Author

Topic: Poloniex- PUMP/DUMP Takip/Analiz - page 282. (Read 466909 times)

legendary
Activity: 2338
Merit: 1070
May 04, 2016, 03:48:49 PM
Bob'unda dediği gibi altcoinler de pek hareket yok. Ama Eth'in 0.016-17lerden bu seviyelere getirenlerin kısa bir zaman içinde indirecekleri hissi uyandı. Hatta sell margin pozisyonu açtım , beklediğim kar seviyesine de emrimi girdim bekliyorum. Isterseniz bir analiz yapın kendinize göre pozisyon alabilirsiniz. YTD.

slock.it icosu bitsin gömecekler, şimdi alım talebi var, yüksekten okutuyorlar millete. bir yorumda benden.

YTD
legendary
Activity: 2310
Merit: 1028
May 04, 2016, 03:44:01 PM
Bob'unda dediği gibi altcoinler de pek hareket yok. Ama Eth'in 0.016-17lerden bu seviyelere getirenlerin kısa bir zaman içinde indirecekleri hissi uyandı. Hatta sell margin pozisyonu açtım , beklediğim kar seviyesine de emrimi girdim bekliyorum. Isterseniz bir analiz yapın kendinize göre pozisyon alabilirsiniz. YTD.
legendary
Activity: 1232
Merit: 1001
May 04, 2016, 03:14:41 PM
Yok mu yeni bir şey paylaşın arkadaşlar Cheesy

eski hareketler kalmadı artık

Bende yorumu mu güncelemiştim tam. Bu işte de ekmek yokmu diyorsunuz yani. Roll Eyes

diğer piyasalara bakınca burada ekmek bitmez ama bu aralar biraz yoğun, şu anda verebileceğim tek tavsiye
yobitte lisk 3.8 den alın 4.3 den satın 2 3 günde bir yüzde 10 yaparsınız
newbie
Activity: 8
Merit: 0
May 04, 2016, 02:56:05 PM

Bende yorumu mu güncelemiştim tam. Bu işte de ekmek yokmu diyorsunuz yani. Roll Eyes
legendary
Activity: 1232
Merit: 1001
May 04, 2016, 02:40:59 PM

newbie
Activity: 8
Merit: 0
May 04, 2016, 02:39:41 PM
Henüz 10 gündür tanıştım Bitcoinle ama 234234 çeşit yatırım,kumar,hyip hatta proje yapıp site bile açtım. Şuan ufak bir zarar ettim totalde,
Amacım tecrube edinmekti nihayetinde. Fakat şunu gördüm bu coin dünyasının %40 kumar %40 Ponzi %10 boşluk geriye kalan %10 kazanç.
O sonda ki %10 nun nerede olduğunu bulup, o alanda geliştirmek istiyorum kendimi  Undecided
Şimdi ise bu altcoin muhabtine sardım 2 gündür araştırıyorum hata ploniex sitesine 0.5 btc attım duruyor öyle ama halen hangi coini neye göre alıp neye göre satmam gerektiği hakında bir fikrim yok. Bu konuda takip etmem gereken kaynaklar,grafikler vs. gibisinden yol gösterip yardımcı olacak arkadaşlarasa slmlar:D
Zz
legendary
Activity: 1820
Merit: 1077
April 20, 2016, 05:01:18 AM
izlediğim kadarıyla XDN de bir alım heyecanı var. 23 satoshi güzel bir fiyat. Bu seviyerleri alım fırsatı olarak değerlendirmeyi düşünüyorum.
Pasif olarak 23-24 satoshi seviyesinden alınıp 35 - 340 bandı beklenebilir.
sr. member
Activity: 672
Merit: 251
April 20, 2016, 04:34:06 AM
Arkadaşlar Polo da xmr/btc de takip ediyorum garip hareketler var. sizce seyri ne olur?

Ben zararına sattım ya XMR yi artık yükselir. Hiç böyle ters yakalanmıyordum. Resmen 5-6 aylık kazancı yedim 2 haftada... off of...
xmr satılmaz abi ya, o kadar ucuza hiç satılmaz

Fiyatını tekrar salmışlar aşağıya. Şuan 0.002370 civarlarında. Aslında alım fırsatı gibi ne dersiniz?
legendary
April 19, 2016, 05:48:27 PM
Off topic gibi olacak ama Pump ve dump'ı kesişim kümesinde. millet pump dump yaparken ortalama maliyeti nasıl hesaplıyor? Margin de ki gibi? Daha doğrusu Margin lemi görebiliyor sadece?
legendary
Activity: 1484
Merit: 1000
April 19, 2016, 04:02:34 AM
Arkadaşlar Polo da xmr/btc de takip ediyorum garip hareketler var. sizce seyri ne olur?

Ben zararına sattım ya XMR yi artık yükselir. Hiç böyle ters yakalanmıyordum. Resmen 5-6 aylık kazancı yedim 2 haftada... off of...
xmr satılmaz abi ya, o kadar ucuza hiç satılmaz
legendary
April 19, 2016, 03:59:21 AM

hero member
Activity: 714
Merit: 500
April 19, 2016, 03:56:36 AM
Xmr yükselir diye bekliyoruz bakalım. Söylentiler Xmr nin 300 bandına çıkacağı yonünde. Yatırım tavsiyesi değildir. Kelin ilacı olsa başına sürer Smiley
member
Activity: 84
Merit: 10
April 19, 2016, 03:24:55 AM
arkadaşlar polo da MAID e yatırdık biraz oda diyerleri gibi çakıldı sizce gidişatı nasıl olur
sr. member
Activity: 672
April 19, 2016, 02:47:14 AM

legendary
April 17, 2016, 09:11:39 AM
https://m.poloniex.com/#/exchange/btc_dash
Bir bakın derim, alım fırsatı gibi geliyor bana. 0.014'ten bir miktar alacağım şimdi, bir aksilik olmazsa 0.016'lardan satıp çıkarım.

Yaklaşık 1 ay önce pump başlamadan burada yazmıştım dash yükselecek diye.
Şimdi tekrar o 0,016 seviyelerine kısa zamanda gelmemesi, tersine daha fazla düşmesi büyük ihtimal dahilinde.
O nedenle dikkatli olmanızda fayda var. yatırım tavsiyesi değildir

Size katılıyorum. Dash çok sonradan katılmıstı yavas yavas yukselme olaylarına. İnişi de geç oldu. Ben olsam uzak dururdum. YTD.
Bu arada bu XMR hakkında neler düşünüyorsunuz? Elimde bir miktar  XMR ile kala kaldım işin kötüsü paraya sıkıştım kara kara düşünüyorum şimdi.

XMR konusunda açıkçası kararsızım. Şöyle ki birileri habire dumpluyor fiyat düşürüyor. Birileri de aşırı abartılı şekilde satın alıyor. Abartılı derken, misal alım emirleri 0,00235 de iken 0,00245-0,00248 den vs. 10-15 birim üstünden alım yapıyor, blok halinde anlık 5-10BTC lik. eğer kendi emirlerini alıyorsa bilmem, diğer ihtimal yakında 0,003 seviyesine çıkarmak istiyor gibi. o nedenle dikkatli yaklaşıyorum, ne yöne gideceğini bilemediğimden. Çünkü XMR'nin normal seviyeleri 0,002 altı diye düşünüyorum. kısa vadeli al sat yapıyorum.

Ben şahsen yukarıdan almış olsaydım biraz yükseldikçe çıkarırdım elden, az bir zararla, çünkü alttan alabilme ihtimali yüksek. Yatırım yavsiyesi değildir.

Biri bugun tak diye 200 btc koyup fiyatı 0.0025 e çıkarmış xmr nin. Zararımı azaltma adına %50 sini elimden çıkardım. Bakalım ilerleyen saatlerde ne olacak. 1 haftadır gözlemim birileri 0.002 nin sürekli üstünde tutmaya özen gösteriyor. FCT,ETH ve XMR paralel hareketleri hala çözebilmiş değilim. Birine alım gelse diğeride çoşmaya başlıyor.
legendary
Activity: 1108
Merit: 1002
April 17, 2016, 04:17:32 AM
Bir bakın derim, alım fırsatı gibi geliyor bana. 0.014'ten bir miktar alacağım şimdi, bir aksilik olmazsa 0.016'lardan satıp çıkarım.

Şimdi tekrar o 0,016 seviyelerine kısa zamanda gelmemesi, tersine daha fazla düşmesi büyük ihtimal dahilinde.

Size katılıyorum. Dash çok sonradan katılmıstı yavas yavas yukselme olaylarına. İnişi de geç oldu. Ben olsam uzak dururdum. YTD.
Bu arada bu XMR hakkında neler düşünüyorsunuz? Elimde bir miktar  XMR ile kala kaldım işin kötüsü paraya sıkıştım kara kara düşünüyorum şimdi.

XMR konusunda açıkçası kararsızım. Şöyle ki birileri habire dumpluyor fiyat düşürüyor. Birileri de aşırı abartılı şekilde satın alıyor. Abartılı derken, misal alım emirleri 0,00235 de iken 0,00245-0,00248 den vs. 10-15 birim üstünden alım yapıyor, blok halinde anlık 5-10BTC lik. eğer kendi emirlerini alıyorsa bilmem, diğer ihtimal yakında 0,003 seviyesine çıkarmak istiyor gibi. o nedenle dikkatli yaklaşıyorum, ne yöne gideceğini bilemediğimden. Çünkü XMR'nin normal seviyeleri 0,002 altı diye düşünüyorum. kısa vadeli al sat yapıyorum.

Ben şahsen yukarıdan almış olsaydım biraz yükseldikçe çıkarırdım elden, az bir zararla, çünkü alttan alabilme ihtimali yüksek. Yatırım yavsiyesi değildir.
sr. member
Activity: 588
April 16, 2016, 08:24:33 AM

Bu arada bu XMR hakkında neler düşünüyorsunuz? Elimde bir miktar  XMR ile kala kaldım işin kötüsü paraya sıkıştım kara kara düşünüyorum şimdi.

Hocam Xmr ye güvenmeyin derim. 1-2 hafta içinde 0.0015 btc civarina dusmesi bekleniyor. Simdiden satin bence. Bu fiyatlar gelmez bir daha.
legendary
April 15, 2016, 05:48:47 PM

legendary
Activity: 1108
Merit: 1002
April 15, 2016, 05:26:20 PM

sr. member
Activity: 285
Merit: 250
April 15, 2016, 04:58:38 PM

Biraz daha inecek bence hocam beklemekte fayda var .
Jump to: