Pages:
Author

Topic: Polskie scam projekty - page 2. (Read 347 times)

legendary
Activity: 952
Merit: 1367
January 04, 2022, 04:49:32 PM
#8
A co z tym projektem Zaorskiego do "przecieków", Big Short Bets? Żyje to czy rozeszło się po kościach jak zebrali ETH którego cena od tego czasu się podwoiła czy potroiła?
legendary
Activity: 2716
Merit: 1702
First 100% Liquid Stablecoin Backed by Gold
January 02, 2022, 08:14:49 PM
#7

Nie podoba mi sie ten link, nie tylko bo nie chodzi ale i z wygladu wiec postanowiłem pokopać i wygladana na to, że to chyba bezpośredni link do skamu właśnie i dla tego nie działa bo został w końcu zablokowany.

Tutaj kopia strony na WaybackMachine z 28 Grudnia 2021, czyli kilka dni temu:

https://web.archive.org/web/20211228213843/https://inv-proc.web.app/
legendary
Activity: 2716
Merit: 1702
First 100% Liquid Stablecoin Backed by Gold
December 30, 2021, 12:12:25 PM
#6
Blockchain Hotels...

Niestety link nie działa, wyglada na to, że strona usunięta.

Chciałem znaleźć ten polski skam o którym pisałem u góry, ale za nic w świecie nie mogę, wygląda, jakby wszystkie info znikło z netu. Nie mogę sobie przypomniec nazwy, ale były dwa i to bardzo znane na tamte czasy projekty, jeden był o odpadach, handel surowcami wtórnymi, mozna było inwestowac w sorzęty, śmieci, nawet wyciągnąłem z tego parę stówek, następny potęzny skam, to własnie ten Facebook killer, social media, które juz chodziło, później dodali rev share i inne cuda, oczywiscie na koniec exit skam, ale kręcili lody ze 3 lata i bardzo głośno o nich było, tysiące kont i dla tego, aż ciężko uwierzyć, że nic nie mogę wykopać.
member
Activity: 373
Merit: 37
December 29, 2021, 09:11:32 AM
#5
Blockchain Hotels którego spamem do białości mogłem was doprowadzić a z perspektywy czasu jak się nad tym zastanawiam to jeszcze twarz ich CEO podobna do twarzy  HashCard który też scamem się okazał

a tu scam który pokazywali w programie anity gargas /sprawa dla reportera  pokazuje się w YT w formie reklamy i Google dalej go nie usuwa

https://inv-proc.web.app/?gclid=CjwKCAiAiKuOBhBQEiwAId_sKwCL5wfz2qpSrd7UVKwx2aFj_OEt9FKvdfJW8GGKjpydSTzaJxiwjRoChcYQAvD_BwE

polecam obejrzeć filmik
legendary
Activity: 2716
Merit: 1702
First 100% Liquid Stablecoin Backed by Gold
December 28, 2021, 06:52:19 PM
#4
Liczyłem, że OP rozwinie temat o danym scamie i może jakiegoś nowicjusza lurkującego (choćby jednego) zdąży ostrzec.

fakt szkoda, że zniknął, bardzio dziękuje za wytłumaczenie @Malevolent.

a tak żeby kontynuować wątek mozna by powynieniać kilka polskich projektów krypto, które okazały sie skamem, ale tak na prawdę znam tylko jeden jak na razie, ktorego nazwy za żadne skarby świata nie moge sobie teraz przypomnieć, to była platforma social media z tokenem, blockchainem taki Facebook "killer" jak one wszystkie te projekty killery czegoś zginęły szybko same  Cheesy
legendary
Activity: 3472
Merit: 1721
December 02, 2021, 01:41:26 AM
#3
meritów to juz zupełnie nie rozumiem, ale mozna dawać, jak się chce, więc nie wnikam, pewnie był jakiś powód albo missclick  Wink

Liczyłem, że OP rozwinie temat o danym scamie i może jakiegoś nowicjusza lurkującego (choćby jednego) zdąży ostrzec.
legendary
Activity: 2716
Merit: 1702
First 100% Liquid Stablecoin Backed by Gold
November 29, 2021, 12:17:21 AM
#2
snip

Odgrzewam kotleta, bo i tak mało się dzieje na lokalu, a nie widziałem tego watku jakimś cudem, nie było mnie tu trochę.

Nie rozumię pytania, moze to przez tłumaczenie, ale jeżeli Twój znajomy miał jakiś problem, to czemu nie zapytasz o ten konkretny projekt, tylko chcesz rozmawiać ogólnie na temat skamów w Polsce?

PS

meritów to juz zupełnie nie rozumiem, ale mozna dawać, jak się chce, więc nie wnikam, pewnie był jakiś powód albo missclick  Wink
jr. member
Activity: 222
Merit: 4
October 23, 2021, 05:24:33 AM
#1
Cześć!
przepraszam, że źle piszę po polsku.  napisz przez tłumacza. Chcę zapytać polską grupę o lokalne scam projekty. które znasz i co oferują? mój kolega z Polski cierpiał z powodu nieznanego projektu inwestycyjnego w kryptowaluty. za wszelkie informacje o wszystkich fałszywych projektach będę bardzo wdzięczny
Pages:
Jump to: