Pages:
Author

Topic: Poloniex Satıldı - page 7. (Read 819 times)

hero member
Activity: 968
Merit: 624
Still a manic miner
February 26, 2018, 04:28:46 PM
Goldman Sachs’ın şirketi Circle’nin Poloniex’i satın almış olması gerçekten ilginç bir sürecin başlangıcı olacak gibi görünüyor. Adam kripto para borsası yokken dahi piyasayı manipüle ediyordu, sebebi anlaşılmış oldu. Bunlar Bitcoini bitirmek için değil aksine yatırımcıları bitirip kripto paralar üzerinde güç sahibi olabilmek için çaba sarfediyorlarmış. Artık kendi kazanacağından kripto paralar konusunda ağzından bal damlar herhalde.
newbie
Activity: 294
Merit: 0
February 26, 2018, 04:29:16 PM
ilk sayfadaki grafik oldukça başarılı, hacimleri idrak etme açısından faydalı olacaktır, herkesin incelemesini öneriyorum
member
Activity: 380
Merit: 20
February 26, 2018, 04:17:31 PM
Poloniexi hiç sevmem bir hesabı 8 ayda onaylamadılar.Umarım satılınca birşeyler düzelir.Açıkçası binance varken bu borsalarda sürünmenin anlamı yok.Hem komisyonda çok fazla 0.2 komisyon çok yüksek.Bittrexide poloyuda terk ettiğim için çok mutluyum.Yapılan satışın süpekülasyon amaçlı olduğunu düşünüyorum.Sağ cepten sol cebe olayı..
hero member
Activity: 953
Merit: 504
February 26, 2018, 03:50:26 PM
Umarım bu satış sonrası poloniex eskisi gibi düzgün çalışan bir sistem şekline döner. Son zamanlardaki yarattıkları sıkıntılardan sonra baya kullanıcı kaybına uğradılar bakalım bu satış kullanıcıları geri kazandırabilecek mi?
jr. member
Activity: 154
Merit: 1
February 26, 2018, 03:43:31 PM
Kaç paraya satın aldılar biliyormusunuz ??
sr. member
Activity: 364
Merit: 253
February 26, 2018, 03:41:33 PM
açıkçası bu bana pozitif beklenti yarattı. adamlar bükemediği eli öpecekler gibi duruyor.

sonuçta kripto paralara hakim olabilmek ya sistemin komplesine hakim olmaya gerektirir ki bu çok zor, imkansız gibi bir şey. büyük hacimli borsaları ele geçirdiklerinde kripto dünyasında daha hakimiyet kuracaklardır. merkezsiz borsalar bu sebepten bir adım öne çıkması gerekiyor.
full member
Activity: 560
Merit: 113
February 26, 2018, 03:39:28 PM
Fena haber acaba kaç para verdiler bu borsa için, çok inanılmaz para vermişlerdir eminim, poloniex kim ne derse desin eski ve oturmuş bir borsa bildiğim kadarıyla da bir hack olayı yok şuana kadar.
full member
Activity: 424
Merit: 103
February 26, 2018, 03:38:02 PM
Poloniex zaten batma aşamasına gelmiş,sistemleri çalışmayan,müşterilerini bile üye yapmak için 1 yıl bekleten bitik bir exchangeydi.Hiç bir zaman müşteri hizmetleri diye bir bölümü olmayan saçma ve yüksek komisyonlu geresiz borsaydı.Açılan tickete 6 ay sonra cvp yazan bir borsayı kim ne yapsın.Balinalar kendi kendine alıp satıyorlardı zaten.Bari bitik biz bunu kullanalım aldık diyelim bu haberle btc yi alırlar bizde parayı kaldırırız diye düşündüler heralde.Her ne hikmetse btc 9250 dolara düşer düşmez hemen bir haber ayarlıyorlar.
Btc den 2-3 saatte kaldırdıkları para belki 1000 tane polo eder.Bunlar milleti keriz zannediyor heralde.
full member
Activity: 798
Merit: 106
👉bit.ly/3QXp3oh | 🔥 Ultimate Launc
February 26, 2018, 03:31:26 PM
Yenilikler getirmezler de silinip gidecekler.Piyasaya ilk girdiğimde herkesin dilinde poloniex vardı.Simdi esamesi okunmuyor
sr. member
Activity: 434
Merit: 250
February 26, 2018, 03:27:55 PM
Umarım karşımıza daha hızlı işlemli ve daha düşük komisyonlu bir poloniex çıkar bu gelişmeden sonra. Ben poloniexden baya muzdariptim işlem hızından ötürü ama asla kullanmam dediğim bir borsa değil.
full member
Activity: 980
Merit: 152
February 26, 2018, 03:22:53 PM
Adamlar uzun süredir olumsuz haberlerle piyasayı manipüle etmeye çalışıyorlardı, amaçlarının ne olduğu da ortaya çıkmış oldu. Şimdi piyasayı iyi bir yükselişle daha manipüle edilebilir bir şekle sokacaklardır. 
sr. member
Activity: 476
Merit: 257
February 26, 2018, 03:17:48 PM
Poloniex eski sahipleri için üzücü olsa da Poloniex için iyi bir adım olabilir. Geçen yazdan beri Amerikan hükümetini sıkıştırıyordu takip edenler bilir.
Bu nedenle el değiştirmiş olması muhtemel. Karlılık ile alakalı bir sıkıntı olacağını düşünmüyorum.

2017 yılı borsaların günlük hacim ortalamalarını ekleyeyim. Yeri belli olsun.

Yalnız bu grafikler doğruysa bana göre büyü sıkıntı.. Amerikan borsaları çekik borsaları karşısında ezilip kalmış meğersem gerçekten piyasayı çekikler yönetiyormuş.

günaydınnn iyi sabahlar Smiley bugun bile en yüksek hacimli sitelere bakın bitmex okex binance çin her yerde.

Tamam da eskiden exchangewar.info verilerine göre bu kadar büyük bir fark yoktu hatta Bittrex ve Poliniex ilk 3'te birbiriyle yarışıyordu. Çekikler farkı baya açmış.
jr. member
Activity: 154
Merit: 1
February 26, 2018, 02:50:11 PM
Poloniex eski sahipleri için üzücü olsa da Poloniex için iyi bir adım olabilir. Geçen yazdan beri Amerikan hükümetini sıkıştırıyordu takip edenler bilir.
Bu nedenle el değiştirmiş olması muhtemel. Karlılık ile alakalı bir sıkıntı olacağını düşünmüyorum.

Yalnız bu grafikler doğruysa bana göre büyü sıkıntı.. Amerikan borsaları çekik borsaları karşısında ezilip kalmış meğersem gerçekten piyasayı çekikler yönetiyormuş.

günaydınnn iyi sabahlar Smiley bugun bile en yüksek hacimli sitelere bakın bitmex okex binance çin her yerde.
sr. member
Activity: 476
Merit: 257
February 26, 2018, 02:47:51 PM

sr. member
Activity: 616
Merit: 259
February 26, 2018, 02:42:52 PM
Herkes binance ı övüyor kullanışlılık açısından ama ben poloniexi çok kullanışlı buluyorum. Ben hep mobil takıldığımdan olabilir. Ha dersenizki poloniexe en son ne zaman girdin ve kullandın inanın hatırlamıyorum. Havuzdan çektiğim ethereumu 66 günde hesaba yansıttıktan sonra bırakmıştım.
sr. member
Activity: 655
Merit: 258
February 26, 2018, 02:21:12 PM
Poloniex gene kullanırız ama Binance o kadar güzel ki hem uygulama ergonomisi hem web ergonomisi olarak. İnsanın diğer borsalara gidesi gelmiyor. Circle ile Polo eski günlerine dönmez belki ama geçtiğimiz aylarda parasını çekemeyenler, sorunlarına cevap alamayanlardan dolayı oluşan güven kaybı bir nebze giderilir.
sr. member
Activity: 968
February 26, 2018, 02:13:40 PM
Kullanıcı dostu olabilirlerse. Binance ve kuciondeki gibi oylama sistemi gelirse ve  fee leri düşürürlerse kullanıcı sayısını arttırabililer .
sr. member
Activity: 434
★YoBit.Net★ 1400+ Coins Exchange
February 26, 2018, 02:08:35 PM
Zaten ortada hacim diye bir şey kalmadı herkes bittrex ve binanceye kaydı. Ben poloniexi sadece btc transferindeki düşük feesi için kullanıyordum.
member
Activity: 378
Merit: 20
February 26, 2018, 02:04:17 PM
Yeni bir heyecan ve kan değişimi. Ataleti kırmak için birebir. Biz müşteriler için daha iyi olacaktır muhakkak.
sr. member
Activity: 826
Merit: 296
February 26, 2018, 02:02:06 PM
Polonix ile tanıdım kripto paralarını.Ama sonra kimlik onayı BTC forklarında vermedikleri coinler.Hep sorun çıkardı.Yeni coinleri de ekleme de başarısız oldu.Bakalım bu satışd da alan şirket tekrar eski günlerine getirebilecek mi polonix'i.Binance var iken pek sanmıyorum.Rakip olmayı başarırsa bundan karlı çıkan yatırımcılar olur.
Pages:
Jump to: