Pages:
Author

Topic: Poloniex: 14 gün içinde profil doğrulamanızı yapınız! - page 2. (Read 325 times)

newbie
Activity: 168
Merit: 0
Poleneixi piyasadan silmek için mi bu kadar adım atılıyor. Polo'dan başka hangi borsa KYC yap yoksa coin çekemezsin diyor. KYC yapmayanlar için de çekim limiti veren bir dünya borsa var. bu resmen üyeleri kaçırmak için bir adım daha. KYC yapıp da coinleri tamamen çekip Polo'ya tövbe ettirme adımı gibi.
member
Activity: 238
Merit: 10
One Token to Move Anything Anywhere
Dün Facebook grubunun birisinde adam yazmış: "Poloniex Withdraw Limit 0 olmuş" diye. Tabi bende hemen Poloniex hesabıma girdim. Adamın dediği doğruydu. Withdraw limit 0 yazıyordu. Ayrıca Poloniex hesabım dondurulmuştu. Hiçbir coinde çekim ve gönderim yapamıyordum. Ödüm patladı.

Hesabımı doğrulamak için sürücü belgemin ön ve arka tarafını cep telefonuyla fotoğrafını çekip gönderdim. Ayrıca yine cep telefonumla kendi fotoğrafımı çekip gönderdim. 10 dakika ya sürdü ya sürmedi hesabım onaylandı. Withdraw limit 25.000 Dolar olmuştu. Lakin hala hesabım Frozen yani donuktu.

Hesabımı tekrar aktif etmek için Poloniex Destek hesabına mesaj yazdım. Cevap gelmedi fakat Gece'ye doğru hesabım tekrar açılmıştı. Bir an ödüm patladı hesabım açılmayacak diye. Bu da başımdan geçen kötü bir anıydı. Pazar pazar hiç hoş olmadı yani. Artık neyse...

Eğer trader olmayacaksak borsada para turmanın anlamı yok bana göre al abi donanımsal bir tane cüzdan geç niye böyle aksiyonlu şeylerle uğraşırız ki.
newbie
Activity: 70
Merit: 0
Poloniex'i geçtiğimiz günlerde bir banka satın almış. Bu yüzden gelen güncellemeler sanırım. Bence kullanıcı kalmaz artık pek fazla.
jr. member
Activity: 196
Merit: 2
Aylar önce böyle bir duyuru yapmıştı o vakit doğrulama vs işlemlerini halledip işin içinden çıktım,kimse kimseye hesap vermiyor sonuçta benim 1k dolara yakın btshlerim üstüne yattılar polodan bittrexe gönderdim poloda hata gözüktü ne bittrexe geçti nede poloya döndü geri rahat 1 sene oldu 20 defa desteğe yazdım ekran görüntüsü ekledim ama nafile dönüş yapan bile olmadı.
legendary
Activity: 1554
Merit: 1334
Doğru düzgün hacim kalmamış, içerideki coinler yerlerde sürünüyor, kullanıcı sayısı iyice azalmış, eski popülerliğinden eser yok ama durduk yere yaptıkları işe bak. Deli cesareti bu olsa gerek.
sr. member
Activity: 868
Merit: 259
Monetizing Mobile Engagement Data
Dün Facebook grubunun birisinde adam yazmış: "Poloniex Withdraw Limit 0 olmuş" diye. Tabi bende hemen Poloniex hesabıma girdim. Adamın dediği doğruydu. Withdraw limit 0 yazıyordu. Ayrıca Poloniex hesabım dondurulmuştu. Hiçbir coinde çekim ve gönderim yapamıyordum. Ödüm patladı.

Hesabımı doğrulamak için sürücü belgemin ön ve arka tarafını cep telefonuyla fotoğrafını çekip gönderdim. Ayrıca yine cep telefonumla kendi fotoğrafımı çekip gönderdim. 10 dakika ya sürdü ya sürmedi hesabım onaylandı. Withdraw limit 25.000 Dolar olmuştu. Lakin hala hesabım Frozen yani donuktu.

Hesabımı tekrar aktif etmek için Poloniex Destek hesabına mesaj yazdım. Cevap gelmedi fakat Gece'ye doğru hesabım tekrar açılmıştı. Bir an ödüm patladı hesabım açılmayacak diye. Bu da başımdan geçen kötü bir anıydı. Pazar pazar hiç hoş olmadı yani. Artık neyse...
full member
Activity: 333
Merit: 101
kamera ile doğrulama zor oluyor bazende hemen onaylıyorlar sinir olabilirsiniz. arka arka onaylatamazsanız 24 saat bekletiyor. çok uğraşmıştım aralık ayından beri. onaylatmayanlar biran önce onaylatın ilerde problem yaşamayın hiçbir şekilde işlem yapamayacak onaysız hesaplar.
member
Activity: 114
Merit: 38
Poloniex sitesi, üyeleri için çok önemli bir duyuru yayınladı;

1. Posted by Poloniex Team at 2018-05-27 05:46:49
"We are now requiring that all legacy Poloniex accounts become verified through the latest version of our verification portal.
If you have a legacy account, you will not have the ability to use Poloniex until your profile verification is complete.
We are asking everyone to take action within the next 14 days.
We appreciate your cooperation in this process.
"

Duyuru linki;
https://poloniex.com/press-releases/2018.05.27-Customer-Onboarding-and-Identity-Verification/

----------------------------------

2. Posted by Poloniex Team at 2018-05-31 17:34:34
"We understand that there are some concerns about our process to verify legacy accounts.
Although we are actively encouraging customers to complete the process within the next two weeks and doing our best to address any issues that may arise, there will be customers who are unable to complete the process in that timeframe. These customers will still have the option to complete verification to restore full account functionality, but meanwhile will not be able to trade or withdraw funds. At all times, their funds will be safe and accounted for.
As a reminder, please beware of scams - at no point in time will we ask for a deposit to restore account functionality."

----------------------------------

An Update on Frozen Accounts and FAQs.
3. Posted by The Poloniex Team at 2018-06-08 16:04:56
https://poloniex.com/press-releases/2018.06.08-Customer-Verifications-Blog-Post/
Pages:
Jump to: