Author

Topic: Poloniex- PUMP/DUMP Takip/Analiz - page 239. (Read 466907 times)

hero member
Activity: 714
Merit: 500
November 29, 2016, 04:33:59 AM
Ne zamandır dayak yememişti. Dayak sırası eth e gelmiş bakalım ne kadar pataklayacaklar.
legendary
Activity: 1470
Merit: 1024
November 29, 2016, 04:20:34 AM
Etheri saglam dovuyorlar.
full member
Activity: 238
Merit: 100
November 28, 2016, 02:53:05 PM
Beklenen hareket yok bir süredir altcoinlerde. Btcoin de pek hareketli sayılmaz. Herkes bir şeyleri bekliyor ama, bakalım sonunda ne olacak. Fırtına öncesi sessizlik gibi bir durum var şu an. Bakalım ne zaman bir şeyler patlayacak.
legendary
Activity: 1232
Merit: 1001
November 28, 2016, 02:46:27 PM
XDN, qora, Counterparty hakkındaki düşünceleriniz nelerdir?

Alın demedim ama xcp ve qora buraya yazdığımdan beri yüzde otuz yaptı

Sad

olur öyle bob Smiley kısmet işleri bu işler. bende döne döne Bitshares diyorum ama kıpırdamıyor şerefsiz!
lendindg de bekliyoruz. zaten bırakacağım ben bu işleri, 3 BTC biriktirmeye çalışıyorum ondan sonra sana outsource edeceğim bu işi Smiley

BTS lending nasıl pek hareket yok gerçi ama, sabır hocam sabır en önemlisi.
Beklerim Smiley

Eskiden; arada bob tavsiye veriyordu, ama artık hiç tavsiye verdiğini görmüyorum. Bunun bir sebebi var mı?
Eski tavsiyelerden baya istifade etmiştim. Bu arada onlar içinde teşekkür edeyim Smiley

İşine yaradıysa ne mutlu hocam. Denk gelirse veriyorum öyle Smiley
hero member
Activity: 714
Merit: 500
November 28, 2016, 04:43:44 AM
Eskiden; arada bob tavsiye veriyordu, ama artık hiç tavsiye verdiğini görmüyorum. Bunun bir sebebi var mı?
Eski tavsiyelerden baya istifade etmiştim. Bu arada onlar içinde teşekkür edeyim Smiley
legendary
Activity: 3248
Merit: 1531
November 28, 2016, 04:32:12 AM

Sad

olur öyle bob Smiley kısmet işleri bu işler. bende döne döne Bitshares diyorum ama kıpırdamıyor şerefsiz!
lendindg de bekliyoruz. zaten bırakacağım ben bu işleri, 3 BTC biriktirmeye çalışıyorum ondan sonra sana outsource edeceğim bu işi Smiley
legendary
November 28, 2016, 04:29:06 AM

Sad
sr. member
Activity: 630
Merit: 250
November 27, 2016, 06:11:14 PM
sayın arkadaşlar 1700 adet etc aldım neden yaptıysam 00118'den şuan 00106larda geziyor kart ödemesi 3 gün sonra kesilecek 3 gün daha beklesemmi belki biraz artar yoksa satıp çekileyimmi maşallah dediğim 3 gün yaşıyor ne yapıcam bilemedim

Sizin yaptığınız temel hata cebinizde size lazım olan parayla yatırım yapmış olmanız en başta. Eğer bir altcoine giriyorsanız o paraya ihtiyacınız olmaması gerekiyor, en azından kısa vadede. 3 gün içinde ne olacağını hiçbirimiz bilemeyiz. Madem para lazım, coinleri satıp hatanızdan ders çıkarmaya bakın.

poloniex ile btc-e kurları ufakta olsa farklı sürekli ordan oraya ordan oraya alsat yaparak açıgı kapatma imkanım varmı detaya inince kafa gidiyor ilerleyemiyorum bilginize ihtiyacım var

Merhaba;

BTC-E'de 27/27/2016'dan beri ETC bulunmuyor.

İyi dileklerimle

farkındayım zatende başka coine dönerek yukarıdaki söylediğimi yapmayı kast etmiştim
sr. member
Activity: 409
November 27, 2016, 05:17:27 PM
Dgb biraz elimizde patladı gibi. Aylık sürkilesini yapmadı bir türlü.
Çok iyi çokta güzel tüyo almışsın kardeş patlattın hepimizi 43den aldık bekliyoruz hala. pump yerse tam yiyecek gibi gözüküyor hayırlısı bakalım.
DGB kısa vadeli düşünmeyin diyoruz.
Uzun vadede kazandırır, elimde 120 sat maliyetli DGB ler olmasına rağmen sizin kadar endişeli değilim.
Uzun vadeden kastınız nedir?

Altcoinlerde yatırım stratejiniz nasıl? Sürekli al sat mı yapıyorsunuz? Yoksa alım ve satım için belli bir fiyat hedefi belirleyip daha sonra bu fiyat aralıklarında mı işlem yapıyorsunuz. Örneğin Dogecoin 30 civarından alınır xx civarından satılır gibi mi?
hero member
Activity: 756
Merit: 541
November 27, 2016, 04:20:28 PM
sayın arkadaşlar 1700 adet etc aldım neden yaptıysam 00118'den şuan 00106larda geziyor kart ödemesi 3 gün sonra kesilecek 3 gün daha beklesemmi belki biraz artar yoksa satıp çekileyimmi maşallah dediğim 3 gün yaşıyor ne yapıcam bilemedim

Sizin yaptığınız temel hata cebinizde size lazım olan parayla yatırım yapmış olmanız en başta. Eğer bir altcoine giriyorsanız o paraya ihtiyacınız olmaması gerekiyor, en azından kısa vadede. 3 gün içinde ne olacağını hiçbirimiz bilemeyiz. Madem para lazım, coinleri satıp hatanızdan ders çıkarmaya bakın.

poloniex ile btc-e kurları ufakta olsa farklı sürekli ordan oraya ordan oraya alsat yaparak açıgı kapatma imkanım varmı detaya inince kafa gidiyor ilerleyemiyorum bilginize ihtiyacım var

Merhaba;

BTC-E'de 27/27/2016'dan beri ETC bulunmuyor.

İyi dileklerimle
sr. member
November 27, 2016, 03:02:22 PM

legendary
Activity: 1862
Merit: 1019
November 27, 2016, 02:34:13 PM

sr. member
November 27, 2016, 02:27:18 PM
sayın arkadaşlar

1700 adet etc aldım neden yaptıysam

00118'den

şuan 00106larda geziyor kart ödemesi 3 gün sonra kesilecek 3 gün daha beklesemmi belki biraz artar yoksa satıp çekileyimmi

maşallah dediğim 3 gün yaşıyor ne yapıcam bilemedim
legendary
Activity: 1848
Merit: 1023
I am a good bro
November 27, 2016, 01:49:44 PM
Çok iyi çokta güzel tüyo almışsın kardeş patlattın hepimizi 43den aldık bekliyoruz hala. pump yerse tam yiyecek gibi gözüküyor hayırlısı bakalım.
DGB kısa vadeli düşünmeyin diyoruz.
Uzun vadede kazandırır, elimde 120 sat maliyetli DGB ler olmasına rağmen sizin kadar endişeli değilim.
legendary
Activity: 1568
Merit: 1012
November 27, 2016, 01:46:11 PM
legendary
Activity: 1108
Merit: 1002
November 27, 2016, 01:24:15 PM
Dgb deki düşüş Bitcoin in yükselişiyle mi ilgili. Yoksa Dgb ile ilgili olumsuz bir durum mu var.
Bu arada daha önce 27 ye ve 18 lere de düştüğü olmuş galiba.

DGB senelerdir aynı hareketleri yapıyor, bir yükselişe geçemedi nedense. Şimdi yeterince bekleyince bu seviyelerde önce 60 satı zorlayabilir, tabii ne kadar bekeleneceği meçhul. Sonra kısa bir süre 100 sat üzerine çıkar belki tekrar. sonra baştan devam. Uzun süre bekleyecek olanlar için karlı olabilir belki. ama çoğu kısa süreli yatırımcı için bir anlamı olmuyor, çünkü yükseliş başladığı anda kendini belli ediyor genelde, zaten hareketi yakalyınca iyi kar ettiriyor. O nedenle hiç uzun süreli alıp elde tutmadım.
sr. member
Activity: 409
November 27, 2016, 06:53:55 AM
Dgb deki düşüş Bitcoin in yükselişiyle mi ilgili. Yoksa Dgb ile ilgili olumsuz bir durum mu var.
Bu arada daha önce 27 ye ve 18 lere de düştüğü olmuş galiba.
legendary
Activity: 1470
Merit: 1024
November 27, 2016, 05:36:49 AM
legendary
November 26, 2016, 05:20:26 PM
Hindistandaki bu artışın sebebi nedir?

bazı banknotlar tedavülden kaldırıldı kayıtdışı ekonomiyi beslediği için, sorun şu ki; on milyonlarca insan kayıt dışı ekonomide çalışıyor hindistanda Smiley
Acayip bir talep var o yüzden

etc den şuan zarardayım qora alsam mantıklı olurmu sizce yaklaşık 2 btc

ben aldım, garanti veremem, yakında web wallet çıkacak, alacaksanız acele edin en son 2 btc gibi bir rakam kalmıştı 12 sat fiyatta.

edit: şimdi baktım 13 sata çıkmış, ancak 12 satlık alım emri 1 btc civarı, alım emri koyup beklemek de mantıklı
sr. member
November 26, 2016, 05:18:27 PM
Hindistandaki bu artışın sebebi nedir?

bazı banknotlar tedavülden kaldırıldı kayıtdışı ekonomiyi beslediği için, sorun şu ki; on milyonlarca insan kayıt dışı ekonomide çalışıyor hindistanda Smiley
Acayip bir talep var o yüzden

etc den şuan zarardayım qora alsam mantıklı olurmu sizce yaklaşık 2 btc
Jump to: