Pages:
Author

Topic: Porsche, Blockchain teknolojisini test etmeye başladı! - page 3. (Read 352 times)

full member
Activity: 230
Merit: 100
Blockchain teknolojisi yavaş yavaş insan hayatına girmeye başlıyor önümüzdeki senelerde bu tür haberleri çok duymaya başlıyacağız..büyük firmalar teknolojiden geri kalmamak için acele ediyorlar
member
Activity: 154
Merit: 16
blockchain teknoloji bakımından baya bir gelecek vaat ediyor. Ünlü firmalardan Porsche de paranın kokusunu almış olmalı ki bu adımda adı matarak bu piyasayadanda eksik kalmıyor darısı inşallah bütün büyük daşşaklı firmalara Smiley
jr. member
Activity: 364
Merit: 5
blockchain teknolojisinin çok farklı sektörlerde kullanılacağıyla ilgili haberler geliyor , otomotiv , kargo dağıtımı , bankacılık , sağlık sektörü vs . son zamanlarda otomotiv sektöründen de 2-3 haber geldi . bunlar gerçekten güzel şeyler , umarım kısa sürede sadece deneme olarak değil de , somut kullanımı ve faydaları ile ilgili de haberler gelir.
full member
Activity: 434
Merit: 111
Hydax Global Bounty Program
fordan sonra porsche den de böyle bir adım gelmesi güzel oldu, çoğu otomotiv firması bu işlerin içine girdi, bence güzel bir durum
newbie
Activity: 140
Merit: 0
Blockhain teknolojisi tüm büyük şirketlerin radarında  ileri de kullanım alanı genişleyecektir
full member
Activity: 546
yavaş yavaş tüm otomotiv şirketleri bu işe giriyor görünen o. bu da güzel bir gelişme aslında teknoloji firmalarının arge firmalarının yatırım yapması sevindirici bana göre.
hero member
Activity: 1064
Merit: 522
Proof-of-Stake Blockchain Network
Bence bir şirketin bitcoini ödeme sistemi olarak kabul etmesinden daha fazla katkı sağlar bu tip araştırmalara gidilmesi ve gerçek yükselişler ancak böyle gelir
jr. member
Activity: 80
Merit: 4
Sovryn - Brings DeFi to Bitcoin
Fordun ardından diğer otomobil şirketlerinden de bu tarz haberlerin gelmesi sevindirici umarım deneme aşamaları pozitif sonuçlanır bakarsınız 1 btc 1 porsche olur  Grin
full member
Activity: 434
Merit: 112
Galiba Porche dan sonra BMW de bu işe girdi. Rekabet halindeki şirketler de hızla bu işe girecektir. Bunun olması beni mutlu ediyor. Hak ettiği değeri kazanıyor artık
full member
Activity: 308
Porsche otomotiv endüstrisinde olduğu için bu haberi heyecanla bekliyorum
member
Activity: 154
Merit: 10
RepuX - Enterprise Blockchain Protocol
Çok garip bir şekilde artık bu tip haberleri gördüğümde eskisi kadar şaşırmıyorum sanki olması gerekenler sırasıyla oluyor gibi her gecen gün yeni şirketler araştırmaya gidiyor
hero member
Activity: 968
Merit: 624
Still a manic miner
Blockchain teknolojisinin farklı sektörlerde bu kadar etkili olsbileceği ve fark yaratabileceği Porsche gibi bir markanın dahi dikkatini çekmiş hatta test bile etmişler. Blokzincir teknolojisi tüm sektörlerde kullanılmaya başlanıyor.
newbie
Activity: 196
“Verileri daha hızlı ve güvenli bir şekilde aktarmak, şarj etmek, park etmek veya üçüncü parti bir teslim acentesi gibi araca geçici erişim verilmesi gereken konularda müşterilerimize daha fazla gönül rahatlığı sağlayabilmek için Blockchain teknolojisini kullanabiliriz. Yenilikçi teknolojiyi müşteri için doğrudan faydalar haline çeviriyoruz.”
böyle söyleyince diğer firmalar neden hala duruyor diye insan düşünmüyor değil..
newbie
Activity: 280
  Almanlar 2. Dünya savaşından beri sanayi devrimini büyütmekte geliştirmekte teknolojinin en üst seviyelerini kullanmaktan kaçınmamakta blockchain i kullanarak daha da geliştirmenin peşindeler normal olarak
sr. member
Activity: 548
Merit: 251
Her şirket bu teknolojiye adapte olmaya çalışıyor artık gelecekte kullanılacağı kesinleşti.. Bundan en çok faydayi btc, eth ve xrp sağlayacak.
jr. member
Activity: 252
Merit: 2
Barış Özcan'ın videosunda izlediğim kadarıyla blockchain teknolojisi devrim yaratabilecek bir devrim diye bahsetti ama ben henüz anlayamadım bu teknoloji neyden dolayı bu kadar iyi ve devletler de bunu kullaniyor.
full member
Activity: 350
EndChain - Complete Logistical Solution
Bence biraz geçbile kalmışlar bizden bi 10 sene önce başlamaları lazımdı Cheesy  bizimde yavaş yavaş test etmemiz gerekiyor sadece tübütakla olmaz bu işler.
member
Activity: 238
Merit: 10
Oooo gerçekten çok büyük bir gelişme bu dünya çapında çok büyük ses getireceğini düşünüyorum. Zaten blockchain gibi bir teknolojiyi her sektörde kullanmamız lazım. Herkese büyük avantaj sağlayacaktır bu tarz olaylar.
sr. member
Activity: 2030
Merit: 402
Play Bitcoin PVP Prediction Game
Blockchain teknolojisinin potansiyeli gitgide daha çok mecranın dikkatini çekmeye başladı.Nasıl oluyorsa bizim ülkemiz bu işi bir türlü ciddiye almıyor.Aslında şaşırmamak lazım malesef teknoloji konusunda hep geriden geliyoruz çünkü.
sr. member
Activity: 672
Merit: 253
Blockchain bir devrimdir diyenlere abartılı tanımlamalar yaptığı şeklinde eleştiri geliyor  bazen ama blockchain kullanılan sistemler ile  en basitinden  güvenlik veri depolama ve bunların analizi vs.  şeklinde  her konuda ilerlemeyi hızlandıran adımlar atılıyor. Porche şirketinin blockchain kervanına katılması iyi haber.

Pages:
Jump to: