Pages:
Author

Topic: Poloniex kyc istiyor - page 4. (Read 419 times)

copper member
Activity: 1274
Merit: 555
https://refpa28543.top/L?tag=d_286347m_1264c_&site
May 28, 2018, 06:28:50 PM
Polo coktan bitti. Eski hacmini kaybetti. İlk bittrex tokatladi, o da kyc isteyince herkes binance kaçti. Poli çok kıl bir borsa, en populer en kaliteli coinleri bile almak için direndiklerinde beni kaybetmislerdi.
newbie
Activity: 140
Merit: 0
May 28, 2018, 06:14:47 PM
Dün den bu yana poloniex te hesabı olanlardan kimlik doğrulama adres bilgisi vs istemiş. Ama bir sitede kyc yaptığı halde hesapların hala açılmadığı yazıyordu. Daha önce bir çok defa kimlik yüklemek istedim ama olmadı. Goldman sachs poloniexi satın alınca belki gerek olmaz derken tekrar bu iş çıktı. Detaylı bilgisi olup ta paylaşan olursa sevinirim... Belki ne yapacağıni bilmeyenler buradan öğrenir.

Twitter hesaplarından paylaşmışlardı. Başvuruların %35 sistem üzerinden anında onaylanıyormuş. Geri kalanlar rutin kontrol süreci.
member
Activity: 476
Merit: 31
May 28, 2018, 06:09:41 PM
her borsa böyle kyc falan yapacaksa işimiz iş anasını satayım sözde bitcoin anonimlik üzerine kimlik tespitinin olmaması üzerine ama bu borsalar yüzünden kimin elinde ne kadar coin var bir nevi fişlenmiş olunuyor
member
Activity: 1106
Merit: 25
May 28, 2018, 06:05:45 PM
Dün den bu yana poloniex te hesabı olanlardan kimlik doğrulama adres bilgisi vs istemiş. Ama bir sitede kyc yaptığı halde hesapların hala açılmadığı yazıyordu. Daha önce bir çok defa kimlik yüklemek istedim ama olmadı. Goldman sachs poloniexi satın alınca belki gerek olmaz derken tekrar bu iş çıktı. Detaylı bilgisi olup ta paylaşan olursa sevinirim... Belki ne yapacağıni bilmeyenler buradan öğrenir.
Pages:
Jump to: