22
Si su am început sa fac airdropuri de ceva timp, am primit deja vreo 5 momentan nu valorează cine știe ce dar sunt gratis și nu cer de mâncare sa văd peste câteva luni ce iese
jr. member
Activity: 103
Merit: 1
February 25, 2018, 04:19:13 PM
#21
puteti explica mai detaliat in ce consta aceasta metoda (airdrop) Huh m am uitat pe niste site-uri dar n am inteles mare lucru..ms frumos

Pt mai multe info despre Airdrop poti citi aici: https://bitcointalksearch.org/topic/ghid-pentru-incepatori-in-lumea-cryptosi-nu-numai-2979514
Urmareste postarile colegului HBKMusiK care a facut un lucru extraordinar explicand despre Airdrop si nu numai in linkul de mai sus. Succes!
Multumesc pentru referinta colegu'! Am niste probleme in familie momentan dar o sa revin cu mai multe informatii, inclusiv despre campaniile de recompense, poate niste informatii legate de diferitele sisteme de pe forum (activity, merit) si altele, astept propuneri/feedback.

Apreciez foarte mult ceea ce ai facut... in timpul in care ai stat sa scrii si sa explici pe intelesul tuturor puteai face orice altceva... ceea ce nu imi pot explica si intelege de ce nu iti ofera puncte de merit persoanele care pot face asta. Sper sa se rezolve cu bine problemele care le ai, laudabila initiativa ta si sper sa continui prin a scrie detaliat, explicit si pe intelesul tuturor. Respect HBKMusiK si numai bine!!!
jr. member
Activity: 92
Merit: 1
February 25, 2018, 06:07:06 AM
#20
Normal ca poti face bani din airdrop. Ti se ofera un numar de monede pentru faptul ca esti activ, pentru ca realizezi un task etc...sunt la fel ca si monedele pe care le achizitionezi, doar ca acestea le primesti gratis.
full member
Activity: 693
Merit: 120
February 24, 2018, 04:32:27 PM
#19
puteti explica mai detaliat in ce consta aceasta metoda (airdrop) Huh m am uitat pe niste site-uri dar n am inteles mare lucru..ms frumos

Pt mai multe info despre Airdrop poti citi aici: https://bitcointalksearch.org/topic/ghid-pentru-incepatori-in-lumea-cryptosi-nu-numai-2979514
Urmareste postarile colegului HBKMusiK care a facut un lucru extraordinar explicand despre Airdrop si nu numai in linkul de mai sus. Succes!
Multumesc pentru referinta colegu'! Am niste probleme in familie momentan dar o sa revin cu mai multe informatii, inclusiv despre campaniile de recompense, poate niste informatii legate de diferitele sisteme de pe forum (activity, merit) si altele, astept propuneri/feedback.
jr. member
Activity: 103
Merit: 1
February 24, 2018, 09:45:34 AM
#18
puteti explica mai detaliat in ce consta aceasta metoda (airdrop) Huh m am uitat pe niste site-uri dar n am inteles mare lucru..ms frumos

Pt mai multe info despre Airdrop poti citi aici: https://bitcointalksearch.org/topic/ghid-pentru-incepatori-in-lumea-cryptosi-nu-numai-2979514
Urmareste postarile colegului HBKMusiK care a facut un lucru extraordinar explicand despre Airdrop si nu numai in linkul de mai sus. Succes!
newbie
Activity: 1
Merit: 0
February 24, 2018, 08:14:58 AM
#17
puteti explica mai detaliat in ce consta aceasta metoda (airdrop) Huh m am uitat pe niste site-uri dar n am inteles mare lucru..ms frumos
full member
Activity: 693
Merit: 120
February 22, 2018, 04:03:38 PM
#16
Se pot face bani frumosi din AirDrop, singura conditie e sa te inscrii cu mai multe conturi
Nu face asta, multi oameni care ar merita pierd airdrop-uri din cauza oamenilor ca tine, plus ca poti sa fi prins la cele mai multe dintre airdrop-uri foarte usor si nu mai primesti nimic.
newbie
Activity: 38
Merit: 0
February 21, 2018, 06:47:55 AM
#15
Se pot face bani frumosi din AirDrop, singura conditie e sa te inscrii cu mai multe conturi
Pages:
Jump to: