Pages:
Author

Topic: Pow Token Dağıtımları Başladı! - page 2. (Read 358 times)

full member
Activity: 1386
Merit: 116
December 17, 2018, 04:22:41 AM
Merhaba arkadaşlar,

Powtokeni erc20 cüzdanlarımıza mı çekeceğiz ? Yani ben mew cüzdan adresimi yazdım ama adres hatası gibi bir uyarı verdi.Tam olarak nasıl yapacağımızı biri adım adım açıklayabilir mi ?

Şimdiden teşekkürler.
jr. member
Activity: 195
Merit: 1
December 17, 2018, 04:04:45 AM
Bu arada bilgilendirme için tşkler. Bazı arkadaşlar token değersiz olduğu için küçümseyebilir ancak gelecekte piyasa düzeldiğinde (Mart Nisan gibi) belki bir işimize yarar.
jr. member
Activity: 195
December 17, 2018, 04:03:29 AM
Coinbase ile bağlanmaya çalışıyorum, hesaba direkt bağlanıyor. Twitter askıya alındı. Redditle deniyorum. Başka bir uyarı veriyor. Geriye facebook kaldı.
jr. member
Activity: 378
December 17, 2018, 03:30:16 AM
Biz çekene kadar twitter hesabımız uçtu...  Grin

Böyle şeylerde sosyal hesaplarla bağlantı yapmanın çok sağlıklı olmadığını öğrenmiş olduk.
member
Activity: 1260
Merit: 43
December 16, 2018, 06:40:42 PM
Bilgilendirme icin tesekkurler hocam. Zamanında 676k civarı pow kasmısız ama nasıl yaptığım hakkında en ufak bir fikrim bile yok. Kendi sitesine göre bu rakam suan 2 dolar civarı ediyormus ama belki günün birinde değerlenir umuduyla sayende cüzdana çekim emri verdik..
full member
Activity: 980
Merit: 152
December 16, 2018, 02:08:37 PM
Powtoken geçen yıl havadan token dağıtımları yapmıştı, bu hafta kazanılan tokenleri cüzdanınıza çekilmesine izin vermeye başladı. Her gün yalnızca bir milyon token çekmenize izin veriyor. Powtoken nedir, ne değildir tartışmalarına girmeden haberdar edeyim istedim. Token şu anda değersizden de öte bir durumda, ilerde de değerlenme ihtimali çok düşük. Fakat cüzdanınıza çekerken herhangi bir transfer ücreti cebinizden çıkmıyor. Transfer ücretini Powtoken bakiyenizden düşüyor.

Nasıl alacağınıza gelirsek, ilk önce Metamask cüzdan indirip yeni bir hesap açın, daha sonra cüzdan hesabınıza giriş yapın, bu aşamadan sonra https://powtoken.com/dashboard sitesine girip "withraw" a tıklıyoruz, son aşamada da gönderilecek miktarı noktasız olarak, örneğin bir milyon token göndereceksek "1000000" şeklinde yazıp, onaylıyoruz.
Pages:
Jump to: