Pages:
Author

Topic: Preporucite mi neki dobar EOS wallet - page 2. (Read 484 times)

legendary
Activity: 2730
Merit: 7065
Farewell, Leo. You will be missed!
December 01, 2018, 07:05:44 PM
#8
Ako sam dobro video na EOS sajtu, oni nemaju svoj zvanicni wallet.
Na Binance sad ne smem, mislim da su blokirali Srbiju, pa mogu ostati bez tokena.
GymRewards je token zbog koga sam pokrenuo ovu temu, ali nije mi on najvazniji. Njegova vrednost je trenutno bliska nuli Roll Eyes Najvazniji mi je Drop (Dropil). Ovo sto imam u ostalim coinima bi jedva pokrilo regularnu cenu Ledgera Sad
Bacicu pogled na Infinito wallet, hvala na sugestiji.
Ako se dobro sjećam predlagao si bio neki wallet koji je trebao da izađe proši mjesec i koji je trebao biti besplatan, šta je s njiim, imali nešto od toga?
full member
Activity: 588
Merit: 103
December 01, 2018, 06:41:08 PM
#7
Ako sam dobro video na EOS sajtu, oni nemaju svoj zvanicni wallet.
Na Binance sad ne smem, mislim da su blokirali Srbiju, pa mogu ostati bez tokena.
GymRewards je token zbog koga sam pokrenuo ovu temu, ali nije mi on najvazniji. Njegova vrednost je trenutno bliska nuli Roll Eyes Najvazniji mi je Drop (Dropil). Ovo sto imam u ostalim coinima bi jedva pokrilo regularnu cenu Ledgera Sad
Bacicu pogled na Infinito wallet, hvala na sugestiji.
legendary
Activity: 2730
Merit: 7065
Farewell, Leo. You will be missed!
December 01, 2018, 05:59:22 PM
#6
Ako smijem saznat, koji su to tekeni tebi vazni a nema ih na ledgeru?
Mislim da je u pitanju Gym Rewards, nekoliko korisnika ga je spominjalo prije par nedeljla, mislim da je upravo Dzeronimo bio spominjao Gym Rewards.
member
Activity: 392
Merit: 54
December 01, 2018, 05:37:32 PM
#5
U jednoj bounty kampanji sam dobio ERC-20 tokene, ali ih sada konvertuju u EOS bazirane. Do sada nisam koristio EOS, pa mi treba preporuka za neki pristojan EOS wallet. Ne treba mi cold wallet nego nesto jednostavno, kao MEW.
Infinito wallet. Do nedavno su ljudima davali besplatne Eos accounte. Me znam je li to i dalje u tijeku, no wallet je dobar, cesto se updatea i podrzava vise blockchaina, cak i Cardano.
hero member
Activity: 1652
Merit: 583
xUSD - The PRIVATE stable coin - Haven Protocol
December 01, 2018, 05:07:56 PM
#4
Drzao sam ih na binance-u jer su airdoppali IQ, DAC, EON i jos neke
Pa ga vratio na Ledger
Nisam produbio istragu njihovog sluzbenog walleta, jer, iskreno, malo mi bilo komplicirano kad su se micali sa erc20 na svoj blockchain, i tu sam bio na binance prebacio jer su i taj support imali

Ako smijem saznat, koji su to tekeni tebi vazni a nema ih na ledgeru?
full member
Activity: 588
Merit: 103
December 01, 2018, 04:17:16 PM
#3
Nemam nikakav hardverski novcanik. Znam da je za Black Friday bila lepa promocija, ali on ne podrzava neke od meni vaznih tokena, pa nisam kupio.
hero member
Activity: 1652
Merit: 583
xUSD - The PRIVATE stable coin - Haven Protocol
December 01, 2018, 03:56:05 PM
#2
imas Ledger?
full member
Activity: 588
Merit: 103
December 01, 2018, 03:47:18 PM
#1
U jednoj bounty kampanji sam dobio ERC-20 tokene, ali ih sada konvertuju u EOS bazirane. Do sada nisam koristio EOS, pa mi treba preporuka za neki pristojan EOS wallet. Ne treba mi cold wallet nego nesto jednostavno, kao MEW.
Pages:
Jump to: