Pages:
Author

Topic: Poloniex- PUMP/DUMP Takip/Analiz - page 79. (Read 466906 times)

newbie
Activity: 34
Merit: 0
June 05, 2017, 02:07:51 PM
Bitcoin'deki yükseliş altcoin fiyatlarına nasıl yansır? Büyük düşüşler yaşanır mı?
newbie
June 05, 2017, 01:02:11 PM
Sorun cozuldu arkadaslar modemi restartladim tesekkurler..

newbie
Activity: 25
June 05, 2017, 08:10:14 AM
Arkadaslar poloya gordigimde soyle bir uyari cikti

You are being rate limited
What happened?
The owner of this website (m.poloniex.com) has banned you temporarily from accessing this website

Beni banlamislar bir sure tekyaptigim her sabah oldugu gibi login olmakti..baska karsilasan var mi ne yapmaliyiz?

Cookieleri temizleyip, modemi kapatıp aç sorun hallolacaktır.
newbie
Activity: 10
June 05, 2017, 05:02:47 AM

What happened?
The owner of this website (m.poloniex.com) has banned you temporarily from accessing this website

Beni banlamislar bir sure tekyaptigim her sabah oldugu gibi login olmakti..baska karsilasan var mi ne yapmaliyiz?

ben de yaşadım dün sabah. modemi kapatıp açın ip değişsin öyle girebildim. login tuşuna yanlışlıkla ard arda tıkladım ondan oldu galiba.
sr. member
Activity: 322
Merit: 250
June 05, 2017, 05:01:15 AM

What happened?

beklemelısın fazla aktıvıte oldugunda yapıyorlar 2fa acık degılmı bıraz bekle sonra tekrar gırebılırsın bol bol benımde basıma gelıyor
newbie
June 05, 2017, 12:22:28 AM

What happened?

sr. member
Activity: 406
Merit: 265
June 04, 2017, 07:25:57 PM
arkadaşlar siz çıldırdınız mı her dakika film gibi izlenir mi Smiley

botunuz yok mu sizin, kurun belli bir seviye altına düşerse veya belli bir seviye üstüne çıkarsa bildirsin size.

pump geliyor dedim Cheesy Şuan düşüyor dedi ya Cheesy iyi mi Cheesy

O botu nereden edinebiliriz ?

burdan alabilirsiniz

https://bitcointalksearch.org/topic/gunbot-automatic-poloniex-profit-generator-1715214

Teşekkürler
member
Activity: 95
Merit: 10
June 04, 2017, 06:46:04 PM

botunuz yok mu sizin, kurun belli bir seviye altına düşerse veya belli bir seviye üstüne çıkarsa bildirsin size.

burdan alabilirsiniz

https://bitcointalksearch.org/topic/gunbot-automatic-poloniex-profit-generator-1715214
sr. member
Merit: 265
June 04, 2017, 06:24:28 PM

member
Activity: 123
Merit: 10
June 04, 2017, 06:21:04 PM
PPC'de müthiş bir trafik başladı.
alım duvarları var?
Neler oluyor
haberi olan var mı?
legendary
Activity: 2128
Merit: 1148
June 04, 2017, 06:10:10 PM
sia coin'in 1000 üzeri çıkması bekleniyor.Şu an biraz silkeleme yapıyorlar öğlen 700'ü gördü.Ben beklemedeyim.Karar sizin.Risk almak istemeyenler olabilir saygı duyarım.

Hocam tavsiyene uydum aldım. bunda da kaybedersem sıfırı tüketirim Smiley
batarsak beraber batarız kardeşim.Yatırım yapmadığım şeyi önermem.Ama dediğim gibi altcoinlerin hepsi riskli.Teknoloji olarak gelecek vaad eden bir coin.O yüzden içim rahat.Bugün olmasa da kısa zamanda çıkacaktır.400'den girmiştim 3 gün önce.yüzde 50 şu an getirdi.595'den yine aldım.Yatırım tavsiyesi değildir arkadaşlar risk her zaman vardır.Bu işin mantığı yükseldiğinde satmak.düşükken almak.Birazını satışa koydum.Ufak düşmede tekrar alıp miktarı arttırmayı düşünüyorum.Herkese bol kazançlar.

Ben de almıştım o gün 400'den, sattım geri uykusuz uykusuz "niye aldım ki ben bunu" dediydim.  Cheesy Aslında aldığım bütün coinler yükseliyor da ben girince düşüyor, çıkınca yükseliyor  Huh Roll Eyes
eveeet sys de almıştım iki gün önce zararla çıkmıştım şimdi artıyor note da artıyor Cool, sc de düşüyor  Grin Cheesy Wink Smiley sıra da emc2 var o da artar ben çıktığım için
sr. member
Merit: 252
June 04, 2017, 05:54:08 PM

sr. member
Activity: 602
Merit: 277
June 04, 2017, 05:51:22 PM
SC 610-620 gibi düşüyor tekrar. Keşke çıksa ama  Roll Eyes 
newbie
Activity: 20
June 04, 2017, 05:48:53 PM
580 den aldım yabancı forumlarda 1000 satoshiden bahsediyorlar
newbie
Activity: 13
June 04, 2017, 05:41:24 PM
Sys aldı başını gidiyor...
sr. member
Merit: 252
June 04, 2017, 05:13:41 PM
arkadaşlar sia'yı pump geliyor, 750 civarında çıkan düşebilir sonrasında düşerse tekrar toparlayın
legendary
June 04, 2017, 04:44:14 PM
sia coin'in 1000 üzeri çıkması bekleniyor.Şu an biraz silkeleme yapıyorlar öğlen 700'ü gördü.Ben beklemedeyim.Karar sizin.Risk almak istemeyenler olabilir saygı duyarım.

batarsak beraber batarız kardeşim.Yatırım yapmadığım şeyi önermem.Ama dediğim gibi altcoinlerin hepsi riskli.Teknoloji olarak gelecek vaad eden bir coin.O yüzden içim rahat.Bugün olmasa da kısa zamanda çıkacaktır.400'den girmiştim 3 gün önce.yüzde 50 şu an getirdi.595'den yine aldım.Yatırım tavsiyesi değildir arkadaşlar risk her zaman vardır.Bu işin mantığı yükseldiğinde satmak.düşükken almak.Birazını satışa koydum.Ufak düşmede tekrar alıp miktarı arttırmayı düşünüyorum.Herkese bol kazançlar.

Ben de almıştım o gün 400'den, sattım geri uykusuz uykusuz "niye aldım ki ben bunu" dediydim.  Cheesy Aslında aldığım bütün coinler yükseliyor da ben girince düşüyor, çıkınca yükseliyor  Huh Roll Eyes
sr. member
Activity: 826
Merit: 296
June 04, 2017, 04:28:44 PM
Siacoin Değeri, Ticaret Hacmi Ethereum Üzerine Etkiyen US $ 0.01'e Ulaşıyor

Geç cryptocurrency dünyasında bir sürü şey oluyor. Çeşitli para birimleri, varlıklar ve jetonlar şu anda her geçen gün artmaktadır. Bazı insanlara göre, delilik için bir yöntem olduğu görülmemektedir. Son 24 saat içinde ortaya çıkan bir madalyon Siacoin. Uzun bir birikim süresinden sonra, para birimi, nihayet 0.01 ABD Doları değerini aştı. Daha büyük soru, bunun neden şu anda gerçekleştiğidir.

SIACOIN, ÇILGINLIĞI ALDIRMAK HALINDE 0,01 DOLARINI AŞTI

Yaklaşık bir hafta önce, Siacoin kavramına değindik . Geliştiriciler, değerin hızla yükselmesini sağlamış olan iyi haberleri yayınladı. Biraz garip bir sebeple, fiyat momentumu oldukça yüksek bir oranda ertelendi. Siacoin'e büyük bir şey olmasaydı dün geceye kadar sürdü. Sonuç olarak, fiyat şu anda SC başına 603 Satoshi veya 0,015302 ABD Dolarıdır.

Doğru olmasına rağmen, merkezi olmayan depolama alanıyla ilişkili tek para birimi olan Siacoin değil, proje 2015'ten beri oldukça ün kazandı. Ancak insanlar bu projenin değerini görene kadar biraz zaman aldı . Merkezi olmayan bir depolama çözümü geliştirmek biraz zaman alıyor ve geliştiriciler halka haberi yayınlamadan önce her şeyin düzgün çalışıp çalışmadığını kontrol etmek istiyor. Her şeyden önce gerçekleşmemiş bir projeyi taklit etmek için hiçbir neden yok.

Google Drive'a ve Dropbox'a tanınmış bir alternatif olan NextCloud'un artık Sia'yı entegre ederek depolama kapasitesini artırmasına olanak tanıyor . Bu, oldukça önemli bir gelişmeydi, çünkü dağıtılmış ve özel bir çözüm aracılığıyla mevcut depolama alanını genişletmek çoğu zaman bu olmuyor. Bu haber bir aydan daha öncesine dayanıyor; ancak bilinmeyen bir nedenle bu konuyla ilgilenen çok az insan var.

İlginçtir ki, SC için ani fiyat artışını garanti altına almak için son birkaç gündür başka önemli bir haber yok. Son 24 saat içinde fiyat% 37,3 oranında arttı. Siacoin ile tam olarak neler olup bittiğini kimsenin tahmin etmediği halde, bunun sadece gecikmiş bir piyasa reaksiyonu olması mümkündür. Çin'de Siacoin için giderek artan bir talep olduğu açıktır; Yunbi, 24 saatlik işlem hacmiyle US $ 40m'ye yaklaştı.

Bu günlerde beklediğimiz gibi, Poloniex şu anda SC için en büyük pazar ve yaklaşık 113 milyon dolar ile. Şu anda Poloniex'te bir sürü kriptokrasi spekülasyonu ticaret yeri var ve bir sürü madeni paralar geçerli bir gerekçe olmadan artmaktadır. Sia kesinlikle ekosisteme güç sağlayan güçlü bir teknolojiye sahiptir. Bununla birlikte, bunlar sadece şu anda pazarı yönlendiren büyük tüccarların olması mümkündür. En azından söylemek ilginç bir gelişmedir.

https://themerkle.com/siacoin-value-reaches-us0-01-as-trading-volume-surpasses-ethereum/
legendary
June 04, 2017, 04:28:12 PM

sr. member
Activity: 826
Merit: 296
June 04, 2017, 04:10:39 PM
Pages:
Jump to: