Pages:
Author

Topic: [Pre-Ann][CNGO] CoinGO - Ön Bilgi - Hedefler - Yatırım - page 3. (Read 3874 times)

hero member
Activity: 728
Merit: 501
Takip ettiğim kadarıyla mstfprcn bu konulardan iyi anlayan biri forumdada üyelerin çok güvendiği isimler arasında yer alıyor onu proje içerisine dahil edebilirseniz çok iyi olur sizin açınızdan
full member
Activity: 182
Merit: 104
Şimdi ben bir kendimce iyi bir ico yatırımcısıyım,

bir icoya yatırım yapmadan inini inciğini araştırırım tabiri caizse,

öncelikli olarak takımı incelerim, facebook,instagram, linkedin profillerine kadar,

escrow varsa projede escrowun yaşına bile bakarım, adam ölüp giderse yanmasın diye coinler Smiley

sonra projenin somutluğuna bakarım, bu bağlamda bir ofis ve muhatap olunacak kişi güven tesis eder.

Sonrasıda zaten tammaen reklam, sylon gibi bir adamı bounty yönetimine getirmek bile mesela imza kampanyasına binlerce adam çeker,

çeviri ve bounty kısmını güzel organize edip globale yayılabilirse, çok güzel yerlere gelinebilir.

takipteyiz.

Merhaba. Sizi ekipte görmek çok isteriz. Slack grubuna bekliyorum sizi.
hero member
Activity: 700
Merit: 553
Şimdi ben bir kendimce iyi bir ico yatırımcısıyım,

bir icoya yatırım yapmadan inini inciğini araştırırım tabiri caizse,

öncelikli olarak takımı incelerim, facebook,instagram, linkedin profillerine kadar,

escrow varsa projede escrowun yaşına bile bakarım, adam ölüp giderse yanmasın diye coinler Smiley

sonra projenin somutluğuna bakarım, bu bağlamda bir ofis ve muhatap olunacak kişi güven tesis eder.

Sonrasıda zaten tammaen reklam, sylon gibi bir adamı bounty yönetimine getirmek bile mesela imza kampanyasına binlerce adam çeker,

çeviri ve bounty kısmını güzel organize edip globale yayılabilirse, çok güzel yerlere gelinebilir.

takipteyiz.
full member
slaka üye olduk baktık kimse yoj.
Slack te konuşuyoruz bu durumu denildi ama konuşlan bişeyde yoktu.

24 saat güncel konuşamıyoruz tabi ki. Sorularınız varsa cevaplıyoruz hepsini

Başarılar güzel olmuş, .psd files'in son kısmını anlayamadım?
%40 şirket :12 eth nedir?

12 ETH karşılığında proje gelirlerinin %40 ına ortak oluyorsunuz. %10 alırsanız aynı şekilde.
Eğer 12 ETH Toplanırsa ICO yu başlatmamız için yeterli kaynağı elde etmiş olacağız.
legendary
Activity: 1218
Merit: 1291

Başarılar güzel olmuş, .psd files'in son kısmını anlayamadım?
%40 şirket :12 eth nedir?
full member

sr. member
Activity: 434
Merit: 250
★YoBit.Net★ 1400+ Coins Exchange
 Öncelikle Tebrikler güzel proje
Tanıtım anında birkaç youtuber ile anlaşma yapıp tanıtım yaptırabilirsiniz.Özellikle büyük kitleli youtuberlardan ama onlarda ne kadar ücret isterler kim bilir !
full member
Activity: 210
Merit: 100
full member
Activity: 308
İco şeklinde global forumda olmasa bile localde ico başlıklarının açıldığı yerde başlığı açılsa daha fazla ilgi görür sanki. Yapılabilir mi bilmiyorum ama imza, sosyal medya bountysi vs. olabilir. Yani normal ico gibi kiminden 10 dolar kiminden 1000 dolar toplamak yerine belli bir minimum miktarla az kişinin ortak olabileceği bir şey tasarlanıyor galiba.
hero member
Activity: 756
Merit: 500
pokemon go kadar ilgi çekerse bu projeyi kimse tutamaz. böyle bi projenin türklerin aklına gelmesi aşırı güzel. umarım beklediğiniz başarıyı yakalarsınız.
full member
Activity: 448
Merit: 107
Düşünüyorum da aynı pokemon oyunu gibi olacak. Millet sokaklarda coin avına çıkacak  Cheesy Sonra bi reklam bi popülerlik derken yayılır gider..

Güzel proje  Cheesy

legendary
Activity: 1036
Merit: 1000
Başarılar diliyorum,umarım bu proje biz Türkler için tek olmaz.Sadece yabancı icoları görmek gerçekten üzüntü verici eminim piyasadaki pek çok icodan daha iyisini yapabilecek gençlerimiz yeteneklerimiz var.
legendary
Activity: 1484
Merit: 1000
güzel proje olmuş elinize sağlık. türkler olarak böyle projeleri desteklemeliyiz
istikbal böle projelerdedir
full member
hayırlı olsun. şimd mimimum yatırım miktarı 3eth mi?

Slack te konuşuyoruz bu durumu
full member
Activity: 210
hayırlı olsun. şimd mimimum yatırım miktarı 3eth mi?
Pages:
Jump to: