Pages:
Author

Topic: Poloniex, πρόβλημα ή μεγάλη απάτη; - page 2. (Read 1975 times)

legendary
Activity: 3402
Merit: 1142
Ιntergalactic Conciliator
λες να τους κλείσουν?  Grin
legendary
Activity: 1064
Merit: 1003
οποτε καλυτερα Bittrex?
oh wait,. κορεατικο δεν ειναι αυτο?  Grin
legendary
Activity: 3402
Merit: 1142
Ιntergalactic Conciliator
εγώ θα πρότεινα και όποιος έχει νομίσματα έκει μέσα να τα βγάλει γιατί αν γενικά αρχίσει να δημιουργείτε αναξιοπιστία σε ένα ανταλλακτήριο ακολουθούν και άλλα προβλήματα μετά
legendary
Activity: 1064
Merit: 1003
τοσο χαλια? θυμαμαι ηταν τυπικοι στο σαπορτ
sr. member
Activity: 617
Merit: 253
Εχω παει ήδη στο bittrex αλλα τα χαμένα coin μαλλον δε θα τα βρω ποτε. Επίσης που εχουν κρατήσει και αρκετά XDN και ουτε να τα αλλαξω μπορώ, ουτε να τα κανω withdraw. Μαλλον πανε κι αυτα.
Παντος φθηνά τη γλυτωσα, διαβάζω οτι μερικα ατομα εχουν θέματα με πολυ μεγαλύτερα ποσα και αναρωτιέμαι αν το polo θα ειναι το επόμενο ανταλακτηριο που θα σκασει και ποτε Sad
legendary
Activity: 3402
Merit: 1142
Ιntergalactic Conciliator
το polo έχει απλά ανύπαρκτο customer support και από τι διαβάζω στην κυριολεξία μπορεί να κάνουν και πάνω από 2 μήνες να απαντήσουν στην ποιο απλή ερώτηση.  Τώρα δεν μπορείς να κάνεις και πολλά αλλά να περιμένεις μπας και απαντήσουν η μήπως και δεις τουλάχιστον μετά από μέρες τα χρήματα σου.
Για μένα από την μέρα που χρησιμοποίησα το bittrex δεν ξαναγύρισα πίσω στο polo. Τουλάχιστον αν έχεις κάποιο πρόβλημα σου απαντάνε μέσα σε δύο μέρες όχι αυτό το πράμα του polo.
sr. member
Activity: 617
Merit: 253
Απο poloniex account συγγενικού μου προσώπου εκανα withdraw Syscoin σε δικό μου poloniex account!
Απο το πρωτο έφυγαν κανονικα και στο δεύτερο δε φάνηκαν ποτε.
Με το support ticker δεν έβγαλα άκρη και πλέον δεν απαντάνε καν και απ οτι διαβασα και στο φόρουμ υπαρχουν αρκετά περιστατικά με το polo που χάθηκαν deposit και αρχίζω και φοβάμαι.
Καμια ιδεα - βοήθεια;
Ευχαριστώ
Pages:
Jump to: