Pages:
Author

Topic: Pokažite nam svoj hardverski novčanik - page 2. (Read 335 times)

hero member
Activity: 1974
Merit: 756
To boldly go where no rabbit has gone before...
December 05, 2021, 03:55:20 PM
#3
Imao sam Ledger Nano S jos od 2016-e ja mislim, pa sam ga upgrejdao na Nano X "Genesis Block Edition" pocetkom 2019-e.
I iskreno prezadovoljan sam. Zbog kasnjenja u produkciji sa Nano X, dobio sam jos jedan Nano S koji sam poklonio.

E i da, kupio sam prije par mjeseci Trazor 1, cisto jer me zanimalo kakvo je iskustvo, i mogu reci da je Ledger >>> Trezor

P.S: Nemam slike jer mi se neda sad to naslikavat, a i mislim da sam vec negdje bio stavljao na forum

P.P.S: Ko zavraga naletio na par slika pa evo



legendary
Activity: 2730
Merit: 7065
Farewell, Leo. You will be missed!
December 05, 2021, 07:33:05 AM
#2
|Korisnik|Hardverski Novčanik|Link do Posta|
|Pmalek|Ledger Nano S|58625647|
|btcltcdigger|Ledger Nano X Genesis Block Edition, Trezor One|58631134|
|Trofo|Ledger Nano S|58649297|
|Rikafip|Ledger Nano S|58653606|
legendary
Activity: 2730
Merit: 7065
Farewell, Leo. You will be missed!
December 05, 2021, 07:32:47 AM
#1
Mnogi od nas koriste različite hardverske novčanike. Pomislio sam da bi moglo biti zanimljivo znati šta korisnici našeg lokala imaju od hardverskih novčanika i zašto. Ovdje možemo postaviti slike naših uređaje, pisati o kvalitetu njihove izrade i opisati stanje u kojima se nalaze.

Ako se slažete, napravite par slika, recite nam kada i zašto ste kupili svoj hardverski novčanik i pokažite nam u kakvom je trenutnom stanju. Napravit ću tablicu u drugom postu ove teme sa informacijama o svim hardverskim novčanicima Hrvatske Bitcointalk zajednice.


Hajde da počnemo.
Ja osobno koristim Ledger Nano S kojeg sam kupio tamo nekad 2017/2018. Nažalost, loše pamtim datume i brojeve, pa se ne sjećam tačno kada. Dvoumio sam se da li da kupim Ledger ili Trezor uređaj, ali sam se na kraju ipak odlučio za Nano S. Kupio sam ga na sniženju i generalno sam zadovoljan kako me služi.

Moji lični podaci su djelomično procurili u onom zloglasnom incidentu koji je zadesio Ledger i Shopify, što je bilo dosta negativno iskustvo.

U nastavku možete vidjeti nekoliko slika od danas. Vanjski okvir je tokom godina korištenja malo oštećen, ali ništa značajno. Ima tu i nešto prašine i prljavštine.




Na ekranu i plastičnom kućištu nema vidljivih oštećenja ili ogrebotina.




Kada je riječ o drugom sadržaju iz originalne kutije, redovno koristim samo kabel za prenos podataka. Kao što vidite, nisam ni skinuo ovu foliju koja je naljepljena na USB-u. Grin




Hajde da vidimo šta to vi imate...
Pages:
Jump to: