Pages:
Author

Topic: Poloniex Litecoin çekildi gözüküyor ama gelen giden yok - page 2. (Read 241 times)

member
Activity: 205
Merit: 10
Coming Soon
Mail adresinize bir mail gelecek onu onayladınız mı? Benimde başıma bu tip birşey gelmişti. Transferden sonra para çekimini onaylayıp onaylamadığımız ile ilgili bir mail gönderiyorlar, ben bu maile dikkat etmediğim için sıkıntı yaşamıştım son anda farketmiştim.

Mail onayı olmadan transfer zaten gerçekleşmez. Tüm onayların ardından tamamlandı yazdığı ve hatta transfer tx hashini bile paylaştıkları halde verdikleri tx id geçersiz ve boş.
jr. member
Activity: 92
Merit: 4
"The only way out is to invest in Bitcoin."
Mail adresinize bir mail gelecek onu onayladınız mı? Benimde başıma bu tip birşey gelmişti. Transferden sonra para çekimini onaylayıp onaylamadığımız ile ilgili bir mail gönderiyorlar, ben bu maile dikkat etmediğim için sıkıntı yaşamıştım son anda farketmiştim.
member
Coming Soon
Boşuna ticket açıp vaktinizden olmayın. Ticketlere baktıkları yok. Poloniexte böyle sorunlar çok fazla. Benim de eth ve etc transfleri 5-6 gün sonra yapıldı ve deposit edildi. Umarım sorununuzu biran önce çözersiniz.

Sizin eth ve etc transferleriniz bizimki gibi complete olarak mı gözüküyordu yoksa pendingde miydi.
member
Coming Soon
Boşuna ticket açıp vaktinizden olmayın. Ticketlere baktıkları yok. Poloniexte böyle sorunlar çok fazla. Benim de eth ve etc transfleri 5-6 gün sonra yapıldı ve deposit edildi. Umarım sorununuzu biran önce çözersiniz.

Artık zararında değilim param gelsin de üç dört güne gelsin. İşin trajikomik kısmı tüm param 4 - 5 parça halinde farklı farklı borsalardeyken. Tümü şu an LTC olarak poloniexte duruyor. Benim için de çok yüklü bir meblağ.
hero member
Activity: 953
Merit: 504
member
Coming Soon
Son altı aydır açtığım hiçbir ticketa cevap verdiklerini görmedim. Sorun bir şekilde çözülse de ticketlar açık ve cevapsız öylece duruyor.
jr. member
Activity: 34
Merit: 1
ticket açtık tabi ama kolay kolay kimseye dönüş yaptıkları görülmemiş. test için 0.01 LTC daha gönderdim 2 saattir pending de bekliyor, iptal edilebilir durumda. belli ki sıkıntı genel poloniex LTC transferlerinde.
member
Activity: 238
ticket actiniz mi? tek cozum o gibi duruyor ama ne kadar zamanda cevap verirler bilemiyorum. bazen cok uzun surebiliyor.
member
Coming Soon
Dün geceden beri sözde onaylayarak verdikleri tx id si boş gözüküyor ve gelen bir şey yok.
jr. member
Activity: 135
Merit: 2
bende hitbtc den litecoin çektim, 6 saat oldu neredeyse, halen hiçbirşey yok,
transaction hash linkine tıkladığımda No transaction found with the hash f2aec88f62421da48a9d770ef3f56479316800756c02bf6d68cdead034f9220d  yazıyor, sizde de aynı mı durum?
jr. member
Activity: 34
Merit: 1
5 saati geçti aynen benim durumda aynısı. araştırdım problem Polonoix genelinde LTC özelinde olabilir. birçok mağdur var aynı şekilde.
member
Coming Soon
Arkadaşlar poloniexten bir miktar litecoin çektim. Poloniexte tamamlandı gözüken transfer saatlerdir ne hesabıma yansıdı ne de litecoinin blokzincirinde gözüküyor.

Benzer sıkıntılar yaşayan arkadaşlarla fikir alışverişinde bulunalım durumun akıbeti açısından. Angry
Pages:
Jump to: