Pages:
Author

Topic: potrzebny nowy moderator - page 2. (Read 362 times)

legendary
Activity: 2156
Merit: 1622
December 25, 2023, 04:11:52 AM
#9
Minął ponad tydzień. Na chwilę obecną mamy dwóch kandydatów. Zaczynam więc głosowanie i zapraszam do wzięcia udziału.
full member
Activity: 211
Merit: 105
Dr WHO on disney+
December 21, 2023, 12:21:04 PM
#8
miło byłoby abyśmy już mieli "naszego" moderatora.

Jestem za każdym kto by chciał się podjąć tej roli.
legendary
Activity: 2744
Merit: 1708
First 100% Liquid Stablecoin Backed by Gold
December 14, 2023, 09:09:51 PM
#7
A jak to wygląda na altcointalk? Podejrzewam, że tu to będzie wyglądać podobnie

jestem zarejestrowany od dawna i jak jeszcze forum było w powijakach to działałem tam trochę żeby pomóc je rozruszać

podczas którejś rozmowy admin po prostu zaproponował mi objęcie kilku lokalnych sekcji wiec sie zgodziłem

z biegiem czasu oddałem lokale w których nie byłem biegły w mowie i pisowni, kiedy pojawili się chętni żeby się tym zająć

legendary
Activity: 2156
Merit: 1622
December 13, 2023, 03:28:47 AM
#6
kolejne pytanie czy nie ma innych kandydatów z większym poparciem?

może najpierw niech każdy wystawi swoją kandydaturę, przegłosujemy wstępnie i będzie jasność

Ktoś jeszcze chętny i może? Myślę by zostawić ten wątek na tydzień, by każdy, kto chce zdążył się zgłosić a następnie otworzę w nim ankietę, gdzie wszyscy będą mogli głosować na swojego kandydata. Nie wiem tylko jeszcze jak uniknąc przypadku, w którym każdy zagłosuje na siebie Smiley dżentelmeńska umowa nam wystarczy ?Smiley

Mogę aplikować, chętnie pomogę posprzątać, tylko pytanie jak to zrobić (bo nie wiem), nigdy się tym nie interesowałem?

A jak to wygląda na altcointalk? Podejrzewam, że tu to będzie wyglądać podobnie
legendary
Activity: 2744
Merit: 1708
First 100% Liquid Stablecoin Backed by Gold
December 12, 2023, 03:56:18 PM
#5
nie chciałbym pełnić funkcji moderatora na naszym boisku, ale chętnie widziałbym wwzsocki'ego w tej roli Smiley
Myślę, że to dobry kandydat...

Mogę aplikować, chętnie pomogę posprzątać, tylko pytanie jak to zrobić (bo nie wiem), nigdy się tym nie interesowałem?

kolejne pytanie czy nie ma innych kandydatów z większym poparciem?

może najpierw niech każdy wystawi swoją kandydaturę, przegłosujemy wstępnie i będzie jasność
legendary
Activity: 2156
Merit: 1622
December 12, 2023, 03:52:21 PM
#4
nie chciałbym pełnić funkcji moderatora na naszym boisku, ale chętnie widziałbym wwzsocki'ego w tej roli Smiley

Myślę, że to dobry kandydat. Z tego, co czytam, to ma doświadczenie na altcointalk, pełniąc tam tę funkcję od lat na kilku boardach. Osobiście, jak nikt inny chętny nie będzie, to prawdopodobnie dopiero po nowym roku będę miał więcej czasu, by aplikować. A pawel7777, nie chciałbyś?
member
Activity: 373
Merit: 37
December 12, 2023, 02:17:57 PM
#3
Czy ci co czują się na siłach  pod względem technicznym i czasowym mogliby taki fakt zgłosić

    Dla zmotywowania zachęcę wiecznym uwiecznieniem na łamach tego forum jako Moderator/Admin - prestiż i powód do dumy (osłodzi brzemię obowiązków) a kiedy BTC będzie 1 mln $ I więcej to mogę się pokusić o stwierdzenie że Polski lokal będzie oblegany

 
legendary
Activity: 3122
Merit: 7618
Cashback 15%
December 12, 2023, 05:37:44 AM
#2
myślę, że mówisz w imieniu nas wszystkich tutaj i mogłem również zobaczyć punkty wymienione w wątkach, o których wspomniałeś w ciągu ostatnich kilku dni.
ponieważ brak mi czasu, nie chciałbym pełnić funkcji moderatora na naszym boisku, ale chętnie widziałbym wwzsocki'ego w tej roli Smiley
legendary
Activity: 2156
Merit: 1622
December 12, 2023, 04:15:31 AM
#1
Malevolent, nasz obecny moderator, jest offline od 9 miesięcy. Robił świetną robotę, ale taka długa nieobecność to zdecydowanie za długo. Brak merit source to jeden problem, ale brak moderacji wpływa na jakość polskiej sekcji znacznie bardziej, bo zauważam, że często robi nam się śmietnik. Np. w wątku, który mówi o tym, jak duża jest liczba 2^256, mówimy od 16 postów o ataku zero-value, co zdecydowanie zasługuje na osobny wątek, ale nie ma komu tego wydzielić i przenieść. W wątku o sygnaturkach mówimy o tym, jak można używać kasyn do miksowania bitcoinów. W wątku o cenie bitcoina mówimy o ETFie a wątek o ETFie leży obok i jest mało używany. Przykładów takich jest wiele, a odpowiednie wydzielanie dyskusji do osobnych wątków zwiększałoby jakość rozmowy i przejrzystość forum. Malevolent dbał o to, jak również robił to na prośbę. To normalne, że czasem ktoś nawiąże do czegoś, a ktoś inny podłapie temat w wątku, który tego nie dotyczy. Rolą moderacji jest to, by robić porządek.
Poza porządkami jesteśmy jeszcze wystawieni na spam i reklamy scamów. Dziwne, że jeszcze nas to nie zalało.
Proponuję wytypować kogoś, kto zaaplikuje o tymczasowego moderatora, który będzie zastępstwem do czasu powrotu Malevolenta, lub nawet dłużej, jak się sprawdzi. Jest ktoś chętny?
Pages:
Jump to: