Pages:
Author

Topic: Preuredjenje i nove sekcije na lokal forumu? - page 6. (Read 1358 times)

legendary
Activity: 2128
Merit: 1140
Nil Satis Nisi Optimum
Sigurno neću biti u strahu od strašnih moderatora i neću lako odustati i neću biti pesimista da se nikada ništa neće srediti Smiley

Postavio sam isto pitanje u Meti na engleskom i poslao sam poruku Cyrusu, ali neću tu stati i ako ne dobijem odgovor onda ću pisati i gosn theymosu i ostalima ako treba.

slazem se, ja sam dodao u temi na engleskom i mogucnost da nam neki mod dva puta godisnje malo preuredi forum prema novonastalim okolnostima, to mi se cini kao najbolja varijanta, ne mora da bude stalno tu, ali prolece/jesen napravi spremanje, doda neki board i slicno, i to se cini dovoljno, stalni moderator bi mogao da napravi i probleme Smiley
legendary
Activity: 2128
Merit: 6871
Sigurno neću biti u strahu od strašnih moderatora i neću lako odustati i neću biti pesimista da se nikada ništa neće srediti Smiley

Postavio sam isto pitanje u Meti na engleskom i poslao sam poruku Cyrusu, ali neću tu stati i ako ne dobijem odgovor onda ću pisati i gosn theymosu i ostalima ako treba.

Pogledajmo kako drugi,koji nisu ništa mnogo bolji, mogu imati:




legendary
Activity: 1694
Merit: 5882
Znate li kome se možemo obratiti na forumu za sredjivanje i preuredjenje sekcija kao i dodavanje novih?
Sudeci kako to ovdje funkcionira, Upravi za vodovod i kanalizaciju, sto bi rekli kod nas.


Ranije sam mislio da to može i lokal moderator da radi, ali sam dobio demant od nekoga.
Koliko se sjecam Halab je tamo na onoj temi rekao da cak i kad imas svog moda, on mora poslati zahtjev pa se onda ceka i po par mjeseci  dok se ne odobri, a bez moda mislim da su nam sanse nikakve. Steta sto to nije odradjeno dok smo jos imali moda kao u drugim lokalnim boardovima koji imaju hrpu sekcija.

Kad se treba banati, onda nema problema, tu su ekspeditivni, a kad treba nesto sto ce zapravo pomoci, birokracija je gora nego u Hrvatskoj.
legendary
Activity: 2394
Merit: 1198
globalni mod bi morao moci, ali valjda postoji neko i ispod njega da moze? i bez toga da imamo lokalnog moderatora, a valjda je i to moguce, mada malo verovatno
mozda da napravimo temu u meti, pa svako malo pisemo kako treba, i mozda bi upalilo, mada je i to na dugackom stapu

Ja stvarno mislim da nema svrhe jer nas nitko neće "čuti". Ali ako se nekome da, neka napiše. Svakako ću podržati. Ali stvarno mislim da nema ništa od toga. Jedino nam se može dogoditi da neki global mod dođe i napravi "reda" kao što su prije znali raditi kad su bez veze prebacivali postove jer ne razumiju hrvatski.
legendary
Activity: 2128
Merit: 1140
Nil Satis Nisi Optimum
Ako misliš na našu hrvatsku sekciju, mislim da je to već nekoliko puta pokušavano ali bez uspjeha. Ali mislim da bi lokalni moderator to trebao moći napraviti. Primjerice da imamo moderatora u našoj sekciji, mislim da bi on mogao napraviti novu podsekciju i prebacivati postove između različitih podsekcija.

Globalni mod bi to trebao moci napraviti, tipa mprep, no on je bitanga i njemu se nista neda.
Osim sto bumpa svoje "services" nisam bas vidio da nesto pametno pise ili radi. Tako da good luck. Idi spammaj da trebamo likalnog moda Cheesy

globalni mod bi morao moci, ali valjda postoji neko i ispod njega da moze? i bez toga da imamo lokalnog moderatora, a valjda je i to moguce, mada malo verovatno
mozda da napravimo temu u meti, pa svako malo pisemo kako treba, i mozda bi upalilo, mada je i to na dugackom stapu
hero member
Activity: 1946
Merit: 756
To boldly go where no rabbit has gone before...
Ako misliš na našu hrvatsku sekciju, mislim da je to već nekoliko puta pokušavano ali bez uspjeha. Ali mislim da bi lokalni moderator to trebao moći napraviti. Primjerice da imamo moderatora u našoj sekciji, mislim da bi on mogao napraviti novu podsekciju i prebacivati postove između različitih podsekcija.

Globalni mod bi to trebao moci napraviti, tipa mprep, no on je bitanga i njemu se nista neda.
Osim sto bumpa svoje "services" nisam bas vidio da nesto pametno pise ili radi. Tako da good luck. Idi spammaj da trebamo likalnog moda Cheesy
legendary
Activity: 2394
Merit: 1198
Ako misliš na našu hrvatsku sekciju, mislim da je to već nekoliko puta pokušavano ali bez uspjeha. Ali mislim da bi lokalni moderator to trebao moći napraviti. Primjerice da imamo moderatora u našoj sekciji, mislim da bi on mogao napraviti novu podsekciju i prebacivati postove između različitih podsekcija.
legendary
Activity: 2128
Merit: 6871
Znate li kome se možemo obratiti na forumu za sredjivanje i preuredjenje sekcija kao i dodavanje novih?

Ranije sam mislio da to može i lokal moderator da radi, ali sam dobio demant od nekoga.

Došao je čas za jesenju čistku Smiley

Postojeće sekcije, kojima treba dodati da se vidi TRUST:

+ Altcoins (Hrvatski) dodati trust feeback
+ Trgovina dodati trust feeback

Potencijalne Nove lokalne Child Board sekcije:


- Pomoć i Tutoriali
- Trejding i Špekulacije
- Novosti
--------------------------
- Off-Topic (Hrvatski) ✅
- ANN  Altcoins (Hrvatski)
--------------------------


- Balkan Crypto
- Sport (Kladionica)
- Politika (Offtopic)
- Pomoć i Početnici
- Mining
- Projekti

Dodajem i ovo, da se vidi TRUST u Trgovini (i u Altcoins)



Trust is not visible in Croatian marketplace, there are some bad people trying to steal money and I believe there should be at least some kind of visible warning. The same goes for good traders, it would be nice to see positive ratings when someone is selling stuff and sometimes it really might help seller.

I think it would be great addition to our board.

Connected topic in Meta:
@forum administration, can we get few sub-boards in Croatian Local?
https://bitcointalksearch.org/topic/--5284309
Pages:
Jump to: