Pages:
Author

Topic: POLONİEX RİSKLİ Mİ ? - page 3. (Read 1473 times)

member
Activity: 70
Merit: 10
October 23, 2017, 02:34:29 PM
Elbette sanattır. Ama sanatçı haricinde yapılamaz diye bir kural da yoktur. Telefonumuzdan video çekiyoruz, çamurdan heykel yapıyoruz, masada ritm tutuyoruz ve bir boka benzemiyor diye, resim, sinema, heykel sanat değildir diyebilir miyiz?

Sen ne dedin hacı
newbie
Activity: 37
Merit: 0
October 23, 2017, 12:04:21 PM
Benim hesap açma başvurum 6 haftadır askıda. Bütün evrakları tamamladım, şüpheli hiçbir durum yok. (Kart, kimlik vs hepsi istenildiği gibi).
Açtığım Ticket'ler öylece beklemede.
hero member
Activity: 896
Merit: 519
October 23, 2017, 11:50:05 AM
Eskisi gibi kullanıcısı kalmadı yani hacim olarak bakarsak bir kısmı bittrex sitesine kaydı, çok fazla şikayet oluyordu yavaş yavaş kullanım olarak poloniex den bittrex'e geçti çoğunluk. Support kısmı da çok fazla eleştiriliyor riskinden önemlisi yardım talebinden bulunduğunda günlerce beklemek zorunda kalabilirsin. Eğer işlem yapmıyorsan cüzdana çekmen en iyisi olur işlem yapmak istiyorsan bittrex sitesinde istediğin işlemi yapabilirsin. Üyelik açtıktan sonra üyeliğini onaylatmayı unutma.
legendary
Activity: 1082
Merit: 1014
Bitcoin Trader
October 23, 2017, 11:38:24 AM
içerde yaklasık 6-7 btc var hesabım bir gün donduruldu ne ticketlera ne bişiye cevap vermiyorlar

öylece hergün mesaj atmaktan usandım onlar cevap vermemekten usanmadılar bekliyorum ne zaman açılacak diye.
member
Activity: 61
Merit: 10
October 23, 2017, 11:30:45 AM
Selamlar arkadaşlar. poloniex in kullanım talimatında amerikanın ambargo koyduğu ülkelerdeki kullanıcıların kullanamayacağı yazıyordu.
Türkiye ile abd arasındaki husumetten ötürü sizce kullanım risklimidir.
çok fazla param yok poloniex te. 1k usdt kadar bir miktar var. sizce daha fazlası wallettemi tutulmalı ?
Pages:
Jump to: