Pages:
Author

Topic: ponzi site cryptodouble - page 2. (Read 3135 times)

newbie
Activity: 39
Merit: 0
January 10, 2015, 04:10:26 PM
#4
Καλησπέρα ,
Δεν νομίζω να κάνουν τίποτα τώρα που είναι αρχή ,μόλις μαζευτεί καλό μπακίρι μέσα τότε θα γίνει το μεγάλο ΜΠΑΜ!
hero member
Activity: 812
Merit: 1000
January 10, 2015, 12:57:09 PM
#3
πρεπει να λειτουργει λιγοτερο απο μηνα. σου στελνουν κατευθειαν σε δικο σου wallet.
ειναι πολυ απλο στη λειτουργια του
εδω δες τα κερδη μου μεχρι στιγμης, πολυ μικρα ποσα και θα τα ξαναβαζω μεχρι να κλεισει, για τον χαβαλε Grin




legendary
Activity: 910
Merit: 1000
January 10, 2015, 12:34:28 PM
#2
zoro1 ξέρεις πόσο καιρό λειτουργεί το σάιτ αυτό? Αν είναι σχετικά νέο νομίζω μας παίρνει για 2-3 χρήσεις...

βάζεις μόνο altcoins ή έχεις βάλει και btc? Όπως κατάλαβες με ενδιαφέρει  Smiley

το κακό είναι ότι έχω μόνο κάτι ψιλά σε mint & zeit που δεν αξίζει τον κόπο καν να ασχοληθεί κανείς και ψιλοφοβάμαι να σπρώξω bitcoins (ίσω κάποια μικροποσά για δοκιμή; )

Ά, επίσης η πληρωμή γίνεται κανονικά όπως λες αλλά πού γίνεται σε online Πορτοφόλι στο σάιτ τους ή απευθείας στο δικό σου (οπότε δεν χρειάζεται να κάνεις withdraw)?
hero member
Activity: 812
Merit: 1000
January 10, 2015, 03:40:07 AM
#1
http://cryptodouble.com/
παιδια αυτο το site βρωμαει απο χιλιομετρα για Ponzi (ψαχτε να δειτε πως λειτουργει το Ponzi)
ομως στην αρχη τουλαχιστον το ponzi δουλευει περιφημα αρκει να μην σε πιανει η απληστια!
βεβαια στο τελος παντα υπαρχουν αυτοι που κλαινε οποτε μεγαλη προσοχη στις οποιες "επενδυσεις".
η προσωπικη μου εμπειρια 2 βδομαδες τωρα που το παρακολουθω και "επενδυω" κατι παλιο-coins της πλακας
(που δεν με νοιαζει καθολου αν τα χασω)
ειναι οτι μεχρι τωρα πληρωνει στην ωρα του. το site ειναι εξαιρετικα σχεδιασμενο και λειτουργικο  και εχει ακομα και affiliate program.
το δικο μου ειναι
http://cryptodouble.com/?ref=Q8L3m
για οποιον θελει να το δοκιμασει.
μεγαλη ομως προσοχη και ξανατονιζω:
TO SITE ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΟΡΩΛΟΓΙΑΚΗ ΒΟΜΒΑ
καλη τυχη Smiley
Pages:
Jump to: