Pages:
Author

Topic: Poloniex sitesine erişilmiyor! - page 2. (Read 1946 times)

newbie
Activity: 6
Merit: 0
July 01, 2017, 07:08:30 AM
milleti galeyana getirmeyin çekim yaptım hiçbir sorun yok 20 dk transfer tamamlandı site çok daha hızlı çalışıyor eskiye göre bence herşey normal şuan.

Hanginiz doğru söylüyorsunuz? Biriniz sorun yaşadığını söylüyor sen de hiçbir sorun olmadığını söylüyorsun.  Huh

Çekim emirleri kesinlikle çalışmıyor onay için gönderilen link'de dahil. Umarım içerideki paraları kurtara biliriz sorun kısa süreli bile olsa poloniex an itibari ile güven vermiyor.  Angry
hero member
Activity: 896
Merit: 519
July 01, 2017, 07:04:50 AM
milleti galeyana getirmeyin çekim yaptım hiçbir sorun yok 20 dk transfer tamamlandı site çok daha hızlı çalışıyor eskiye göre bence herşey normal şuan.

Hanginiz doğru söylüyorsunuz? Biriniz sorun yaşadığını söylüyor sen de hiçbir sorun olmadığını söylüyorsun.  Huh
member
Activity: 103
Merit: 10
July 01, 2017, 07:01:25 AM
hero member
Activity: 1400
Merit: 569
July 01, 2017, 05:54:29 AM
Az önce tüm paramı transfer ettim. Orada bile bir sürü sıkıntı var, 2fa'yı doğru girdiğim halde 2-3 kere tekrar girdirmek istiyor. Withdraw taleplerinde gelen onay maillerinin hiç biri çalışmadı, doğal olarak bende tıklayamadım ama yinede işlemi onayladı. Şu onaylarda da sorun çıkmazsa, kurtulmuş olacağım. Altcoinleri bittrex'e çektim. Poloniex önyüz olarak bence daha kullanışlı ama stabil hale gelene kadar kullanmayı düşünmüyorum.
hero member
Activity: 686
Merit: 500
Sandblock - Customer satisfaction on blockchain
July 01, 2017, 05:28:47 AM
Serverlarındaki çoğunluklarından olabilir gibi geliyor . Fakat tomarlarla para kazanıyorda nasıl düzeltemiyorlar.
hero member
July 01, 2017, 05:04:48 AM
Sanırım pişman olmadan önce parayı çekmek daha mantıklı olacak gibi gözüküyor. Bu yakında yaşanlar hiç normal değiller.
member
Activity: 69
Merit: 10
July 01, 2017, 04:49:48 AM
Duzeldi şuan
jr. member
Activity: 46
Merit: 5
July 01, 2017, 04:41:38 AM
Benimde var bayağı altcoinlerim sitede. Umarım basit birşeydir. Paraların üzerine yatmak değil de , hacker saldırısı da olabilir bu durum. Umarım kısa zamanda düzelir.
hero member
July 01, 2017, 04:31:14 AM
Altcoinlerde olduğum için tek tek cüzdana çekmek istememiştim ama an itibariyle poloniex sitesine de erişilmiyor. Daha önce bu gibi bir hataya herhangi bir borsada denk geldiniz mi? Siteye bir daha ulaşılmaması durumunda, biz içindeki tüm paraların üzerine soğuk su mu içmiş olacağız? Paraların bir anda üzerine yatmak bu kadar mı kolay? Benim gibi içerde parası kalan kimler var?

Bu kadar panik olmamın sebebi aslında; reddit ve bitcointalk genel kısımda polo'dan son zamanlarda birçok kişinin muzdarip olmasıdır.

Pages:
Jump to: