Pages:
Author

Topic: Pregatiti-va de marea explozie BITCOIN - page 3. (Read 11217 times)

full member
Activity: 158
Merit: 100
xxx
March 01, 2017, 08:45:51 AM
#23
Intr-o saptamana si cateva zile vom afla cum se duce BTC , pentru ca sunt 2 variante , ori bubuie , ori revine la aproximativ 1000.
Concluzia e ca cine investeste acum ori are mult de castigat , ori relativ putin de pierdut .
In cazul unei cresteri , nu e recomandat sa ai Altcoins, pentru ca pretul acestora scade odata cu cresterea btc.
sr. member
Activity: 742
Merit: 252
January 31, 2017, 09:15:26 PM
#22
Este doar o mica parte din poveste, dar apreciez intentia ta Smiley .
Pot spune ca-s norocos, intr-adevar... dupa ce am dat "bumul" am inceput sa exersez cu BTC... Am incercat sa fac multe chestii interesante, dar nu mi-au iesit toate. Smiley)

In urma incursiunii tale in lumea Bitcoinului ai inceput sa minezi?
Nu.
Am incercat cu un bitcoin-dice, dar dupa cateva saptamani a fost spart.. Eu cred defapt ca cei de la firma de webdesign au facut o smecherie, dar asta e, nu am pierdut prea mult; Mai mult am castigat.
O parte din btc i-am investit in DOGE, ETH si ETC. Astept sa urce Smiley)

Nu stiu ce viitor au DOGE si ETC, dar ai putea sa scoti la un moment dat banii si sa ii pui in Zcash si Monero. Sa ai in final o treime in Monero, o treime in ETH si ultima in Zcash. Toate au potential. In orice caz succes cu monedele  Cheesy

DOGE a mai facut vreun progres? Ceva tehnologie noua?
ETH si ETC sincer nu stiu ce asteptari mai ai de la ele...

ETH și Etc au volum de 1000 btc + pe poloniex in acest moment
full member
Activity: 194
Merit: 108
January 24, 2017, 08:57:37 AM
#21
a okay. în capul meu era deja cu totul altceva. formule de securizare, randomizare, overcomplicated stuff
sr. member
Activity: 478
Merit: 285
Crypto Way is the only Way!
January 23, 2017, 02:34:01 PM
#20
bitcoin-dice, dar dupa cateva saptamani a fost spart..
What is this bitcoin-dice you talk about ?
Joc de zaruri pe Bitcoin.
Ceva de genu https://www.satoshidice.com/
full member
Activity: 194
Merit: 108
January 23, 2017, 11:31:59 AM
#19
bitcoin-dice, dar dupa cateva saptamani a fost spart..
What is this bitcoin-dice you talk about ?
sr. member
Activity: 478
Merit: 285
Crypto Way is the only Way!
January 17, 2017, 05:38:04 PM
#18
Este doar o mica parte din poveste, dar apreciez intentia ta Smiley .
Pot spune ca-s norocos, intr-adevar... dupa ce am dat "bumul" am inceput sa exersez cu BTC... Am incercat sa fac multe chestii interesante, dar nu mi-au iesit toate. Smiley)

In urma incursiunii tale in lumea Bitcoinului ai inceput sa minezi?
Nu.
Am incercat cu un bitcoin-dice, dar dupa cateva saptamani a fost spart.. Eu cred defapt ca cei de la firma de webdesign au facut o smecherie, dar asta e, nu am pierdut prea mult; Mai mult am castigat.
O parte din btc i-am investit in DOGE, ETH si ETC. Astept sa urce Smiley)

Nu stiu ce viitor au DOGE si ETC, dar ai putea sa scoti la un moment dat banii si sa ii pui in Zcash si Monero. Sa ai in final o treime in Monero, o treime in ETH si ultima in Zcash. Toate au potential. In orice caz succes cu monedele  Cheesy

DOGE a mai facut vreun progres? Ceva tehnologie noua?
ETH si ETC sincer nu stiu ce asteptari mai ai de la ele...
sr. member
Activity: 417
Merit: 252
January 17, 2017, 02:55:15 PM
#17
Este doar o mica parte din poveste, dar apreciez intentia ta Smiley .
Pot spune ca-s norocos, intr-adevar... dupa ce am dat "bumul" am inceput sa exersez cu BTC... Am incercat sa fac multe chestii interesante, dar nu mi-au iesit toate. Smiley)

In urma incursiunii tale in lumea Bitcoinului ai inceput sa minezi?
Nu.
Am incercat cu un bitcoin-dice, dar dupa cateva saptamani a fost spart.. Eu cred defapt ca cei de la firma de webdesign au facut o smecherie, dar asta e, nu am pierdut prea mult; Mai mult am castigat.
O parte din btc i-am investit in DOGE, ETH si ETC. Astept sa urce Smiley)

Nu stiu ce viitor au DOGE si ETC, dar ai putea sa scoti la un moment dat banii si sa ii pui in Zcash si Monero. Sa ai in final o treime in Monero, o treime in ETH si ultima in Zcash. Toate au potential. In orice caz succes cu monedele  Cheesy
HrN
sr. member
Activity: 339
Merit: 250
January 17, 2017, 09:15:15 AM
#16
Este doar o mica parte din poveste, dar apreciez intentia ta Smiley .
Pot spune ca-s norocos, intr-adevar... dupa ce am dat "bumul" am inceput sa exersez cu BTC... Am incercat sa fac multe chestii interesante, dar nu mi-au iesit toate. Smiley)

In urma incursiunii tale in lumea Bitcoinului ai inceput sa minezi?
Nu.
Am incercat cu un bitcoin-dice, dar dupa cateva saptamani a fost spart.. Eu cred defapt ca cei de la firma de webdesign au facut o smecherie, dar asta e, nu am pierdut prea mult; Mai mult am castigat.
O parte din btc i-am investit in DOGE, ETH si ETC. Astept sa urce Smiley)
sr. member
Activity: 417
Merit: 252
January 17, 2017, 05:20:28 AM
#15
Este doar o mica parte din poveste, dar apreciez intentia ta Smiley .
Pot spune ca-s norocos, intr-adevar... dupa ce am dat "bumul" am inceput sa exersez cu BTC... Am incercat sa fac multe chestii interesante, dar nu mi-au iesit toate. Smiley)

In urma incursiunii tale in lumea Bitcoinului ai inceput sa minezi?
full member
Activity: 194
Merit: 108
January 16, 2017, 05:56:39 PM
#14
Este doar o mica parte din poveste, dar apreciez intentia ta Smiley .
Pot spune ca-s norocos, intr-adevar... dupa ce am dat "bumul" am inceput sa exersez cu BTC... Am incercat sa fac multe chestii interesante, dar nu mi-au iesit toate. Smiley)
păi scrie partea a doua. ffs, fă trilogie
HrN
sr. member
Activity: 339
Merit: 250
January 16, 2017, 05:03:06 PM
#13
Este doar o mica parte din poveste, dar apreciez intentia ta Smiley .
Pot spune ca-s norocos, intr-adevar... dupa ce am dat "bumul" am inceput sa exersez cu BTC... Am incercat sa fac multe chestii interesante, dar nu mi-au iesit toate. Smiley)
HrN
sr. member
Activity: 339
Merit: 250
January 16, 2017, 04:48:14 PM
#12
Nu sunt un as al calculelor, dar prevad un bum al bitcoinului.
Investitia mea din 2011 de doar 450$  a devenit acum 3 ani, in Decembrie 2013...
Putem să ne folosim de povestea ta pe site? Mersi fain, aș vrea să o public la rubrica jurnal de bitcoman
Ok]
Ma dai la TV? Smiley)
Astept si eu link Tongue

Am scris astăzi articolul, o să-i dau publish mâine. Te uiți? Tongue
aaa da..
tare Smiley))
full member
Activity: 194
Merit: 108
January 16, 2017, 03:55:12 PM
#11
Super, o să scriu lunea viitoare, când avem câte un articol cu Jurnal de bitcoman. Am primit tot felul de povești foarte faine, de obicei le și edităm puțin pe ici pe colo. Dar astea despre baftă îmi plac cel mai mult. Mă fac așa să mi se întindă gura spre urechi.

Ca să nu zici că nu am învățat nimic din ce ne-ai povestit
https://goanadupabitcoin.ro/stiri-bitcoin/stocare-de-valori.html
full member
Activity: 194
Merit: 108
January 15, 2017, 05:58:20 PM
#10
Nu sunt un as al calculelor, dar prevad un bum al bitcoinului.
Investitia mea din 2011 de doar 450$  a devenit acum 3 ani, in Decembrie 2013...
Putem să ne folosim de povestea ta pe site? Mersi fain, aș vrea să o public la rubrica jurnal de bitcoman
Ok]
Ma dai la TV? Smiley)
Astept si eu link Tongue

Am scris astăzi articolul, o să-i dau publish mâine. Te uiți? Tongue
full member
Activity: 194
Merit: 108
January 09, 2017, 04:57:47 AM
#9
Super, o să scriu lunea viitoare, când avem câte un articol cu Jurnal de bitcoman. Am primit tot felul de povești foarte faine, de obicei le și edităm puțin pe ici pe colo. Dar astea despre baftă îmi plac cel mai mult. Mă fac așa să mi se întindă gura spre urechi.
HrN
sr. member
Activity: 339
Merit: 250
January 08, 2017, 04:39:37 PM
#8
Nu sunt un as al calculelor, dar prevad un bum al bitcoinului.
Investitia mea din 2011 de doar 450$  a devenit acum 3 ani, in Decembrie 2013...
Putem să ne folosim de povestea ta pe site? Mersi fain, aș vrea să o public la rubrica jurnal de bitcoman
Ok]
Ma dai la TV? Smiley)
Astept si eu link Tongue
full member
Activity: 194
Merit: 108
January 08, 2017, 01:05:12 PM
#7
Nu sunt un as al calculelor, dar prevad un bum al bitcoinului.
Investitia mea din 2011 de doar 450$  a devenit acum 3 ani, in Decembrie 2013...
Putem să ne folosim de povestea ta pe site? Mersi fain, aș vrea să o public la rubrica jurnal de bitcoman
full member
Activity: 194
Merit: 108
January 07, 2017, 10:03:58 AM
#6
Super! Norocul ca norocul, dar e și meritul tău până la urmă. Și eu auzisem de bitcoin cu mult înainte de bulă. Doar că am aflat că e o monedă ”pentru programatori”, că trebuie să rezolvi niște algoritmi matematici și m-am dezumflat, nici nu am stat să sap mai adânc. Abia după MT. Gox am aflat că de fapt algoritmii ăia îi rezolvă calculatorul (ca să vezi, ce am auzit și ce am priceput atunci pe moment) și că tot procesul e mai simplu decât mi-am închipuit la vremea respectivă.

legendary
Activity: 977
Merit: 1011
December 28, 2016, 02:06:00 AM
#5
Fiecare poate sa spuna ce doreste, evident! Totusi exista posibilitatea ca pretul BTC-ului sa urce si mai mult. Trendul este ascendent.
newbie
Activity: 59
Merit: 0
December 28, 2016, 12:58:51 AM
#4
Te bazezi pe ceva? Si eu pot sa spun ca e posibil sa ajunga la $430!
Pages:
Jump to: